Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zalozony xenon-firma walwo w Brzezinach kolo Lodzi,obnizony przod i tyl o 30 mm, felgi 19 calowe od Audi RS6 z oponami 235/35/19 , jednostka sterujaca Alpine cda 9855r , dvd firmy Audiovox , audio-video switcher firmy Zenec , trzy monitory 7 calowe - Zenec , nawigacja TOMTOM GO 520 , wymienione naglosnienie w drzwiach na JBL GTO 506-CE , dwa sobwoofery 15 calowe firmy Stealth , trzy kondensatory kazdy po 1 Faradzie- Stealth , szescio kanalowa koncowka Eye Brid mocy 4 razy 50W (RMS) plus dwa razy 120W(RMS) , okolo 70 metrow kabla napieciowego i sygnalowego. Wszystko zalozylem sam. :)7f80a76af9d27167.jpg 2dfe85d4b76cab03.jpg cc8709ad8f9c9381.jpg 0567b74425b935e4.jpg c72eac1aa462220e.jpg f0b9bc2423c713ca.jpg b6d35f87b367f1c7.jpg:good:

Opublikowano

furacz całkiem całkiem - a felunek :kox:

Opublikowano

no no no , konkret :kox::good:

jak się jeżdzi na 19tkach? ja bym nigdy takich wielkich kół nie założył , chyba 0 komfortu :thumbdown:

Opublikowano

no no no , konkret :kox::good:

jak się jeżdzi na 19tkach? ja bym nigdy takich wielkich kół nie założył , chyba 0 komfortu :thumbdown:

:polew:

Autko kozak, szkoda ,ze navi nie ori , wsadź navi plus :good:

Opublikowano

powodzenia przy wyciąganiu koła zapasowego i pakowania większych zakupów :gwizdanie: :gwizdanie: :kox::naughty::decayed: ale furka konkret :good:

Opublikowano
  • Autor

Siema . Komfortu nie ma , kola zapasowego nie ma,dziurki omijamy ale jest wyglad i calkiem niski baaaaaaaaas

Opublikowano

Trzeniu zgadzam sie z Toba.. :mysli: wlasciciele takich fel chyba nie maja zebow.. :decayed:

Opublikowano

Siema . Komfortu nie ma , kola zapasowego nie ma,dziurki omijamy ale jest wyglad

i oto chodzi :evil: :evil: :evil: Lans musi być :kox: :kox: :kox:

witamy w gronie posiadaczy 19tek :notworthy::good: :good: :good:

Opublikowano

Ale te zagłówki masz konkret :polew: Pasażerowie którzy siedzą na tyle mają możliwość skanowania głowy kierowcy i pasażera przód :kox::polew: Ogólnie wypas autko :good: Felunek :kox: najładniejszy chyba :decayed: Ja bym jeszcze grill zmienił jak najszybciej lub z tym coś zrobił np. na czarno ramkę :wink4: Do tego jeszcze koniecznie ramki klubowe i naklejki :polew: Masz jeszcze jakieś plany? :mysli: Powodzenia i dbaj o furkę :good:

Opublikowano

To jest AFN czy AHU/1Z..? :mysli:

Opublikowano

Zalozony xenon-firma walwo w Brzezinach kolo Lodzi,obnizony przod i tyl o 30 mm, felgi 19 calowe od Audi RS6 z oponami 235/35/19 , jednostka sterujaca Alpine cda 9855r , dvd firmy Audiovox , audio-video switcher firmy Zenec , trzy monitory 7 calowe - Zenec , nawigacja TOMTOM GO 520 , wymienione naglosnienie w drzwiach na JBL GTO 506-CE , dwa sobwoofery 15 calowe firmy Stealth , trzy kondensatory kazdy po 1 Faradzie- Stealth , szescio kanalowa koncowka Eye Brid mocy 4 razy 50W (RMS) plus dwa razy 120W(RMS) , okolo 70 metrow kabla napieciowego i sygnalowego. Wszystko zalozylem sam. :)

7f80a76af9d27167.jpg

b6d35f87b367f1c7.jpg

Furka z daleka ładna, widzę, że masz pasję, szkoda że coś maska, zderzak i reszta niezbyt równo leży... Ale takie życie, trudno znaleźć porządną A4 bez życiowych przygód...

.

Opublikowano
  • Autor

To jest AFN czy AHU/1Z..? :mysli:

AFN 110 KONI
Opublikowano

adepa-2008 ale znaczek na klapie wydaje mi sie ze jest caly srebrny.. :mysli:

cc8709ad8f9c9381.jpg

Opublikowano

za***ista furka, podoba mi sie bardzo ,choc nie lubie avantów, tak zderzak troszke odstaje ale wiekoszc audi ma cos za sobą. Navi choc nie ori jakos fajnie wyglada z tą podstawką, noi te zagłówki kox. :hi:

Opublikowano

70m kabla wys. napięciowego ? Chyba nie wiesz co to za kabel..... sygnalowki a wys. napiecia to inny typ kabla.... Troche dziwne zastosowaac tyle grubej zyly do auta ktore ma 5m :cool1:

110koni i 19cali.... pomysl poroniony jak dla mnie.... I prezentuje sie wlasnie srednio na tej feldze. Nawet na zdjeciach widac ze kolka sa za duze... Do a4 b5 gorna granica to 18cali + niski profil i gleba gorna rozsądna granica to -30mm. Zagłówki wygladają tak sobie.... Mogłeś poświęcić im więcej czasu i spreparowac tak aby byly na lico. Grajek niezly ale zupelnie nie pasuje do wnętrza.

Duży plus za ladne poprowadzenie kabli :):good: Skrzynia rownierz jest zbita i wylożona ladnie kocykiem :good: O przetwornikach trudno mi cokolwiek powiedziec bo nie slyszalem. Ale to ze zastosowales az 3 kondki to tego nie rozumiem bardzo............ i to jeszcze 1 faradowe.... Ile tam masz mocy ? z 4kw ? Jaki przekroj kladłeś gorących kabli ?

Ciemny kolor ciemne szybki :good::kox: Super

Powiedz mi co to są za lampy ? Fajnie to wyglada a nie sa to zespolone. Która firma je produkuje ? fk ?

Opublikowano
  • Autor

70m kabla wys. napięciowego ? Chyba nie wiesz co to za kabel..... sygnalowki a wys. napiecia to inny typ kabla.... Troche dziwne zastosowaac tyle grubej zyly do auta ktore ma 5m :cool1:

110koni i 19cali.... pomysl poroniony jak dla mnie.... I prezentuje sie wlasnie srednio na tej feldze. Nawet na zdjeciach widac ze kolka sa za duze... Do a4 b5 gorna granica to 18cali + niski profil i gleba gorna rozsądna granica to -30mm. Zagłówki wygladają tak sobie.... Mogłeś poświęcić im więcej czasu i spreparowac tak aby byly na lico. Grajek niezly ale zupelnie nie pasuje do wnętrza.

Duży plus za ladne poprowadzenie kabli :):good: Skrzynia rownierz jest zbita i wylożona ladnie kocykiem :good: O przetwornikach trudno mi cokolwiek powiedziec bo nie slyszalem. Ale to ze zastosowales az 3 kondki to tego nie rozumiem bardzo............ i to jeszcze 1 faradowe.... Ile tam masz mocy ? z 4kw ? Jaki przekroj kladłeś gorących kabli ?

Ciemny kolor ciemne szybki :good::kox: Super

Powiedz mi co to są za lampy ? Fajnie to wyglada a nie sa to zespolone. Która firma je produkuje ? fk ?

Czytaj uwazniej. 70 metrow kabla napieciowego i sygnalowego - to znaczy wszysytko,czincze,zasilanie do kozcowki ,do radia ,do do monitorow,do dvd.Jak bys troche sie na tym znal to wiedzialbys ze samych kabli czinczowych w takim systemie to juz masz okoklo 30 metrow .Ale nie bede sie tu rozpisywal.A lampy to Valeo HID. A na dziewietnastkach nigdy pewnie nie jezdziles i dlatego taki twoj poglad ale to tylko prywatne odczucie.Wczesniej bylo 18 ale ten rozmiar w tych czasach to juz standart.W tym aucie maximum to 20 cali i jezeli ktos ma troche pojecia o zewnetrznej stylizacji auta to nie zabiera glosu. :hi:
Opublikowano

Powiem tyle kosa!!! :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Mega mega ;) sciemnij szybki jeszcze :naughty:

Opublikowano

mogłeś założyc 17 na wysokiej gumie - miał byś komfort a tak to flaki cie rozboleją ;( :kox:

Opublikowano

Lampy to Valeo HID. A na dziewietnastkach nigdy pewnie nie jezdziles i dlatego taki twoj poglad ale to tylko prywatne odczucie.Wczesniej bylo 18 ale ten rozmiar w tych czasach to juz standart.W tym aucie maximum to 20 cali i jezeli ktos ma troche pojecia o zewnetrznej stylizacji auta to nie zabiera glosu. :hi:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Tak, tak, krowa to jest bardzo ładny ptak. Toś się adepa-2008 "Idź na całość" naoglądał. Za dużo tego Polsatu - chłopie... Przecież Loco87 z tymi felgami ma całkowitą rację... 18 cali -Twoim zdaniem - w jedenastoletnim A4 to standart?? Chyba w Need for Speed !!

Standart to wyklepany przód..., i Twoje auto trzyma standarty... :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

P.S.

Bagażnik masz zajęty, więc załóż bagażnik dachowy, wsadź na niego komplet czterech stalowych, kół zimowych 15", oraz hydrauliczny lewarek i porządny klucz do kół, wiesz mieszkamy w Polsce, i przy 19' czy 20' jedno koło zapasowe to mało...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.