Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blaster99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blaster99

  1. blaster99 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Czy pozbycie sie kata mozewplynac na moc auta ? lub cos innego? i w jaki sposob
  2. ja troche odejde od tematu... jak wlozyles concerta2 cd do a4 z2000? na dodatek masz podswietlanie... czekam na info
  3. :bicz3: jak mogłeś
  4. poczatkowo tez chcialem passata, az przyjrzalem sie obu samochodom i vw poszedl w zapomnienie(srodek a4 jest moze ciasniejszy, ale wykonany wzorowo i) Co w ogole sadzicie o sytuacji pasast vs a4 ?
  5. fajna tylne lampy na poliftowe , koniecznie
  6. niezle, dopiero dzis poczytalem sobie o mozliwosciach klimatronica ---> teraz bede szpanowal przy znajomych jaki to szpec nie jestem pozatym bardzo praktyczny baher
  7. dzieki chlopaki za odpowiedz, troche poszukalem e necie na ten temat i wyszlo na to ze pojedynki powinny wygrywac benzyniaki ale tylko te z turbina...ogolnie sprawa jest interesujaca
  8. Słyszalem kiedys opinie ze 130 konny tdik radzi sobie jezeli chodzi o przyspieszenie ze 150 konna benzynka (1,8 T). Niby tu konie i tam , a okazuje sie ze nie ich ilosc jest najwazniejsza, zapewne chodzi o moment obrotowy...moglby mi ktos to objasnic ?
  9. w kazdym razie duzo lepiej to teraz wyglada...chyba sam zrobie podobvna operacje
  10. te bixenony to mnie zabiły fiu fiu fiu :gwizdanie:
  11. kolr bardzo ladny, no i ten silnik (150 kucy to jest to) szkoda ze duzo pali
  12. fajna bo czarna, kiedys mi sie marzyl ten kolor, a mam srebrzaka
  13. ogolnie fajnie :oklaski:
  14. Angielskie wersje sa takie same pod tym wzgledem... chyba zostane przy zwyklym przelaczniku
  15. Chodzi mi o to by manetka mogla byc obsluzona prawa ręką
  16. Z pewnych wzgledow potrzebuje przelozyc kierunkowskaz na prawa strone... ma ktos pojecie jak najlepiej moznaby takie cos zrobic ? czy to w ogole mozliwe ?
  17. Felgi odlot obowiazkowo tylne lampy na poliftowe, reszta extra
  18. Jak sie wklepuje ten vin ??? wpisuje 2172 05-1-6205 184 i strona kwituje mnie "vin invalid"
  19. fantastyczna, kolor wg jeden z 3 najlepszych...brak xenonow hmm to raczej blogoslawienstwo (ach te palace sie zarowki) Felgi tez sa super i naprawde brak tylko tego spoilera (bajerancki drobiazg)
  20. auto masz po liftingu a grill sprzed.. szybko go zmien
  21. Juz sie uporalem Strzalem w "10" bylo psikniecie Clinem do szyb (z alkoholem) w szparki pomiedzy przyciskami. Clin nie jest wodnisty, ma konstystencje piany. Po kilku sekundach od uzycia wszystko dzialalo jak nowe i bez skutkow ubocznych
  22. no spoko, ale mam to rozebrac czy poprostu "wpsikać" pomiedzy przyciski?
  23. Jakis czas temu wylala mi sie kawa na pulpit, na szczescie wszystklo dobrze dziala poza przyciskami od klimatronika. Sa teraz takie jakby klejace sie od wewnatrz przez co nie odbijaja prawidlowo. Jaki bedzie najlepszy sposob ich wyczyszczenia ?
  24. w kazdym razie to sa glupoty, bo autko jak pisalem wczesniej jest extra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.