Treść opublikowana przez blaster99
-
[ALL B6] Automatyczne domykanie drzwi
Dzieki, wroce z pracy to sie pobawie i dam znac jak efekty ps. z tego co pamietam vag nie chce mi sie polaczyc wasnie z Central Conv. Dlaczego tak sie moze dziac ?
-
[ALL B6] Automatyczne domykanie drzwi
nie bardzo wiem co wpisac w wyszukiwarke, to co przychodzi mi do glowy ma 0 wyników
-
[ALL B6] Automatyczne domykanie drzwi
Witam, brat w swoim sportbacku ma domykanie drzwi po przekroczeniu 15 kmh. Zastanawiam siew czy jest mozliwosc w moim B6 aktywowania tego za pomoca vaga, jesli tak to prosze o instrukcje - krok po kroku dla opornych
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
...a moze jakas wskazowka dzieki ktorej mozna odroznic ori od fake ?? widze na tym termostacie logo vw i audi wiec o co kaman ?
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
http://allegro.pl/termostat-vw-audi-skoda-oryginal-044121113-nowy-i1377941879.html to w koncu jest to ori czy nie ? bo musze kupic termostat, a cena jest naprawde dobra - zakladajac, ze mamy do czynienia z oryginalem. U mnie wariat przy - 7C osiaga 90 po 15 km (ciagle 80 km/h) przy ustawiewniu klimatronika na LO, jak tylko dam cieplo - nawet 1 kreska to spada do 75 .... tyle z mojej strony.
-
Golf IV TDI - co to za bezpiecznik?
dzieki za info, bezpiecznik i gniazdo totalnie stopione, co moge w tej sytuacji koledze polecic ?
-
Golf IV TDI - co to za bezpiecznik?
Koledze stopił sie w Golfie bezpiecznik zaznaczony na zdjeciu. Za co on odpowiada i jak sobie z tym poradzic ? Foto przedstawia dokladnie o ktory bezpiecznik chodzi. Auto to Golf 4 TDI 110 koni (nie wiem czy to afn czy moze jakies inne oznaczenie) Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to dupki... Już od jakiegoś czasu rozglądam się za nową firmą kurierską. Wysyłam siódemką ale czasami jest z nimi tragedia. Ostatnio czekałem na palete i po tym jak nie przychodziła 4 dni i jak tam zadzwoniłem z awanturąto powiedzieli mi że stoi 4 dni u nich na magazynie bo nie mają auta żeby mi palete dostarczyć... Sam po nią pojechałem. Ciekawe ile by jeszcze leżała w magazynie gdybym nie zadzwonił... pracuje w dobrej firmie kurierskiej i powiem szczerze ze jedyna zaleta siuódemki jest cena - generalnie nie polecam:) Teraz jednak jest straszny młyn w interesie i sporo opóźnień.
-
[INNE] A3 Sportback 2006 2.0 tdi BMM
A3 mojego brata more to follow... http://img822.imageshack.us/gal.php?g=70115895.jpg
-
[B6 AVF] Kemor's Mauritius Blue
- po zakupie podczas powrotu do domu "wyskoczył mi bieg" np: podczas jazdy puściłem gaz widząc zwalniające przede mną auta ... gdy zaczęły kontynuować jazdę ponownie dodałem gazu i auto zaczęło wyć jakby było na luzie, zjechałem na pobocze wrzuciłem (P) następnie z powrotem (D) i zaczęło normalnie działać. ( miał ktoś z was już taki przypadek ?) Jest to wina sterownika skrzyni multitronic. Koszt regeneracji okolo 700 zl do 1200 zl w zaleznosci od tego czy sam zdemontujesz sterownik.
-
[B6 AVJ] Dziwny stuk z zawieszenia
Sprawdzalismy brecha ale tylko koncowki wahaczy (czy nie sa wysluzone) i wszystko bylo ok. Jednak gdy przygladalem sie wahaczom zauwazylem popekana gume na gornym chyba przednim wahaczu i to w miejscu o ktorym pisales czyli przy mocowaniu do ramy. Stwierdzilem , ze nie powinno byc to grozne - moze jednak sie mylilem ? Cze na szarpakach by to nie wyszlo ?
-
[B6 AVJ] Dziwny stuk z zawieszenia
Hamulce sprawdzone - wszystko z nimi ok. Jako, ze przy skrecie w lewo na dziurach (dzwiek ktory na idealnym asfalcie brzmial TUK ...TUK...TUK) zmieniał sie w stuki bardzo podobne do wyrobionych wahaczy (przy skrecie w lewo jakby cos luzno latało w prawym kole i stukalo) postanowilem zajechac dzis na szarpaki. Koles macał, szrpaki chodzily i po 10 minutach stwierdzil, ze wszystkie wahacze w super stanie, ze nie ma co ich wymieniac - strata kasy. macie jeszcze jakies pomysly? Sami wiecie jak takie stuki puki potrafia wpieniac
-
[B6 AVJ] Dziwny stuk z zawieszenia
taki gluchy stuk, jakby dwa elemnty o siebie stukaly. ciezka sprawa. bylem wczoraj u mechanika - auto podniesione jednak ogledziny niczego nie wykryly. jutro samochod zostawie mu na caly dzien - moze cos znajdzie. Moim zdaniem nie jest to przegob gdyz on w charakterystyczny sposob strzela.
-
[B6 AVJ] Dziwny stuk z zawieszenia
Macie moze juz rozwiazanie? Ja mam podobnie: gdy skrecam w lewo slysze z okolic prawego koła cykliczne stukanie (tuk......tuk.....tuk), czasem stuki sa rzadsze a czasem czestsze(niezaleznie od predkosci z jaka pokonuje zakret). Nie wazne czy daje gaz czy tez auto sie samo toczy, jakosc drogi tez moze byc idealna. Grunt bym skrecal w lewo. Do niedawna ten dzwiek czasem wystepowal czasem nie, ostatnio praktycznie zawsze daje o sobie znac. Przy wymianie klockow mechanik cos mowil o problemie przy tłoczku, ze cos jest luzne. Wczoraj przy wjezdzie na osiedle, skrecalem toczac sie 20 kmh to cos pukneło głosno i chwile (1 sekunde) tarlo jakby metal o metal. Czekam na waszew typy.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Panowie mi klimka halasuje tylko na econ, podobno jakies lozysko wystarczy wymienic. jaskie to ma byc lozysko ? bo mi mechanik powiedzial lozysko 120 zl robocizna 150 ... 120 to troche drogo jak za lozysko - dlateho wole sam kupic, tylko gdzie szukac?
-
[B6 AVF] Klima na econ strzela, pod obciążeniem chodzi normalnie
gdzie moge dostac komplet? sprzegielko to jest sama gumka? czy takie rzeczy moge kupic w sklepach a'la AD ??
-
[B6 AVF] Klima na econ strzela, pod obciążeniem chodzi normalnie
Witam, jak w temacie, na econ slychac nieprzyjemne dzwieki z popmy klimy, po zalaczeniu wszystko ok... dzwonilem do serwisu i do mojego eauta nie moge kupic samego sprzegielka tylko cale kolo pasowe za 640 zł stawiam na lozysko, co o tym sadzicie?
-
[B6 AVF] Numer łożyska w kole pasowym pompy klimy PILNIE potrzebny !!!!
Witam, jak w temacie. Objawy: gdy klima jest na econ to slychac spod maski trzaski, gdy klima jest zalaczona wszystko ladnie pracuje. Diagnoza to łozysko, na dodatek posiadam na stanie pompe klimy do pasata z 2008 r i zastanawiam sie czy wystarczy przelozyc lozysko, czy tez sie one beda roznic. Ewentualnie wiecie moze gdze mozna kupic takie lozysko ? Dodam, ze przy mojej pompie nie wystepuje sprzegielko klimatyzacji tylo cale kolo pasowe za 640 zł
-
[ALL B6] Zawiesił się moduł bluetooth
przytrafiło mi sie to samo ... rns-e sie zawiesilo tzn. wszystko dziala poza podglasnianiem ... restart telefonu, ani inne kombinacje z wlaczaniem i wylaczaniem w nim bluetooth nic nie dawaly. Na rozwiazanie wpadłem sam - nalezy wyciagnac bezpiecznik odpowiedzialny za moduł bluetooth (ten mały, pierwszy z lewej w drugim rzedzie od gory) pozdrawiam
-
[B6 AVF] Bas słabnie gdy fader jest na center, fabryczne audio na rns-e
No to lipa .... moze jednak ktos ma jakis pomysł?
-
[B6 AVF] Bas słabnie gdy fader jest na center, fabryczne audio na rns-e
dzieki kolego za odpowiedz... poza zanikajacym basem przy troche glosniejszum sluchaniu w dzwieku pojawia sie delikatny pierd... wydaje sie ze moze to byc przeciwfaza.... tylko czy te glosniki da sie tak podpiac by uzyskac ten efekt ??? czekam na opinie fachowcow
-
[B6 AVF] Bas słabnie gdy fader jest na center, fabryczne audio na rns-e
Witam, czy to normalne (raczej nie) ze najmocniejszy bas mam gdy dam by grał sam przód. Kiedy ustawie by gral tez tył (dam fader na center) bas delikatnie cichnie zamiast grac wyrazniej ( w koncu z tylu sa dwa basowe i sub). Do tego gdy gram glosniej głosniki graja lekkim harczeniem jakby byly popalone ( na pewno nie sa bo podmienilem - efekt ten sam). Brat ma a3 sporback i seryjne audio ktore gra o wiele ladniej niz moje w A4... Co jest tego powodem? Czy odwrotne wpiecie wtyczek w glosnik moze miec na to wplyw ? (glsniki maja dwie wtyczki jeden na prad drugi do gwizdka - mze one zostaly zamienione przy swciemnianiu szyb). Prosze o wskazowki bo czyste audio z milym dołem to dla mnie postawa.
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
sprzedam bo kupiłem B6
-
[B6 AVF] Była B5 sedanik ----> jest B6 Avant - nowa fota :)
jezdzi sie bajecznie, a roznica miedzy b5 a b6 to przepasc...przypuszczam ze wieksza niz miedzy b6 i b8 bo b7 to przeciez b6 z innym grilem lampami, zderzakami i przetloczeniem na boku (ze o kierownicy i motorowni nie wspomne:) : ps. piana na masce to ze sprysków
-
[B6 AVF] Była B5 sedanik ----> jest B6 Avant - nowa fota :)
nowa fota skromnie ale zawsze cos.. jak autko bedzie wypucowane wtedy wrzuce wiecej