Treść opublikowana przez blaster99
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
Czy pozbycie sie kata mozewplynac na moc auta ? lub cos innego? i w jaki sposob
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
ja troche odejde od tematu... jak wlozyles concerta2 cd do a4 z2000? na dodatek masz podswietlanie... czekam na info
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
:bicz3: jak mogłeś
-
[B5 ATJ] Moja czarniawa A4 1,9 TDI QUATTRO :)
poczatkowo tez chcialem passata, az przyjrzalem sie obu samochodom i vw poszedl w zapomnienie(srodek a4 jest moze ciasniejszy, ale wykonany wzorowo i) Co w ogole sadzicie o sytuacji pasast vs a4 ?
-
[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)
fajna tylne lampy na poliftowe , koniecznie
-
Kody climatronika Audi A4 B5
niezle, dopiero dzis poczytalem sobie o mozliwosciach klimatronica ---> teraz bede szpanowal przy znajomych jaki to szpec nie jestem pozatym bardzo praktyczny baher
-
Diesel vs benzyna
dzieki chlopaki za odpowiedz, troche poszukalem e necie na ten temat i wyszlo na to ze pojedynki powinny wygrywac benzyniaki ale tylko te z turbina...ogolnie sprawa jest interesujaca
-
Diesel vs benzyna
Słyszalem kiedys opinie ze 130 konny tdik radzi sobie jezeli chodzi o przyspieszenie ze 150 konna benzynka (1,8 T). Niby tu konie i tam , a okazuje sie ze nie ich ilosc jest najwazniejsza, zapewne chodzi o moment obrotowy...moglby mi ktos to objasnic ?
-
[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??
w kazdym razie duzo lepiej to teraz wyglada...chyba sam zrobie podobvna operacje
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
te bixenony to mnie zabiły fiu fiu fiu :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 1,8T
kolr bardzo ladny, no i ten silnik (150 kucy to jest to) szkoda ze duzo pali
-
[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
fajna bo czarna, kiedys mi sie marzyl ten kolor, a mam srebrzaka
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
ogolnie fajnie :oklaski:
-
Kierunkowskaz z prawej strony - jak to zrobić ??
Angielskie wersje sa takie same pod tym wzgledem... chyba zostane przy zwyklym przelaczniku
-
Kierunkowskaz z prawej strony - jak to zrobić ??
Chodzi mi o to by manetka mogla byc obsluzona prawa ręką
-
Kierunkowskaz z prawej strony - jak to zrobić ??
francuza ??
-
Kierunkowskaz z prawej strony - jak to zrobić ??
Z pewnych wzgledow potrzebuje przelozyc kierunkowskaz na prawa strone... ma ktos pojecie jak najlepiej moznaby takie cos zrobic ? czy to w ogole mozliwe ?
-
[B5 ADP] Czas na moja A4 - fotki przed i po lekkich modach ;-) Zapraszam !
Felgi odlot obowiazkowo tylne lampy na poliftowe, reszta extra
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
Jak sie wklepuje ten vin ??? wpisuje 2172 05-1-6205 184 i strona kwituje mnie "vin invalid"
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
fantastyczna, kolor wg jeden z 3 najlepszych...brak xenonow hmm to raczej blogoslawienstwo (ach te palace sie zarowki) Felgi tez sa super i naprawde brak tylko tego spoilera (bajerancki drobiazg)
-
Moja NIUNIA- chyba nie taka najgorsza :-)
auto masz po liftingu a grill sprzed.. szybko go zmien
-
[B5] Słabo odbijające przyciski klimatronika
Juz sie uporalem Strzalem w "10" bylo psikniecie Clinem do szyb (z alkoholem) w szparki pomiedzy przyciskami. Clin nie jest wodnisty, ma konstystencje piany. Po kilku sekundach od uzycia wszystko dzialalo jak nowe i bez skutkow ubocznych
-
[B5] Słabo odbijające przyciski klimatronika
no spoko, ale mam to rozebrac czy poprostu "wpsikać" pomiedzy przyciski?
-
[B5] Słabo odbijające przyciski klimatronika
Jakis czas temu wylala mi sie kawa na pulpit, na szczescie wszystklo dobrze dziala poza przyciskami od klimatronika. Sa teraz takie jakby klejace sie od wewnatrz przez co nie odbijaja prawidlowo. Jaki bedzie najlepszy sposob ich wyczyszczenia ?
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
w kazdym razie to sa glupoty, bo autko jak pisalem wczesniej jest extra