Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wosiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 17l spali mi jakbym od światel do światel po mieście deptal na maxa... w mieście ok 12-13l przy dynamicznej jeździe,10l przy spokojnej jeździe na trasie potrafi zejśc do 8l do 120km/h natomiast przy ostrej jeździe ok10-11max.... więc uwierz mi to nie jest normalka...
  2. fis jest czerwony,nie orientuje się nawet czy byl kolorowy fis w b6
  3. podwyższamy auto?? ktoś przechodzi na emeryture?? hyhy [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:35_________________________________________________ 20 trochę za malo lecz przy 50 nie da się spokojnie jeździć
  4. a4 1.8t 170kM w manualu sprowadzone ze stanow tak jak stoi, nie skladane z 4 wyposażenie: xenon skóry pelny pakiet oświetlenie otwieranie bramy garażowej esp alu17" szyberdach 4xel.szyby 3ramienna kiera pelny fis tempomat ostanio dolożonym gadzetem jest navi rns-e autem caly czas jeżdze lecz jest na sprzedaż ponieważ chce z quatrro oto fotosy
  5. może dziś znajde wkońcu chwile bo wcześniej caly czas robota i nie dalo się nawet pobawić rns-em no fakt traktora trzeba zmienić,chociaż teraz to już chyba kosiarką można go nazwać?? hehe:P
  6. sprzedalem wkoncu za 25... 3 miechy temu mialem kupca za 26 tyś no ale wtedy nikt nie sądzil że tak ciężko sprzedać auto w polandzie..zauważylem że jest takie rozumowanie w polsce"nie ważne jakie wyposażenie ważne że jest ten model jaki chcesz" więc czy masz golasa czy masz na full wypasie to szybciej sprzedasz golasa za minimalnie mniejszą cene jak za maxymalnie wyposażone auto... teraz jeżdze b6 1.8t tak jak mówi alvaro ale za jakiś czas będzie 1.8tQ
  7. kupujesz radio od a6 i pasuje idealnie,wyprowadzasz kabel od podświetlenia i nic nie musisz innego robić. fura jeszcze nie sprzedana,2 miechy temu mialem kupca za 26kzl i za tyle nie sprzedalem czego teraz żaluje bo widze że ludzie to by chcieli kupić 2000r za 20kzl najlepiej
  8. 1.8t w b6 pali mi okolo 13l w mieście przy dość dynamicznej jeździe. Na trasie raz mi spalil 12l ale ogien caly czas, mój rekord najmniejszego spalania na trasie to 8.8l (na komputerze)hehe w rzeczywistości jest tak że za ile mu wlejesz,to on i tak wszystko spali
  9. niezly środek a co do imitacji drewna to jest o niebo ladniejsze jak w nowym mercu S-klasie... hehe
  10. ladny felunek, przesada z tym poglądem że po polsce można jeździć na max 17" ja u siebie mam 18" i jakoś nie narzekam
  11. ja bardzo chętnie wkońcu wpadne;) tylko nie ten wekend bo w "niemcach" będe...
  12. różnice?? całkiem inny silnik,wszystko mocniejsze,turbo,wtryski,pompa, 150km ma seryjnie fmic,inne zawieszenie,hamulce,napewno w środku silnika są wszystkie elemnety mocniejsze.... ,ojciec ma 150KM multivana, po sofcie ten samochód za***rdala....
  13. piękny avancik,2 lift a zastanawia mnie dlaczego są tam takie zegary??:>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.