Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja NIUNIA- chyba nie taka najgorsza :-)


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

ladny kolor. a moze troche wiecej zdjec? cos ze srodka, profil, ew. opis przeprowadzonych zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek :drunk:, więcej fotek :drunk:, więcej fotek :drunk:, więcej fotek :drunk:, więcej fotek :drunk:, więcej fotek :drunk::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro porobię zdjęcia z innego profilu i wnętrza.Zmian źadnych nie dokonywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tych felgach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=219009169&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. ??? Myślę nad nimi ,bo mam niedaleko więc mógłbym odebrać osobiście i cena byłaby około 850zł. Ładna,a nikt nie chce kupić jej za 26000zł ,bo była bita,a ma realnego przebiegu dopiero 110kkm :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tych felgach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=219009169&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. ??? Myślę nad nimi ,bo mam niedaleko więc mógłbym odebrać osobiście i cena byłaby około 850zł. Ładna,a nikt nie chce kupić jej za 26000zł ,bo była bita,a ma realnego przebiegu dopiero 110kkm :tongue4:

nieee, jak alusy to min. 16" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne, nawet bardzo. Ale same fotki juz mniej.. :chytry: Czy to jest metalik? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne, nawet bardzo. Ale same fotki juz mniej.. :chytry: Czy to jest metalik? :rolleyes:

Niestety to nie jest metalik.Zastanawiam się nad malowaniem całego auta na kolor niebieski metalik ( koszt około 2,5-3tys) albo zostanę przy obecnym kolorze ale wtedy musiałbym pomalować tylną klapę,tylny zderzak i lewe porysowane liswy boczne.Co radzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES Nie maluj. Mam chyba ten sam kolor.. Jak sie go wypucuje to z daleka wyglada na czarny.. :polew: A tan na serio.. To nie oplaca sie.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale klapę od bagażnika musze koniecznie pomalować,bo na jej krawendzi mam duże odpryski lakieru od trzaskania.Tylny zderzak też pójdzie do lakiernika gdyż jest mocno zarysowany u góry,no i lewe listwy boczne które na parkingu w Niemczech przerysowałem o betonową doniczkę :> Ciekawe ile mnie lakiernik za to skasuje :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...