Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blaster99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blaster99

  1. Hej, planuje kupic grzane wkłady lusterek. Czy to bedzie plug & play czy też trzeba kombinować by wszystko działało należycie ?
  2. no tak ... dla laika to kosmos, szczegolnie demontaz gdzie trzena zderzak odkrecać . Szkoda, ze w opolu nie ma fachowców od lamp
  3. dzieki za info, jakie jest najprostsze rozwiazanie w tej sytuacji ?
  4. a co powiecie o parujacym xenonie w B7 ? W czasach mojej B6 po nalozeniu folii na gore bi-xenona był spokój. Zastanawiam sie skad parowanie w xenonie w moim B7 ? czy tez chodzi o regulacje reflektora ? czy moze te reflektory maja inna bolaczke ?
  5. watpie by taki "ledzik" kogokolwiek oślepił, ja bardziej martwiłbym sie tym by w słoneczny dzień był dobrze widoczny ... wciaz nie mam kiedy zabrac sie za montaz moim led drl-ów Oporniki, a raczej Decodery masz wewnatrz czy tez gdzies sobie tam dyndaja poza reflektorem ?
  6. moze jutro po 16 ??
  7. seba i rs bardzo równi goście, warto zajechac na spota i konieczne trzeba zapewnić cigłość, a z czasem pojawi sie wiecej ludzi z A4-klub.pl .... było tez kilkanascie osob z vag ale widac, ze to dosc zgrana ekipa i robiaca wrazenie mało dostepnej.... na szczescie z seba i rs bardzo szybko dało sie złapac klimat A-czwórkowy
  8. ok, przed 17, przy torze kartingowym
  9. tez chcialbym sie pojawic... mysle ze w okolicach, 16 - 17
  10. hej, chciałem przy pomocy vcdsa 11.3.0 zrobi adaptacje czujnika skretu.... niestetey opcja Coding II (11) jest niedostepna (tam wpisuje sie login). Z rozpedu moj login wpisałem w zakładce Coding 07 w pozycje WorkShop Code - o dziwo vcds przyjał.... moj blad bo nie zapisałem tego co tam było wpiasne. Czy wpisujac tam inna wartosc mogłem zaszkodzic ??? Jak moge odzyskac domyslna wartosc ? Czy to jest wazne pole ? ---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 11:48 ---------- sam sobie odpowiem. W folderze vcds jest folder (chyba nazywa sie debug) w którym sa zapisane zmienu, wiec spokojnie moglem wrocic do pierwotnej wartosci
  11. sam sobie odpowiem. W folderze vcds jest folder (chyba nazywa sie debug) w którym sa zapisane zmienu, wiec spokojnie moglem wrocic do pierwotnej wartosci
  12. wrc laguna dał mi cynk, ze nie zamiast login 11 robimy security access 16 i po sprawie
  13. hej, po odłączeniu akku na dłużej auto złapała mi błąd kata skretu , czy cos w tym stylu ( swieci esp). Nie da sie błedu wykasowac i pewnie trzeba zrobic adaptacje. Jak to zrobic w A4 B7 przy pomocy VCDS ??? czytałem o procedurze ale ona dotyczyła wymiany modułu i była dla B6, a ja musze tylko adaptacje tego skretu zrobic , pamietam,. ze sie kreciło kiera o conajmniej 30 st. w lewo itd. Dodam, ze po odpaleniu po chwili znika ale jak tylko skrece w lewo to sie zapala na chwile, potem znika i znow sie zapala i tak juz zostaje.... Gdyby mi ktos lopatologicznie to opisał - bede bardzo wdzieczny. znalazłem to: Basic Setting Steering Angle Sensor (G85) Calibration Before starting the procedure turn the steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back] tylko w moim vcds pozycja Login 11 jest nieaktywna nie wiem dlaczego ? vcds 11.3.0 ---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 12:23 ---------- wrc laguna dał mi cynk, ze nie zamiast login 11 robimy security access 16 i po sprawie
  14. wstepnie chcialbym pojawic sie na tym spocie, moze zrobimy liste obecnosci ?
  15. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakas chmurka tam wyskakuje, ale procedure kodowania robie precyzyjnie ...
  16. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    po kilku metrach ESP jazdy gasnie i nie swieci do momentu az skrece w lewo ... WRC Laguna dzis podpowiedzoiał mi ze w vcds w grupie 03 abs nie robi sie login 11 tylko security access 16, zrobiłem adaptacje, blad znikł mi błąd, jednak po przekreceniu kiery w lawo znów wskoczył ...... hlip hlip wrc lagun stwierdził, ze prawdopodobnie taśma do wymiany ...
  17. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    panowie vagowcy, vcds-owcy, mam problem z adaptacja czujnika skrectu, bo po odlaczeniu akku swieci mi esp, moze bedzie ktos tak mily i pomoze rozwiazac moj problem ? : http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/help-adaptacja-czujnika-skretu-279723/
  18. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pochwalę się, że do B6 swoja lotke kupiłem za 130 zł z wysyłką, oczywiscie z alledrogo - trzeba szukać Mój obecny B7 to na szczęście full S-Line
  19. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kupiłem te: AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT - Zestaw LED DRL P21W Ba15s www.sklepledowy.pl swiecą bardzo mocno i bardzo ładny kolor, bardzo chciałem unikną niebieskiego wies tunningu - no i udało mi sie bo kolor jest al'a xenon. Mam nadzieje , ze w kloszu efekt bedzie taki sam...
  20. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzieki za info. .... a miałbym juz super LED dpo DRL na pokładzie ... a tak to lipa
  21. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jednego srube te najglebsza poluzowałem przez otwór z błotnika , czyli poluzowałem ... lampa dosc luzno chodzila na boki ale cos jeszcze jakby trzymało, ale przyznam ze zderzaka nie opuszczałem ....
  22. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest jeszcze jedna na bardzo długi torx z boku i trzeba zderzak popuścić czyli trzeba odkrecic jeszcze 4 torxa ? tak sie składa, ze mam taki dłiugi torx, chyba firmy wurth... wszedzie była mowa o 3 srubach ... gdzie dokładnie jest ta 4 ?
  23. blaster99 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    hej, w piatek chcialem zamontowac led w drl i po odkreceniu 3 srub (jedna z gory i dwie z tyłu) reflektor nadal cos jakby trzymało .... Jaka jest technika wyciagania reflektpra xenonowego ? W b6 nie mialem z tym kłopotu ....
  24. ramki za 5 zł ma Lellek naprawde fajne ze znaczkiem audi, jedyny minus to logo lellek
  25. ja zawsze sie pisze na spoty, tylko moje B7 jest swiezym zakupem i stoi u brata w Nysie na serwisie, jutro po pracy tam jade po auto , ale wracam w sobote poznym wieczorem.... jednak trzymam reke na pulsie liczac, ze cos i u nas sie rozkreci ...pomysł z kobietami tez jest OK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.