Treść opublikowana przez blaster99
-
A4 B9 - zestaw na zime a TPMS
mam tylko takie foto zrobione u mechanika.
-
A4 B9 - zestaw na zime a TPMS
- A4 B9 - zestaw na zime a TPMS
robiłem to już kilka razy w przeszłości, a teraz się nie da ....- A4 B9 - zestaw na zime a TPMS
U mnie po wrzuceniu zimowych kół - oryginalnych 17 calowych felg (letnie to 19 cali) , wyskoczył błąd ciśnienia opon. Cisnienie opon mam takie jak zalecane, reset z poziomu mmi nic nie daje, a po wykasowaniu błędu VCDSem błąd natychmiast wraca. Czy ktoś już przerabiał taki temat ? Jakieś wskazówki ?- Moje A4 B9 2.0 TDI 190 koni Quattro s-tronic 2018
Opony Pirelli PZero 245/35/19- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jaki olej polecacie do 2.0 tdi 190 koni DETA?- Moje A4 B9 2.0 TDI 190 koni Quattro s-tronic 2018
Myślę o pakiecie czerń, bo średnio lubię chrom. Kolejny mod to ... a6 c8- Moje A4 B9 2.0 TDI 190 koni Quattro s-tronic 2018
Bardzo lubię ten kolor- Moje A4 B9 2.0 TDI 190 koni Quattro s-tronic 2018
Witam szanowne towarzystwo, to już moja 6 z kolei a4 ka była b5 lift, poźniej b6, poźniej b7 nr 1 (ukradli), znów b7, b8 i teraz od blisko roku b9. Kupiłem go rok temu z przebiegiem niecałe 40.000 km Z ciekawszych rzeczy: -webasto -klejone szyby -B&O -S-line -virtual cokpit -Audi Connect itp Jestem zadowolony- B9 Fellows
Jestem na kupnie felg 19 do mojego b9. Czy felga z A5 et 32 będzie dobrze wyglądać czy raczej szukać et 40 tak jak fabryka przykazała ?- Bang Olufsen rezonans charczenie z okolic podszybia
Witam , Panowie mój wujek ma a4 z 2017 i na pokładzie jest Bang. Problem w tym, że przy słuchaniu muzyki z wokalem lub rozmowie przez BT z podszybia słychać coś pomiędzy dźwiękiem rezonującej obudowy głośnika a dźwiękiem spalonego głośnika, efekt jest taki, że nie chce się słuchać muzyki z niby dobrego systemu ... dodam, że źródło to karta SD a plik to FLAC. Spotkał się z tym ktoś ? jakieś rady ?- B9 Fellows
Pany jestem na kupnie auta B9 Avant s-line i mam małe pytanie: czy spoiler klapy s-line różni się od standardowego ? bo oglądałem dwa egzemplarze i jeden z nich ma zewnętrzny pakiet s-line i po doświadczeniach z b6, b7 9 b8, zauważyłem że daszek jest ten sam bez względu na zewnętrzny pakiet... tak mi się wydaje. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić- Silnik w czasie jazdy "przerywa"
korekcje są dobre, regulatora i opiłków nie sprawdzał- Silnik w czasie jazdy "przerywa"
Jak w temacie, A4 kolegi z 2008r 143 ps, w czasie jazdy np 120 kmh auto zaczyna szarpać, musi zjechac na bok, samochód chwilę pochodzi nierówno, az praca silnika wraca do normy i dalej jest normalnie. Problem wraca cyklicznie co jakiś czas. Wygląda to jakby samochód nie dostawał odpowiedniej dawki paliwa. Został wymieniony filtr paliwa i było lepiej przez jakiś czas, ale ostatnio problem znów występuje. Przed wymianą filtra paliwa dodatkowo przy ostrym przyśpieszaniu silnik przerywał - szarpał, po wymianie już tego nie ma. Ma ktoś typy za co się zabrać ? vcds nie pokazał błędów.- AUDI A4 B8 AVANT CAGB
extra kolor, a w słońcu to się na niego napatrzyć nie mogę.... nie żałuj, że nie czarny bo czarnych jeżdzi milion. Fura wygląda super, bezawaryjności życzę.- A4 b8 felga 18 cali szeroką na 9 cali et 52
Hej, czy taka felga jak w tytule nie będzie ocierała w moim B8? Sprawdziłem i felga ma za duże Et i trze o zawieszenie, potrzebne dystanse. Proszę o radę jakie będą najlepsze. Na moje oko 20 mm.co sądzicie?- Błąd sondy Lambda 5120 - Signal too high
Hej, czytałem, raz na dwa dni wpada błąd 5120 OXYGEN SENSOR B1S1 signal too high...czytałem ze wymiana sondy lamdba załatwi sprawę, ale która to sonda B1S1 ? ta z grubym krótkimkońcem czy z cienkim i długim ???- B8 TrOOOOp
Panowie, jaki numer ma sonda lambda dla 2.0 tdi CAHA z 2010? 03L906262A bedzie ok ?- Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
gdzie i za ile dopadłeś lotkę, jezeli to tajemnica to prosze o info na pw ja bym lotkę zdecydowanie w kolor dał . naprawde fabryczna lotka odstaje ? miałem s-line w B6 i w B7 i nic takiego nie zauwazyłem- B8 TrOOOOp
czy górne wahacze występowały o różnych parametrach, czy moze wszystkie są takie same ? Pytam bo mój dolny wahacz "banan" ma np grubszą hydro-tuleję 75 mm i oczywiście jest droższy niż standardowe.- górne wahacze przednie
hej brat potrzebuje wymienic górne przednie wahacze. Auto 2012, silnik 177, zawieszenie 1be. Wiem, ze dolny banan jest nietypowy tzn hydrotuleja itd, czy górne są dla wszystkich jedakowe czy znów zostaje tylko serwis?- B8 TrOOOOp
Właśnie chodziło mi o lotke Avant,oczywiście z klapy- B8 TrOOOOp
czy lotka s-line lift pasuje do przedlifta ?- B8 TrOOOOp
czy wahacz 8k0 407 695H moze być zamontowany w miejsce 8k0 407 693 q ?- B8 TrOOOOp
dzieki wrc, chcialem od razu do Ciebie ale nier chciałem zawracac D mógłbym dostac pasujace numery ? - A4 B9 - zestaw na zime a TPMS