Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
To masz 3g low bez dysku twardego ale na sloty kart SD
-
B8 TrOOOOp
Siedzenia z S4 juz napewno w garażu masz:naughty:
-
B8 TrOOOOp
To dawaj wątek oblukamy temat co tam do modzenia jest:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Korekta za wiele nie da bo odpryski sa bardzo głębokie i jest ich naprawdę masa zobaczę muszę się z tym przespać
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No właśnie jak nie pierdo....niesz tak boli:kwasny:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki za miłe słowa:hi: Tak koło jest z A8 19"x9" ET 33:wink: ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 11:46 ---------- Panowie mam problem bo auto mam w zwykłym czarnym lakierze przebieg 207000 całe auto w ori lakierze no a przód mam tak wypiaskowany od kamieni ze masakra i teraz nie wiem co robić bo drażni mnie to bardzo a z drugiej strony chcę uniknąć później przy sprzedaży tekstów że bity itp. Co Wy byscie poradzili malować czy zostawić...?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
f*ck teraz patrzę, że nie ma prawie wcale moich zdjęć zasrany imageshack:doh: ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 22:35 ---------- Jest i nowe koło zdjęcia jak zwykle nie oddają tego co jest w rzeczywistości...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No jakieś tam koło wpadło nie jest to to co miało być ponieważ okazało się, że to co wybrałem jest już wszystko wysprzedane i trzeba by jeszcze z dwa miesiące czekać aż będą znów dostępne a nie chciałem już zimówek męczyć no i przeglądając kiedyś allegro wpadły w śmiesznej kasie ori kółka z A8 takie jak ma aktualnie Orzeł...jest nawet całkiem spoko foto jakieś wrzucę, ale później bo nie mam nic pod ręką a jutro ruszam na Nysę więc najwcześniej coś koło niedzieli będzie...
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Wyszło bardzo ładnie jeśli kupowałes wiązke z kufateca to moja tez byla za krotka i ja przedłużalem , obiecalem Ci jakieś foto mam tylko takie bo pogoda nie rozpieszcza: http://naforum.zapodaj.net/568de11a6620.jpg.html
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Orzeł ma u siebie w wątku może Ci wystarczy.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Jutro postaram się coś zrobić to Ci podeślę.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ja miałem czarny mat i połysk zostałem przy połysku lepiej wygląda
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ktos tutajna forum pisał, ze próbował na wszystkie sposoby a i tak skończyło sie na wycięciu szyby... PS. Stołki idealnie pasują do tego projektu:slina:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
To niech Magic z nia pogada ostatnio mu sie udało:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie ma problemu tylko Oli juz nie dostanie:wink:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No żona też mnie dzisiaj pytała czy jest na liscie:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Umarłem:polew: MOżesz powiedzieć kuzynowi, czy tam komuś, że jak będę w stanie, to go zmienię za konsolą;D U mnie w piwnicy coś też się do tego czasu przegotuje, ale chyba nie będę zabierał - niejednego już strzeliło, a każdy gadał, że dobrze wchodzi;p Ja tez pomoge a im bardziej pijany tym lepiej bit siada:banan:
-
B8 TrOOOOp
Nie odkrecisz potrzebny jest tak drobny torx
-
[A4 B8 Saloon] Felgi 19" CONCAVE
Normalnie powinny wejsc sam chce kupic w takiej konfiguracji:wink:
-
B8 TrOOOOp
Właśnie jak miałem A3 to dzwoniłem do ASO to mi powiedzieli ze albo przebieg albo 5lat co pierwsze nastapi i wymieniłem rozrząd przy przebiegu 60 pare tyś. Nie wiem jak w B8 ale ja w caga wymieniłem przy 170tys zadzwoń do ASO to ci powiedzą.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Tak było babka nieźle zdziwiona była jak poprosiłem o tabletki
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Pięknie siadło:kox:
-
B8 TrOOOOp
Raczej bedzie przycierac:wink: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Chociaz kolega Orzel ma u siebie 9"x19" ET33 z A8 tylko nie wiem jaka ma opone ale jezdzi na takiej feldze zagadaj do niego o szczegóły.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam takie założone na zimę, fajnie wyglądają
-
[B5 APS] by czorny
Nie dobrze:kwasny: