-
[B5 AEB] Problem z pracą silnika
witam posiadam audi a4 1.8kat stracil silnik moc wyminilem swiece byly dwie zalane okazalo sie ze jest zla cewka zostala wymieniona i niemam iskry na 1 ,4 cylindrze proszo pomoc (cewka jest dobra) [mod]Proszę stosować się do szablonu jaki obowiązuje na forum odnośnie jak wyglądać ma temat[/mod]
-
[B5 AEB] Problem z kontrolką oleju
dzięki za informację przydała się. to tylko czujnik ciśnienia oleju. pozdrawiam!!!
-
[B5 AEB] Problem z kontrolką oleju
Witam wszystkich mam problem tego typu do jakiegoś czasu w czasie jazdy zapala się kontrolka ciśnienia oleju stan oleju jest .Z góry dziękuję za informację!!!!!
-
[B5 AEB] Problem z kierunkowskazem
Dzięki za informacje pozdro.
-
[B5 AEB] Brak mocy
BYŁEM U KILKU I NIC A CO MOŻE BYC Z TURBINĄ
-
[B5 ALL] Ile obniżyć zawieszenie ?
SPOKO 45/35 PLUS WYMIANA AMORKÓW I SPRĘŻYN :
-
[B5 AEB] Brak mocy
STRASZNIE SŁABO WKRĘCA SIĘ
-
[B5 AEB] Problem z kierunkowskazem
Witam;;mam problem z lewy kierunkowskazem przy załączaniu go raz jest a drugi raz go niema awaryjne są cały czas pomóżcie POZDRO;;;///
-
[B5 AEB] Brak mocy
Witam od pewnego czasu moje audi niema przyśpieszenia chociaż mam silnik 1.8t benzyna czy przyczyną czy przyczyną może być turbina .POZDRAWIAM''''''
-
[B5 AEB] Problem z kontrolką
Witam wszystkich. Czy ktoś może mi powiedzieć na czym polega problem jeżeli podczas uruchomienia silnika świeci się kontrolka koloru pomarańczowego z samochodem w środku (po odpaleniu powinna zniknąć, a nie znika tylko miga), następnie samochód gaśnie. Proszę o pomoc!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Wszystkim. Jestem posiadaczem wspaniałej A4, mam nadzieje że będziemy mogli wymienić się pożytecznymi informacjami na temat naszych autek pozdrawiam Arek1971