Treść opublikowana przez sysek27
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Koksik spas :slina:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
No jak zmienisz springi będzie jeszcze lepiej chociaż już teraz jest:kox::kox: Widzę, że Twój tata ma duży wpływ na Ciebie, pamiętam jak żeśmy się ostatnio widzieli to powiedział " ale ta od Twojego kolegi jakaś taka ładniejsza" no i chłopak ruszył z modami jak szalony:decayed:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
No faktycznie grubo ruszył chłopak tylko tak dalej:thumbup1::thumbup1:
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
Mam ciotkę w Szwajcarii pisałem dzisiaj do niej w tej sprawie i powiedziała, że może mi to zamówić tylko ona ma taką pracę, że jest rzadko w domu i zamówić może dopiero za dwa tygodnie bo teraz jest w indiach no i zanim to do niej przyjdzie i później przesyłka dalej do tego to, że jest rzadko w domu to wszystko może by na wielkanoc była w polsce ta paczka:wink:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Macie bez chromu :wink: http://www.fotem.pl/data/4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg Uploaded with fotem.pl Jeszcze S-line out bo w B8 go nie było w tym miejscu:wink:
-
B8 TrOOOOp
Też mi się wydaje, że to koło bez gleby straci efekt no, ale każdy robi auto pod siebie chociaż ja jeżdżę na gwincie i powiem, że jest jest bardziej komfortowy względem 1BE, które miałem fabrycznie:wink:
-
C5 Freak Biturbo+
No wreszcie się odważyłeś pokazać publicznie maszynę, muszę ją na żywca obadać no i się przejechać oczywiście:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Ok poczekam jeszcze co tam Miron dostanie za listę rozmiarów i najpóźniej do końca tygodnia zapadnie decyzja bo wiosna tuż tuż
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Ładnie, ładnie tylko trochę za dużo chromu z przodu ale jak właścicielowi się podoba to ok
-
B8 TrOOOOp
Czyli wychodzi na to, że jak chciałbym dać felgę 19" x 9,5" ET 40 do tego oponę 245/35/19 będzie ok nie będzie przycierać bo mogę mieć jeszcze te same felgi z ET 35 tylko boję się, że będzie przycierać
-
B8 TrOOOOp
No to Mirek informuj na bieżąco co będzie w ofercie bo sam teraz szukam felg A widzisz chciałem Cię jeszcze zapytać czy felgi, które miałeś w ex B7 te z RS6 to chyba był model masz jeszcze je gdzieś w rodzinie może podjechałbym kiedyś na spota coś przymierzyć bo mam już straszny mętlik w głowie ciężko kupić coś w rozsądnych pieniądzach:facepalm:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ładne zakupy poczyniłeś No stołki fajnie mogą wyglądać Ale najbardziej mi się felgi podobają
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ten właśnie Dawmac twierdzi, że w przypadku felg 3SDM jest tak, że wszystko jest produkowane w Tajlandii a później jest pakowane do ori kartonów a reszta jest sprzedawana jako fake...mówił mi , że tak jak on ma powystawiane np. model 0.01 jedne po 2900chyba a drugie po prawie 4000zł ale są to te same felgi tylko są sprzedawane w kartonach z logo firmy powiedział, że firma 3SDM musi zarobić na reklamę i w ogóle a felgi fizycznie niczym się nie różnią i nie wiem co o tym myśleć
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
Też to właśnie wybadałem chyba trzeba będzie odpuścić temat...
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
Też widziałem, że na niemieckim odnośniku jest po francusku a na UK wychodzi, że można tylko do Audi TT zamawiać więc nie wiem gdzie by jeszcze uderzyć W Szwajcarii wychodzi około 150zł+ przesyłka nie wiem czy w ogóle to wyślą do pl
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Inne koło o podobnych parametrach, nie lubię jak ktoś ma to samo na czarnym B7 avant Szczególnie jak się mieszka blisko siebie dlatego ja sprzedałem moje koła i teraz mam problem:kwasny:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładnie to koło wygląda dobrze zrozumiałem chcesz ten sam model tylko w innym rozmiarze czy w coś innego chcesz uderzyć? Ja już nie wiem czego dla siebie szukać
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie dotąd miałem felgi 19" 8,5" szerokie ET32 mam teraz w planie założyć też 19" ale 9,5"szerokie i ET 40 dobrze liczę bo mi wychodzi, że felga będzie około 4mm bardziej wystawać na zewnątrz w porównaniu do starych czy się mylę bo skoro felga jest szersza o 1" czyli około 2,5cm to od środka wychodzi po 12,5mm a różnica w ET jest 8mm czyli po odjęciu nowa felga będzie o 4mm bardziej na zewnątrz bo już się pogubiłem:facepalm:
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
No powiem, że dzisiaj tak siedząc w aucie przyglądałem się licznikowi i jakby pomalować te szare blendy w Piano do tego dać te nakładki byłaby malina ja mam jeszcze resztę dekorów Piano to by bardzo fajnie się komponowało jak coś to można by grupowe zakupy zrobić dowiedzieć się tylko o cenę z wysyłką i można zamawiać
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
RS4 jest pod szersze błotniki i bez przeróbki się raczej nie obejdzie no chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi, forumowicz race444 ma taki założony o ile dobrze pamiętam:wink:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Daj do plasticmena ogarnie Ci temat może klejem do szyb by też dało radę
-
B8 TrOOOOp
Ja mam zestaw HID został mi z B7 niby barwa 6000K, ale zbyt niebiesko świecą wg mnie i do tego nie wiem czemu nie zawsze się oba zapalają wkurza mnie to, ale nie mam czasu się tym zająć
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
No i powoli maszyna rezania rusza:thumbup1::thumbup1:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi: