Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DO SPRZEDANIA, OFERTY PROSZE NA PW

Nowe fotki mojego autka które ciągle mnie cieszy. Zrobiłem już nim ponad 30 tys km i wrażenia bardzo pozytywne. W tym czasie wymieniłem tylko napinacz paska wielorowkowego i przepływomierz. Zastanawiam się nad obniżeniem go o 20 mm bo na 17 wysoko stoi (w okolicy jest identyczne autko jak moje tylko na niskim zawiasie i wygląda o niebo lepiej). Nie znam sie na zawiewszeniach wiec prosilbym o wasze propozycje w postaci linków z np z allegro.

b2b124c7991bb1e3med.jpg

04bde5f8d3b838afmed.jpg

27f0953865241b7emed.jpgd3e9fc94f7db9749med.jpg

Opublikowano

Ładna :a4fan: nic jej nie brakuje, kolorek ładny :thumbup:

Opublikowano

bardzo ładna :th: tylko zawias mógłby iść lekko w dół :cool:

Opublikowano
  • Autor

zawias moglby isc w dół, ale wtedy moje kolo mogloby zostac w ktorejs z tych wielkich urw w drodze :thumbdown:

Opublikowano

Ładniutka :a4fan: no może poza tym automatem

Opublikowano

Piekna! i w przepieknym kolorze. :thumbup: Nie lubie sie powtarzac.. ale.. obniz bo stoi jak koza.. :przebiegly:

Opublikowano

Naprawde fajna ;)

Opublikowano

Jak dla mnie super. Ewentualnie delkiatnie przyciemnić szybki możnaby było. :)

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Nic nie brakuję oprócz kiery, lekka gleba nie spowoduję urywania kół a poprawi widok :)

Opublikowano

Ładny sedanik,fajny środek :th:

Opublikowano
  • Autor

Ciemne szyby to dobry pomysl, niskie zawieszenie bardzo poprawia wizualia, ale raczej sie tego nie dopuszcze :decayed: ... co do automatycznej skrzyni to z pewnych wzgledow wlasnie takiej szukalem. Jezeli chodzi o kierownice hmm mi sie ta trojramienna najzwyczajniej nie podoba, jest jakas taka plastikowa ...

Opublikowano

Ładna i w skórze, podobają mi się też felgi (wszystkie trzy :D) a co z czwartą ? Ma to związek z tym "unfalem" o którym pisałeś? ;)

Opublikowano
  • Autor

bystrzak Archie ;) nie to nie o ten unfal, poprostu dzien wczesniej zlapalem kapcia

Opublikowano

racja troche jak kózka stoi,ale tak to auto super :th:

Opublikowano

Bryczka ładna i własnię mnie utwierdziła w przekonaniu, że po zakupier 17tek będzie gleba koniecznie.

:>

Opublikowano

no łądna tyllko zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna .

powiedz mi jeszcze rozmiar twoich opon wysokie na 40 ??

Opublikowano
  • Autor

zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna .

wypierdziana :mysli: Widze, że masz problemy z zołądkiem, cos w stylu GasStop powinno ci wystarczyc :blink:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 17:46 _________________________________________________

zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna .

Opublikowano

:th: :audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.