Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip A4 B8 CAGA opinie


stin15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!
Mam audi a4 b8 2.0 tdi(CAGA) 143ps z 2009r. I chciałbym zrobić chipa na ok.182KM.
Co o tym sądzicie? Czy ktoś robił już takowego chipa w tym silniku i co może powiedzieć o wytrzymałości podzespołów? Słyszałem ze w tych CAGA(143) były inne turbiny i wtryskiwacze niż w tych CAHA(170) co może skutkować podczas zrobienia chipa szybkim zużyciem, i czy ktoś zna kogos solidnego w okolicach Rzeszowa kto robi chipy?
Z góry dziękuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tako kolego silniki te różnią sie tylko turbina, program możesz śmiało robic autko fajnie odżyje ja mam program na 181PS i jest fajnie zero problemów jedyne co to osoba, ktora będzie Ci robić program musi zwrócić uwagę na to żeby nie przesadzić z Nm bo może sprzęgło nie wytrzymać reszta znosi takie modyfikacje bez problemu ja zrobiłem na programie prawie 60tys i zero problemów wiec polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 397Nm głównie chodzi tutaj o przebieg krzywej żeby przy zbyt niskich obrotach nie była max wartość bo sprzeglo w B8 tego nie lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Rzeszowie można zrobić program?

A gdzie w Rzeszowie można zrobić program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/275496-po-wizycie-w-diagtronik-20-tdi-caga/?view=findpost&p=3990622 tu jest mój wykres, tak jak kolega wyżej sysek27 powiedział uważaj na duzy moment z dołu mi ogólnie spalanie o jakieś 0,2l spadło a wrażenia z jazdy dużo się poprawiły więc rób program i wrzucaj fotke z wykresu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy w CAGA wystarczy wrzucić turbine z CAHA i jest 170 km ? Bez żadnych zmian w sofcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą zmianą softu można zrobić 180KM z CAGA i 400Nm jak wrzucisz turbo z CAHA masz ok 200-210KM i 420Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem w 2,0 max to 400nm,planuję turbawkę 170 i jakiś program tylko obawiam sie częstą wymianą sprzęgła a tego nie chce widze że u niektórych nic sie nie zmieniło po za przyrostem mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...