Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, oto mój nowy nabytek, srebrne audi idzie w dobre rece i oto następca. Auto jest z 2013 roku i jest jeszcze na gwarancji.

tak na szybko wypasik:

- 3.0tdi quattro CDUC
- lakier w kolorze czerwonym
- pakiet czerń (griil + obwódki szyb)
- pakiet s-line zewnetrzny
- pakiet s-line wewnętrzny
- bi-xenon plus LED
- tylne lampy led
- skórzana czarna tapicerka
- czarna podsufitówka
- alu lato z RS4 B7
- nawigacja NAVI 3G|+ z twardym dyskiem i sim
- audi multimedia
- DVD
- pakiet światło
- system kontroli ciśnienia w oponach
- klimatyzacja 1-strefowa
- podgrzewane fotele
- fotele elektrycznie regulowane
- 8xpoducha
- skrzynia 7 S-tronic
- multifunkcyjna skórzana kierownica
- 2xpodłokietnik
- audi parking system plus (przod/tył) z wizualizacją na ekranie MMI
- tempomat + distronic
- ABS+ESP+ASR+EBD
- Coming home / Leaving home
- czujnik zmierzchu
- czujnik deszczu
- pełny kolorowy FIS
- Audi line Assist
- 4x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota)
- elektryczne i podgrzewane lusterka
- lusterka elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne fotochrom
- skórzana kierownica i gałka zmiany biegów
- lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie
- brak oznaczeń modelu na tylnej klapie
- dekory polerowane czerń + drewno audi exlusiv
- mocowanie fotelika dziecięcego na tylnych fotelach ISOFIX
- reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów

Modyfikacje przeprowadzone:

- grill RS4

- Gałka zmiany biegów SQ5+ nowa kaseta

- lusterka elektrycznie składane, fotochrom z asystentem zmiany pasa ruchu

- szyby sciemnione

- relingi pomalowane w czerń fortepianowa plus do tego lusterka

-kratka nawiewu centralnego pomalowana w czerń

- obudowa licznika pomalowana w czerń fortepianową

- uruchomienie lunch control (procedura startu w trybie Sport

- Audi drive select

- kratki zderzaka pomalowane w czerń fortepianową

- wszystkie drzwi oraz boczki wygłuszona matami akustycznymi

- Uruchomienie tryby eficienty , laptimer, temp. oleju, itd.

- Montaż kierownicy z łopatkami F1 + adaptacja sterownika i skrzyni

Plany na przyszłość:

- Bang& Olufsen- w trakcie realizacji

- Tylny zderzak S4 + wydechy customowe

- Zawieszenie gwintowane Bilstein Pss10 B16 ( zamówione i czekam az przyjdzie)

- pewnie modyfikacje mechaniczne + soft na 3XX i 7XX Nm

4km3423f.jpg

cc9zi4js.jpg

ihhng3mg.jpg

29bfcsta.jpg

bliou9xr.jpg

nz6re7bh.jpg

luw6j892.jpg

25se4lqd.jpg

q8eqwjcu.jpg

Edytowane przez wrclaguna

Opublikowano

Super fura,kolorek tez niezly!!fotele pierwsza klasa :thumbup1::thumbup1: gratulacje fury

Opublikowano

Ładne zwierzątko :decayed:

Gratki i bezawaryjności

Opublikowano

Przepiękna...kolor powala graty przesiadki ;)

Opublikowano

Fajny kolorek.

No i te fotele z laczonymi zaglowkami sa super.

Widziałem juz kilka takich B8 czy A5 i zastanawiam sie do jakich wersji takie wkładali ?

Czy to kwestia rynku ,bo w Polsce chyba nie było wogole możliwości takich zamówić ?

Opublikowano

ile mozna znizyc na tym gwincie co zamowiles ??? bedzie kolo 20'' :) ???? graty furki. pozdroo!

Opublikowano
  • Autor

ile mozna znizyc na tym gwincie co zamowiles ??? bedzie kolo 20'' :) ???? graty furki. pozdroo!

  • Front Lowering = 20-50mm, up to 1245kg Axle Load
  • Rear Lowering = 30-50mm, up to 1225kg Axle Load
  • 10-way Damping Adjustable

Tu jest pełna specyfikacja

http://www.esetuning.com/Bilstein-B16-PSS10-Coilover-Suspension-Kit-p/48-147231.htm

Fajny kolorek.

No i te fotele z laczonymi zaglowkami sa super.

Widziałem juz kilka takich B8 czy A5 i zastanawiam sie do jakich wersji takie wkładali ?

Czy to kwestia rynku ,bo w Polsce chyba nie było wogole możliwości takich zamówić ?

Fotele mozna było zamówic bez problemu w polsce. W wiekszości były one montowane czesciej w S5 i S4

Opublikowano

Jest piekna a nawet przepiekna :) kolorek powala :slina:

Połaczenie tej czerwieni z czarnym...........nie ma słow , ten pasek w kratkach malowałes w red :thumbup1: ?

Dekory zostają ;) ?

Fotele ZAZDRASZCZAM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest piekna a nawet przepiekna :) kolorek powala :slina:

Połaczenie tej czerwieni z czarnym...........nie ma słow , ten pasek w kratkach malowałes w red :thumbup1: ?

Dekory zostają ;) ?

Fotele ZAZDRASZCZAM :decayed:

Dziekuje Grzesiu za pozytywne opinie. Faktycznie czerwony kolor na zdjeciu nie jest super ale na żywo powala. Co do foteli to fabrycznie nie były.

A kratki zrobiłem w czerni fortepianowej a byłe srebrne elementy pomalowałem na czerwono.

q72xmtx5.jpg

8utsj9vs.jpg

Opublikowano

A ta rejestracja z przodu jakaś nie Polska czy mi sie wydaje? :) czcionka mi nie pasuje :-P. Poza tym gratulacje ładnej rodzinnej audisi :)

Opublikowano
  • Autor

A ta rejestracja z przodu jakaś nie Polska czy mi sie wydaje? :) czcionka mi nie pasuje :-P. Poza tym gratulacje ładnej rodzinnej audisi :)

Ty to zawsze musisz dojrzeć wszystko. A tak na serio to tacki zrobione w DE :)

Opublikowano

Jest piekna a nawet przepiekna :) kolorek powala :slina:

Połaczenie tej czerwieni z czarnym...........nie ma słow , ten pasek w kratkach malowałes w red :thumbup1: ?

Dekory zostają ;) ?

Fotele ZAZDRASZCZAM :decayed:

Dziekuje Grzesiu za pozytywne opinie. Faktycznie czerwony kolor na zdjeciu nie jest super ale na żywo powala. Co do foteli to fabrycznie nie były.

A kratki zrobiłem w czerni fortepianowej a byłe srebrne elementy pomalowałem na czerwono.

q72xmtx5.jpg

8utsj9vs.jpg

jak sobie pomyśle ile kosztuja takie kratki od S LINE :kwasny: przodzik malina :)

czekam ile wyjdzie po modyfikacjach i po programie

Opublikowano

Gratki nowego nabytku jest piękna :naughty: kolorek miodzio :wink:

Opublikowano

graty zakupu super kolor, ciekawe ile wypluje po programie :wink: Jak będziesz robił,...

Opublikowano

Brak słów... kolorek elegancki :) silnik moje marzenie :) dużo ma nalatane ?

Opublikowano

Świetny egzemplarz.

Co to za mod.. z rejestracją? W jakim celu?

Opublikowano

Kox

...tylko kto zostawił dziurę w tunelu z tylu ...:P

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

auto marzenie ...

Szkoda, ze tak trudno ustrzelic klime 3 strefy bo w takim aucie 1 strefowa przypomina mi sytuację z korbkami z tyłu w prawie kazdym B6 i B7....

Masz tam Bearlock ? ciekawe czy to duza przeszkoda dla złodzieja ?

Opublikowano
  • Autor

graty zakupu super kolor, ciekawe ile wypluje po programie :wink: Jak będziesz robił,...

Jesli chodzi o modyfikacje nowy silniki 3,0tdi maja słaby ukłąd wtryskowy i moce po modyfikacjach wychodzą o około 10-15 km mniej. Audi po 2011 roku wypusciło całkowicie nowy silnik 3,0tdi, i nie ma on nic wspólnego ze starym. Jest nowa turbospężarka która jest na kulkach i chłodzona woda i póki co sa 2 firmy które modyfikuja takie turbiny( koszt skromne 2500euro w góre). A bez wiekszej turbiny przekroczyc 330ps jest bardzo ciężko

Brak słów... kolorek elegancki :) silnik moje marzenie :) dużo ma nalatane ?

Dzięki, auto ma nalatene 70 tys z tego ja juz zrobiłem 5tys

Opublikowano

zdjęcia w pierwszym poscie nie działają


już bangla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.