Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wiec co ? Zegary do wymiany? [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 14:03_________________________________________________A dziś po pracy wsiadam do autka i wszystko chodzi tak jak powinno no ciekawe tylko jak długo
  2. Witam ,dziś rano ku mojemu zdziwieniu, wsiadając do autka okazało sie że FIS nic nie pokazuje ,nie ma tez godziny ani licznika kilometrów, reszta działa.Zeskanowałem i pokazał sie błąd; 01317- Control Module in Instrument Cluster (J285) Kasowałem pojawia sie z powrotem. Podstawiałem nowy moduł komfortu ten pod kierownicą ale jest tak samo,czy ma moze ktoś jakiś pomysł? Z GÓRY DZIĘKI ZA SUGESTIE
  3. Witam wszystkich Problem jest tego typu ze gdy z rana chciałem odpalic auto ono odpaliło i zaraz zgasło i juz nie chce odpalic . Pojawił sie za to bład 16725 camshaft position sensor g40 impausible signal, dodam ze rozrząd wymieniałem rok temu od tamtej pory najechałem 40tys i wszystko było ok az do teraz.Czy miał moze ktos podobny przypadek? Od czego radzicie zaczac sprawdzanie i czy w ogóle mozna tu cos samemu sprawdzic ? Z góru dzieki za jakiekolwiek sugestie
  4. dawid1 odpowiedział(a) na arek1971 temat w Audi A4 B5
    witam u siebie tez miałem taki brak mocy wymieniłem przepływomierz sonde w serwisie powiedzieli ze wszystko jest jak najbardziej ok a ja cały czas odczuwałem brak mocy ,a co sie okazało po wymianie rozrzadu goscie załozyli mi odwrotnie weze do DV a ja głupi rok czasu sie z tym meczyłem masakra
  5. wymieniałem tydzien temu uszczelniacz ok 200 sprzegło 460 dwumas 1230 robocizna 350
  6. dokładnie u mnie tez ciekło z tego plastikowego trójnike przychodzacego do bloku silnika w serwisie powiedzieli ze własnie najczesciej leci z tamtad http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f9eade3d4ea9474.html u ciebie pewnie wyglada to troche inaczej ale przynajmniej bedziesz wiedział gdzie szukac
  7. nie w tej kwestii u mnie jest w miare normalnie
  8. witam mam dokładnie to samo i ani czyszczenie przepustnicy razem z adaptacja ani wymiana przepływki na nowa ori nic nie dała wymieniłem jeszcze drugą sonde takze nowa ori do tego nowy kat podmieniałem N75 i moje auto dalej ma objawy jak opisujesz i do tego pow 3 tys słabo ciagnie
  9. Wymieniłem przepływke na nowa orginalna ale dalej nie mam mocy cały czas wywala mi bład 16804 kat nowy Narazie jestem za granica dopiero za 2 miechy wracam i chyba dopiero wtedy to zrobie w polsce bo tu na wioskach nikt sie na tych autach nie zna
  10. nie wiem czy mozna wymienic sama uszczelke ja proponowałbym wymienic całą czesc bo ten plastik tez juz sie pewnie troche odkształcił
  11. U siebie miałem to samo co ty opisujesz wymieniłem ten cały plastik na nowy i po problemie tam jest uszczelka miedzy silnikiem a tym plastikiem u mnie była juz cała sparciała , proponuje wymienic czesc i sprawa bedzie załatwiona
  12. Witam miałem ostatnio ten sam problem wymieniłem 1 cewke i narazie jest ok ale mam chyba jeszcze pompa paliwa u siebie do wymiany
  13. Prosze o sugestie jaka pompa paliwa byłaby najlepsza do mojego auta .Auto po chipie 180 ps pompa orginalna czy moze jakas inna tylko oby pasowały podłaczenia Za podpowiedzi
  14. Dokładnie auto po chipie ,ale potem miało zmieniony moduł komfortu i zostało wgrane seryjne oprogramowanie w aso i zmieniony filtr paliwa no i od tamtej pory auto zaczeło własnie tak wariowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.