Treść opublikowana przez blaster99
-
Montaż podgrzewanych wkładów lusterek zewnętrznych
Hej, planuje kupic grzane wkłady lusterek. Czy to bedzie plug & play czy też trzeba kombinować by wszystko działało należycie ?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
no tak ... dla laika to kosmos, szczegolnie demontaz gdzie trzena zderzak odkrecać . Szkoda, ze w opolu nie ma fachowców od lamp
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
dzieki za info, jakie jest najprostsze rozwiazanie w tej sytuacji ?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
a co powiecie o parujacym xenonie w B7 ? W czasach mojej B6 po nalozeniu folii na gore bi-xenona był spokój. Zastanawiam sie skad parowanie w xenonie w moim B7 ? czy tez chodzi o regulacje reflektora ? czy moze te reflektory maja inna bolaczke ?
-
[B7 BPW] Audi A4 AVANT 06' 2.0 198,5 KM 430 NM
watpie by taki "ledzik" kogokolwiek oślepił, ja bardziej martwiłbym sie tym by w słoneczny dzień był dobrze widoczny ... wciaz nie mam kiedy zabrac sie za montaz moim led drl-ów Oporniki, a raczej Decodery masz wewnatrz czy tez gdzies sobie tam dyndaja poza reflektorem ?
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
moze jutro po 16 ??
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
seba i rs bardzo równi goście, warto zajechac na spota i konieczne trzeba zapewnić cigłość, a z czasem pojawi sie wiecej ludzi z A4-klub.pl .... było tez kilkanascie osob z vag ale widac, ze to dosc zgrana ekipa i robiaca wrazenie mało dostepnej.... na szczescie z seba i rs bardzo szybko dało sie złapac klimat A-czwórkowy
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
ok, przed 17, przy torze kartingowym
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
tez chcialbym sie pojawic... mysle ze w okolicach, 16 - 17
-
HELP adaptacja czujnika skretu
hej, chciałem przy pomocy vcdsa 11.3.0 zrobi adaptacje czujnika skretu.... niestetey opcja Coding II (11) jest niedostepna (tam wpisuje sie login). Z rozpedu moj login wpisałem w zakładce Coding 07 w pozycje WorkShop Code - o dziwo vcds przyjał.... moj blad bo nie zapisałem tego co tam było wpiasne. Czy wpisujac tam inna wartosc mogłem zaszkodzic ??? Jak moge odzyskac domyslna wartosc ? Czy to jest wazne pole ? ---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 11:48 ---------- sam sobie odpowiem. W folderze vcds jest folder (chyba nazywa sie debug) w którym sa zapisane zmienu, wiec spokojnie moglem wrocic do pierwotnej wartosci
-
HELP adaptacja czujnika skretu
sam sobie odpowiem. W folderze vcds jest folder (chyba nazywa sie debug) w którym sa zapisane zmienu, wiec spokojnie moglem wrocic do pierwotnej wartosci
-
błąd czujnika skretu ...01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Termi
wrc laguna dał mi cynk, ze nie zamiast login 11 robimy security access 16 i po sprawie
-
błąd czujnika skretu ...01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Termi
hej, po odłączeniu akku na dłużej auto złapała mi błąd kata skretu , czy cos w tym stylu ( swieci esp). Nie da sie błedu wykasowac i pewnie trzeba zrobic adaptacje. Jak to zrobic w A4 B7 przy pomocy VCDS ??? czytałem o procedurze ale ona dotyczyła wymiany modułu i była dla B6, a ja musze tylko adaptacje tego skretu zrobic , pamietam,. ze sie kreciło kiera o conajmniej 30 st. w lewo itd. Dodam, ze po odpaleniu po chwili znika ale jak tylko skrece w lewo to sie zapala na chwile, potem znika i znow sie zapala i tak juz zostaje.... Gdyby mi ktos lopatologicznie to opisał - bede bardzo wdzieczny. znalazłem to: Basic Setting Steering Angle Sensor (G85) Calibration Before starting the procedure turn the steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back] tylko w moim vcds pozycja Login 11 jest nieaktywna nie wiem dlaczego ? vcds 11.3.0 ---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 12:23 ---------- wrc laguna dał mi cynk, ze nie zamiast login 11 robimy security access 16 i po sprawie
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
wstepnie chcialbym pojawic sie na tym spocie, moze zrobimy liste obecnosci ?
- B7 Crew
-
B7 Crew
po kilku metrach ESP jazdy gasnie i nie swieci do momentu az skrece w lewo ... WRC Laguna dzis podpowiedzoiał mi ze w vcds w grupie 03 abs nie robi sie login 11 tylko security access 16, zrobiłem adaptacje, blad znikł mi błąd, jednak po przekreceniu kiery w lawo znów wskoczył ...... hlip hlip wrc lagun stwierdził, ze prawdopodobnie taśma do wymiany ...
-
B7 Crew
panowie vagowcy, vcds-owcy, mam problem z adaptacja czujnika skrectu, bo po odlaczeniu akku swieci mi esp, moze bedzie ktos tak mily i pomoze rozwiazac moj problem ? : http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/help-adaptacja-czujnika-skretu-279723/
- B7 Crew
-
B7 Crew
kupiłem te: AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT - Zestaw LED DRL P21W Ba15s www.sklepledowy.pl swiecą bardzo mocno i bardzo ładny kolor, bardzo chciałem unikną niebieskiego wies tunningu - no i udało mi sie bo kolor jest al'a xenon. Mam nadzieje , ze w kloszu efekt bedzie taki sam...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Jest jeszcze jedna na bardzo długi torx z boku i trzeba zderzak popuścić czyli trzeba odkrecic jeszcze 4 torxa ? tak sie składa, ze mam taki dłiugi torx, chyba firmy wurth... wszedzie była mowa o 3 srubach ... gdzie dokładnie jest ta 4 ?
-
B7 Crew
hej, w piatek chcialem zamontowac led w drl i po odkreceniu 3 srub (jedna z gory i dwie z tyłu) reflektor nadal cos jakby trzymało .... Jaka jest technika wyciagania reflektpra xenonowego ? W b6 nie mialem z tym kłopotu ....
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
ramki za 5 zł ma Lellek naprawde fajne ze znaczkiem audi, jedyny minus to logo lellek
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
ja zawsze sie pisze na spoty, tylko moje B7 jest swiezym zakupem i stoi u brata w Nysie na serwisie, jutro po pracy tam jade po auto , ale wracam w sobote poznym wieczorem.... jednak trzymam reke na pulsie liczac, ze cos i u nas sie rozkreci ...pomysł z kobietami tez jest OK