Treść opublikowana przez cayenne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jaw wiem. To jest auto z gry Driv3r Wygrałem?
-
Mysz bezprzewodowa - czym zasilać?
Możesz śmiało wkładać aku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
A za kotlety jest ostrzeżenie
-
[B5 AJM] Już nie wiem co stuka ?
Końcówka drążka,ew.sam drążek kierowniczy,łącznik stabilizatora. Pomijam amortyzatory i wahacze,które sprawdziłeś.Popatrz,czy sprężyna nie jest nigdzie pęknięta,często mechanicy pomijają ten element przy sprawdzaniu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w Twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL B5] Kiedy należy wymienić olej we wspomaganiu ?
Napadli mnie normalnie Chłopaki,ASO twierdzi,że płyn od wspomagania powinno się wymieniać co 80tys.km. Pytałem,bo sam niedawno sobie zmieniałem i byłem ciekaw.
-
[ALL B5] Kiedy należy wymienić olej we wspomaganiu ?
A to błędne podejście. Wzystko z biegiem czasu traci swoje właściwości,także i płyn od wspomagania. Ciekawe,czy olej w silniku wymieniają też jak dopiero zacznie się cos dziać :gwizdanie:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Oczywiście,tak jak schiller napisał,tylko weź pod uwagę fakt,żeby ta inspekcja miała jakiekolwiek znaczenie powinna być "wyzerowana" podczas pierwszej wymiany oleju przez Ciebie. inaczej na nic się zda.Gdy tego nie zrobisz,może zapalić sięnawet po 100 km po wymianie oleju.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:46 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html
-
[B5 ADR] Zablokowanie się pedału sprzęgła
Najprawdopodobniej siłownik sprzęgła padł.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na spoty w Twoim regionie
-
[ALL] Siateczka pod korkiem płynu hamucowego
Czyli wszystko jasne.Zamykam.
-
[B5 1Z] Zapach przegrzania w środku samochodu
Olej powinien być zawsze utrzymywany na poziomie 3/4 bagnetu,zwłaszcza gdy ma się turbawkę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
chodzilo o poczatek maja... ? Tia pomylilo mi sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spoty Olsztyńskie
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spociki w Kielcach
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie. Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca. Serdecznie zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html