Treść opublikowana przez blaster99
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
slyszałem o uszczelce przy kolektorze wydwchowym, moze tam tez zajrzec ?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:08_________________________________________________ chyba tak zrobie, ale prawdopodobnie auto mi sie zadlawi, czy to moze byc niezdrowe dla auta ??
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
katalizator mam, a on moze byc przyczyna ??
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
Wiem ze po slownym opisie dzwiekow trudno cos wywnioskowac ale co mi szkodzi:rolleyes: ... Sprawa ma sie tak ze moj uklad wydechowy w czasie jazdy daje efekt lekkiego pierdu "prrrrrrrrr", natomiast gdy auto jest juz cieple na postoju sluchac ciche lecz slyszalne metaliczne tykanie tykanie. Jezeli nie bedzie to dziura w tlumiku to na co zwrocic uwage ????
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
dzieki chłopaki za opinie, ale dajcie jakies linki do zawieszenia "-30" ktore by bylo odpowiednie do mojej fury bo sie na tym mało znam. z gory dziekuje.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
orientuje sie ktos jak wyglada ta sprawa w A3 z roczników 2004 - 2005 ??
-
Propozycja spotu w NYSIE
Najlepiej ustalic szytywny termin , trzymac sie go i zbierać zapisy ... tylko teraz moze jakies propozycje co do daty
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
bardzo podobna do mojej... a felgi i zawieszenie to pełen koxxx
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
sauto prezentuje sie ok... ale ten niebieski srodek to totalna porazka kiszka straszna - proponuje nowy mod nieznany jeszcze na tym forum - pastowanie wnetrza na czarno. to na tyle pozdrawiam
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
w jaką glebę zainwestować ? czekam na propozycję[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:32_________________________________________________
-
Propozycja spotu w NYSIE
ja mam vag i potrafie to instalowac ... z interpretacja wskazań to juz inna sprawa W ogole to moznaby zrobić spota w tym tygodniu, z tym ze moim zdaniem dobrym miejscem bylby parkin przy jeziorze
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury paliwa
ja odkąd kupiłem auto (półtora roku) jeżdżę z niesprawnym czujnikiem...vag pokazuje temp. paliwa o ile dobrze pamiętam około -7,2 st C. Zastanawiam się jaki to ma wpływ na moje autko - bo np z odpalaniem go nie mam problemów... wie ktoś jakie ma skutki jazda z uszkodzonym czujnikiem ?
-
[B5 1Z] Czujnik temperatury paliwa
U mnie Vag tez pokazuje ze czujnik walniety... Smigam tak juz pol roku i niby wszystko ok , odpala dobrze na zimnym i na cieplym. zaastanawia mnie na co tak naprawde taki czujnik ma wplyw. wydawac by sie moglo ze na ilosc podawanego paliwa w zaleznosci od jego temperatury (zgodnie z zasada rozszerzalności temperaturowej cieczy - zimne = gestsze paliwo; cieple = rzadkie). Ciekaw jestem jak jest naprawde, i jakie sa orientacyjne koszta naprawy
-
[ALL] Zamiana zwykłego airbagu na taki z regulacją głośności
tak koledzy chodzi o kierownice ... straszna gafa z ta poduszka w ktorej jest regulacja glosnosci Przyznaje tez bez bicia ze myslalem ze te przelaczniki sa wlasnie w air-bagu. W takim razie wie ktos jak sie zabrac za podlaczanie czegos takiego ??
-
[ALL] Zamiana zwykłego airbagu na taki z regulacją głośności
mam okazje dostac za free airbag z A6 C5 , ktory posiada regulacje glosnosci. Czy jest taka zamiana w ogole mozliwa? jesli tak to bardzo prosze o wszelkie wskazowki jak sie zabrac do tego
-
[ALL B5] Podłączenie wzmacniacza subwoofera przez wzmacniacz orginalny bose
dzieki wielkie! bardzo rzeczowy post. bardzo mi pomogłeś. :notworthy:
-
[B5 AGB] Cieknący wąż od pompy wspomagania
własnie chcialem opisac ten sam problem.. u mnie nieszczelnosc jest w miejscu gdzie waz od wspomagania wczepiony jest w "trzymak" czyli taki hak ktory go trzyma zeby nie dyndal Ile taka wymiana moze kosztowac ?
-
[B5 AJM] Moja pierwsza Czarnula.
Fantstycznie w tym kolorku wyglada - piekna sztuka. dodaj tez foty srodka. ps. popraw obudowe pod silnikie bo jest zle nalozona
-
[B5 AFN] Gdy robi się ciepło, słychać dziwny dzwiek
dzieki :th:
-
[B5 AFN] Gdy robi się ciepło, słychać dziwny dzwiek
dzieki Michał za odpowiedz...nie wiedzialem ze kolumna kierownicza przechodzi przez gume, ale opis ten bardzo dobrze oddaje stan rzeczy...dzwiek wlasnie dochodzi z miejsca na wprost kierownicy. teraz pytanie - czy da sie cos z tym zrobic ?
-
[B5 AFN] Gdy robi się ciepło, słychać dziwny dzwiek
Dzwiek brzmi jak ocierajace sie o siebie gumy, i slychac go w momencie gdy skrecam kolami w czasie jazdy i chyba na postoju tez. Przy tym kierownica kreci sie odrobine ciezej... sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy robi sie slonecznie i cieplo od ok. 20 stopni. w pochmurne dni o temperaturze ok 12 - 15 stopni nie wystepuje owe zjawisko.. jakie sa wasze typy ?
-
[B5 ADR] Jak podpiąć wzmacniacz pod radio concert 1 - czy to ta kostka ?
... jezli mam bose i chce dolozyc jeszcze woofer i wzmacniacz do niego to jaka bedzie najlatwiejsza droga do tego by to ladnie dzialalo ?? dodam ze jestem laik w temacie audio
-
[B5 AFN] Jak w końcu sprawdzac poziom oleju
pytanie jak w temacie... poziom sprawdza sie na cieplym silniku czy na zimnym np rano?? bo slyszalem juz kilka opinii ... zawsze sprawdzalem na cieplym po trasie ,ale gdy na zimnym wyciagne bagnet to jest go za malo
-
[B5 AVG] Moja czarna audiolka:)
200 koni :gwizdanie:
-
[ALL B5] System BOSE - podmiana głosników na inne
Zastanawiam sie czy na dobre by wyszlo aby moje lekko wysluzone juz głosniki bose zastapić innymi ktore dobrze by sie zgraly z wzmacniaczem od bose.. jestem laikiem w sprawach car audio, ale uwielbiam dobre brzmienie wiec rozwaze wszelkie wasze propozycje. zaznacze ze nie chche pozbywac sie concerta - sentyment [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 23:48 _________________________________________________
-
[B5 AFN] Krótka (5 cm) rura ciśnieniowa dolotu, mokra od oleju
po dokreceniu opasek autko zrobilo sie zauwazalnie zwawsze ,ale pozostal problem z przeladowaniem gdy przytrzymam go na 4 tys obrotow (ok 140 kmh 3 bieg). jednak sciagne te rure i sprawdze dokladnie