Treść opublikowana przez sysek27
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Pięknie te koła leżą...możesz powiedzieć w jakiej konfiguracji masz te felgi dokładałeś jakis dystans?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No Panie aleś poleciał z tymi zaciskami pięknie wyszło
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Przepiękna...kolor powala graty przesiadki
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Jak już tak bardzo pragnąłeś mieć znaczki S-line to przynajmniej zrób jak fabryka przykazała i zostaw te na błotnikach a ten z grilla out
-
B8 TrOOOOp
Właśnie, że wg rozpiski co podał Grzegorz 2G high i 3G low mają 6,5" a dopiero 3G high ma 7" zresztą nie ważne ramkę znalazłem teraz tylko czekam na paczkę
-
B8 TrOOOOp
mam drugą stronę ale w ori pianoDzięki Panowie za pomoc juz znalazłem taką jak potrzeba dziwne jest jedynie to ze przy 2g mam wyświetlacz 7"...
-
B8 TrOOOOp
Gdybyś miał do tego tą drugą część po lewej stronie licznika to zaraz to biorę...a wiesz jaki masz kod lakieru jak lakiernik Ci to piano malował?
-
B8 TrOOOOp
Masz 2G i ramkę 15.3x8.5? Czy to znaczy że masz w tej chwili za dużą ramkę? bo nie czaję Mam 2G i ramka ma 15,3x8,5 a praktycznie każdy do kogo dzwonię ma 14coś tam na ileś więc nie wiem jak to teraz spasować teoretycznie ta część, która przychodzi na wyświetlacz jest do przełożenia tylko jak patrzę na zdjęcia to wszyscy mają te mniejsze wymiary i już to jest na styk jeśli chodzi o wysokość to jak tam zmieścić jeszcze tą wiekszą... Coś tu nie gra w takim razie, ja mam 3G Low i mam ramkę mniejszą niż Twoja czyli wymiar 143x79mm mam też ramkę od A5 do sprzedania i ta pochodzi od 3G+ i ma wymiary 150x88mm (wymiary mierzone kiepska miarką więc może byc odchyłka 1 - 2 milimetr.) a z tego co mi wiadomo od 3GHigh były już ramki z tym większym wymiarem, więc pytanie jakim cudem masz przy 2G ramkę z dużą dziurą???? No to ja już też teraz zgłupiałem miałem moją ramkę wyciągniętą żeby to właśnie zmierzyć i mam wymiary tej większej no nic trzeba szukać takiej
-
B8 TrOOOOp
Masz 2G i ramkę 15.3x8.5? Czy to znaczy że masz w tej chwili za dużą ramkę? bo nie czaję Mam 2G i ramka ma 15,3x8,5 a praktycznie każdy do kogo dzwonię ma 14coś tam na ileś więc nie wiem jak to teraz spasować teoretycznie ta część, która przychodzi na wyświetlacz jest do przełożenia tylko jak patrzę na zdjęcia to wszyscy mają te mniejsze wymiary i już to jest na styk jeśli chodzi o wysokość to jak tam zmieścić jeszcze tą wiekszą...
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam sprawę bo jestem na etapie kompletowania gratów do tego aby założyć ramkę z A5 i obudowę licznika z A5 licznik już mam tylko mam problem z tą ramką do navi co dzwonię do kogoś i mi mierzy otwór wyświetlacza to podaje mi 14,5cm na ileś tam a ja mam u mnie 2G i mam aktualnie 15,3cm x 8,5cm czy ktoś ma może jakiś numer jaki powinna mieć ta ramka albo wie jak to poznać bo już nie mam sił dzwonić do każdego kto ma coś takiego wystawione...każda sugestia mile widziana...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa wklejasz te foty czy co
-
B8 TrOOOOp
Janusz a tak w ogóle to czemu zmieniałeś skrzynie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A nie można teraz kiedyś wieczorem coś ogarnąć np. teraz piątek koło 18-19godzinie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Super ten licznik wygląda
-
Chip A4 B8 CAGA opinie
Ja mam 397Nm głównie chodzi tutaj o przebieg krzywej żeby przy zbyt niskich obrotach nie była max wartość bo sprzeglo w B8 tego nie lubi...
-
Chip A4 B8 CAGA opinie
A więc tako kolego silniki te różnią sie tylko turbina, program możesz śmiało robic autko fajnie odżyje ja mam program na 181PS i jest fajnie zero problemów jedyne co to osoba, ktora będzie Ci robić program musi zwrócić uwagę na to żeby nie przesadzić z Nm bo może sprzęgło nie wytrzymać reszta znosi takie modyfikacje bez problemu ja zrobiłem na programie prawie 60tys i zero problemów wiec polecam
-
B8 TrOOOOp
Podejdzie tylko nie wiem czy slizgi nie sa inne.
-
B8 TrOOOOp
Sprzedajesz ; > ? Mam okazję kupić cos innego i tak chciałem tylko kasę podliczyc...
-
B8 TrOOOOp
Panowie ile tak realnie moglbym dostac za moje b8 2008 rok 213tys przejechane S-line wew i zew czarna cala w ori lakierze po programie na 180PS ogolnie bez wkladu tak jak stoi bez gwintu zalozylbym 1BE czy jak to sie tam zwie to nizsze -20mm do tego kola zimowe z A5 17alu i opony...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To jak miski robim co ? Zagląda tu jeszcze w ogóle ktoś?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Co spać nie możesz?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kolego u nas nie ma B7 ,jest tylko jedno B6 i nawet nie wiem czy Adam ma BOSE musiałbyś do niego napisac zagadaj do marcuso86 BTW. A tak w ogóle to robimy kiedy coś ja będę od 1-7 września w kraju to można by coś pomyśleć może byc w tygodniu kiedyś wieczorem...?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Piękne kreski wyszły, całość równie piękna; )
-
[caga] audi a4 b8 - black pearl
Ładna sztuka pieknie pomodziles
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
2G