Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najnowsze NIUSY :P w tym temacie na ostatniej (4) stronie :)

Opublikowano

Śliczna jest : )

Z tego co się orientuję nie ma tu wielu fanów ospojlerowania tego typu, ale ja do nich należę i muszę powiedzieć że .... podoba mi się : )

Chętnie obejrzę fotki środka :)

P.S.

Ile chcesz za kółeczka ? :)

Opublikowano

Z tego co się orientuję nie ma tu wielu fanów ospojlerowania tego typu

Zgadza sie. Jak dla mnie np. to juz troszke za duzo romachu. Przod jeszcze ok ale tylni zderzak, spojlerek na klapie i te czerwone odblaski pod lampami niestety szpeca :a4fan:

Opublikowano

masakra :embarrassed:

Dla mnie osobscie nie podoba sie te ospojlerowanie, ni jak to wyglada.

Przód - seryjny gril nie pasuje, tyl juz calkiem ne pas beee

Zmien lampy tylne a przynajmniej kierunki na białe.

Opublikowano

troche wiochą czuć te spoilery nie przyśpieszą tej :a4fan: ale jeśli lubisz takie śmieci na aucie to twoja sprawa zmień chociaż lampy przednie to może coś się zmieni chociaż wątpie :bicz::a4fan:

Opublikowano

lampy tył,kierunki biale i wywal dokładke tylnia :wink:

Opublikowano

spoko lalka :a4fan::wink:

Opublikowano

Mi się całkiem podoba :wink: Tył to mnie zaskoczył kompletnie, co prawda to te odblaski trochę ni w pięć ni w dziesięć ale ogólnie nie jest źle, na pewno się wyróżnia w tłumie serii a co do grilla z przodu to chwała Ci że nie zdjąłeś znaczka oooo jest spox :wink:

Opublikowano

Kierunki w błotnikach do wymiany, odblaski pod lampami do zdjęcia.

Ogólnie ładna A4

Czekam na zdjęcia z 17"

Opublikowano

to czarne na klapie wek wymien boczne kierunki na biale i jakas porzadna fele 17 :evil:

Opublikowano

Zanim pojawila sie krytyka o tych odblaskach z tylu juz je zdemontowalem :) tez mi sie nie widzialy.A co do ospojlerowania... kwestia gustu, tez zawsze bylem temu przeciwny ale to auto jest inne, tu to poprostu pasuje - wg mnie oczywiscie. Kierunki, lampy blabla, wzystko w swoim czasie. Poki co jestem splukany deko :)

Opublikowano

No to stopniowe zmiany i bedzie gitt :afro:

Opublikowano

jak dla mnie VT ale grunt że Tobie się podoba...

Opublikowano

Czemu ona miała odblaski jak z tyłu ciemnych lamp nie było?

Opublikowano

Ogolnie wyglada fajnie chociasz ten tyl ....czarny syf wywal! Pozmieniaj lampy, kup dobre alu i bedzie duzo lepiej wygladac ;)

Opublikowano

Bardzo ciekawa :a4fan: Jak będą 17 to gędzie GIT

Opublikowano

nawet, nawet to ospoilerowanie :wink:

Opublikowano

+ za ospojlerowanie firmowe, Rieger zawsze miał "kontrowersyjne". Ci co krytykują niech poszukają UrQuattro w wersji Riegera....

Rieger:

http://www.lltek.com/riegrtek_A4_B5.htm

Opublikowano
:afro: :afro: ladnie, czarne cos do wywalenia, ale ogolnie autko na +......tak jak wiekszosc mowila, felgi na wieksze i smigaj :P:afro: :afro:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak mowilem tak tez sie stalo. Wczoraj zalozylem nowe koleczka :) Teraz na 17' jak dla mnie jest boska :a4fan: A co Wy na to? :>

a7.jpg

No i jeszcze Smoczyca pisal, ze chetnie obejrzy fotki srodka, tak wiec prosze :) (troche nie odkurzone :P)

a9.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.