Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Thomass6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ...hehehe nie rozsmieszajcie mnie , jezdze na nim praktycznie cały czas, wymieniam co 15tyś i nie takie mrozy straszne takze nie przeszadzajcie Panowie z tymi olejami
  2. a ja wlasnie zalałem CASTROL MAGNATEC 5W-40 C3 jak dla mnie rewelka i polecam
  3. ...hmmm no płyn w dalszym ciągu ubywa:( jade w dalsza podroz tzn okolo 350km czy nic sie nie bedzie dzialo poza dolaniem plynu???
  4. ...ja wam tylko mowie ze nie zmienia sie oleju np z mineralnego na syntetyczny a i polsyntetyka raczej tez sie nie leje i kazdy dobry mechanik wam to powie [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 13:11_________________________________________________...no tak masz odlegle od moich bo pewnie jeszcze nie robiles remontu silnika przez wlanie nie wlasciwego oleju... powodzenia "devastation"
  5. ...nie ma sie z czego smiac "devastation" bo to prawda jest ja pisze na podstawie swoich doswiadczen i to nie jest napewno glupota a tak apropos jak chcesz to sam sobie lej "kujawski" do swojej furmanki
  6. ...kurcze to masz troche lipe ale powiem Ci zebys lał to co jest napisane w tej ksiazeczce co posiadasz, z doswiadczenia wiem ze nie nalezy zmieniac olejow np z mineralki na polsyntetyk , tylko patrzec jak sie silnik wyplucze i bedziesz mial nie wymiane oleju tylko... wymiane silnika... sorry ale lej mineralke.
  7. ...a ciszej na nim silnik chodzi???[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 18:02_________________________________________________...a co z paliwem Verva na orlenie jest moc po nim ???[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 18:03_________________________________________________...czy ktoś lał juz to paliwko???
  8. ...Panowie to lepiej zalac "Motul 8100 excess 5W40" czy "Castrol magnatec 5W40" ?????????
  9. Witam, i chcialem sie pod temat podpiac jak wielu kolegow tutaj a wiec zdjalem obudowe silnika i nie moge znalesc tego krocca trojnika gdzie on jest???[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 21:59_________________________________________________...spogladalem na te zdjecia hmmm i nie wiem nie widze go u siebie w aucie
  10. ...a ja sie podepne pod temat i powiem ze dzisiaj mi zaczela mrugac i pozniej gasnac ta sama ikonka wiec pojechalem na vag-a i wyskoczylo - przerywanie spalania na 1 i 3 cylindrze czyli cewki i swieczki do wymiany a nadmienie ze raczej w pracy silnika nic nie bylo odczuwalne jak sie jechalo czy odpalalo, wiec sami widzicie... dobrze ze sa kontolki...
  11. ...ale mi chodzilo o wlanie oleju o tych samych parametrach tylko innego producenta innej firmy np. z visco5000 5W40 na castrol magnatec 5W40 ???? lub dolac do visco 200ml magnateku...
  12. ...a co polecacie??? i czy moge dolac jakies 200ml innego syntetyka 5W40 (co polecacie) do tego Visco 5000 5W40 co narazie mam w silniku??? czy wogule mozna mieszac syntetyki z syntetykami roznych firm???
  13. Witam, chcialbym sie dolaczyc do tematu , kupilem auto i teraz mam dylemat jaki olej wlac na katreczce przypietej pod maska jest napisane ze zalany byl olejem Visco 5000 5W40 jakies 2000km temu a niestety nie mam ksiazki servisowej zeby to sprawdzic ;/ hmmm jakies porady.
  14. skylinner a powiedz mi jakie ty tam masz ET w tych felgach i na jakich oponach jezdzisz???
  15. Witam, wszystkich - w moim zbiorniczku przybywa płynu chłodzacego - co sie dzieje?????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.