Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Koksik spas :slina:
  2. No jak zmienisz springi będzie jeszcze lepiej chociaż już teraz jest:kox::kox: Widzę, że Twój tata ma duży wpływ na Ciebie, pamiętam jak żeśmy się ostatnio widzieli to powiedział " ale ta od Twojego kolegi jakaś taka ładniejsza" no i chłopak ruszył z modami jak szalony:decayed:
  3. No faktycznie grubo ruszył chłopak tylko tak dalej:thumbup1::thumbup1:
  4. Mam ciotkę w Szwajcarii pisałem dzisiaj do niej w tej sprawie i powiedziała, że może mi to zamówić tylko ona ma taką pracę, że jest rzadko w domu i zamówić może dopiero za dwa tygodnie bo teraz jest w indiach no i zanim to do niej przyjdzie i później przesyłka dalej do tego to, że jest rzadko w domu to wszystko może by na wielkanoc była w polsce ta paczka:wink:
  5. Macie bez chromu :wink: http://www.fotem.pl/data/4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg Uploaded with fotem.pl Jeszcze S-line out bo w B8 go nie było w tym miejscu:wink:
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też mi się wydaje, że to koło bez gleby straci efekt no, ale każdy robi auto pod siebie chociaż ja jeżdżę na gwincie i powiem, że jest jest bardziej komfortowy względem 1BE, które miałem fabrycznie:wink:
  7. sysek27 odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    No wreszcie się odważyłeś pokazać publicznie maszynę, muszę ją na żywca obadać no i się przejechać oczywiście:decayed:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok poczekam jeszcze co tam Miron dostanie za listę rozmiarów i najpóźniej do końca tygodnia zapadnie decyzja bo wiosna tuż tuż
  9. Ładnie, ładnie tylko trochę za dużo chromu z przodu ale jak właścicielowi się podoba to ok
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli wychodzi na to, że jak chciałbym dać felgę 19" x 9,5" ET 40 do tego oponę 245/35/19 będzie ok nie będzie przycierać bo mogę mieć jeszcze te same felgi z ET 35 tylko boję się, że będzie przycierać
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to Mirek informuj na bieżąco co będzie w ofercie bo sam teraz szukam felg A widzisz chciałem Cię jeszcze zapytać czy felgi, które miałeś w ex B7 te z RS6 to chyba był model masz jeszcze je gdzieś w rodzinie może podjechałbym kiedyś na spota coś przymierzyć bo mam już straszny mętlik w głowie ciężko kupić coś w rozsądnych pieniądzach:facepalm:
  12. Ładne zakupy poczyniłeś No stołki fajnie mogą wyglądać Ale najbardziej mi się felgi podobają
  13. Ten właśnie Dawmac twierdzi, że w przypadku felg 3SDM jest tak, że wszystko jest produkowane w Tajlandii a później jest pakowane do ori kartonów a reszta jest sprzedawana jako fake...mówił mi , że tak jak on ma powystawiane np. model 0.01 jedne po 2900chyba a drugie po prawie 4000zł ale są to te same felgi tylko są sprzedawane w kartonach z logo firmy powiedział, że firma 3SDM musi zarobić na reklamę i w ogóle a felgi fizycznie niczym się nie różnią i nie wiem co o tym myśleć
  14. Też to właśnie wybadałem chyba trzeba będzie odpuścić temat...
  15. Też widziałem, że na niemieckim odnośniku jest po francusku a na UK wychodzi, że można tylko do Audi TT zamawiać więc nie wiem gdzie by jeszcze uderzyć W Szwajcarii wychodzi około 150zł+ przesyłka nie wiem czy w ogóle to wyślą do pl
  16. Inne koło o podobnych parametrach, nie lubię jak ktoś ma to samo na czarnym B7 avant Szczególnie jak się mieszka blisko siebie dlatego ja sprzedałem moje koła i teraz mam problem:kwasny:
  17. Ładnie to koło wygląda dobrze zrozumiałem chcesz ten sam model tylko w innym rozmiarze czy w coś innego chcesz uderzyć? Ja już nie wiem czego dla siebie szukać
  18. Panowie dotąd miałem felgi 19" 8,5" szerokie ET32 mam teraz w planie założyć też 19" ale 9,5"szerokie i ET 40 dobrze liczę bo mi wychodzi, że felga będzie około 4mm bardziej wystawać na zewnątrz w porównaniu do starych czy się mylę bo skoro felga jest szersza o 1" czyli około 2,5cm to od środka wychodzi po 12,5mm a różnica w ET jest 8mm czyli po odjęciu nowa felga będzie o 4mm bardziej na zewnątrz bo już się pogubiłem:facepalm:
  19. No powiem, że dzisiaj tak siedząc w aucie przyglądałem się licznikowi i jakby pomalować te szare blendy w Piano do tego dać te nakładki byłaby malina ja mam jeszcze resztę dekorów Piano to by bardzo fajnie się komponowało jak coś to można by grupowe zakupy zrobić dowiedzieć się tylko o cenę z wysyłką i można zamawiać
  20. RS4 jest pod szersze błotniki i bez przeróbki się raczej nie obejdzie no chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi, forumowicz race444 ma taki założony o ile dobrze pamiętam:wink:
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pasuje
  22. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Daj do plasticmena ogarnie Ci temat może klejem do szyb by też dało radę
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam zestaw HID został mi z B7 niby barwa 6000K, ale zbyt niebiesko świecą wg mnie i do tego nie wiem czemu nie zawsze się oba zapalają wkurza mnie to, ale nie mam czasu się tym zająć
  24. No i powoli maszyna rezania rusza:thumbup1::thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.