Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz na 17' jak dla mnie jest boska :a4fan:

oj racja, racja!! swietnie wyglada, z Valeo lub innymi ladnymi lampami z przodu bylby ogien w szopie! :a4fan:

Opublikowano

w zasadzienie nie podobaja mi sie tego typu fele ale to takiego body-kit-u nawet moga byc. teraz pozostaje ci jeszcze tyl dopracowac i bedzie git...

Opublikowano

zgadzam się z schiller + ori Valeo lub xenon przód

Opublikowano

Wyglada slicznie! Mysle, ze jesli auto dostalo spoilerow, to i lampy w przyszlosci zostana zmienione:) Felunek cudowny! Gratuluje auta :a4fan:

Aczkolwiek odrzuca mnie czerwona galka...ale to kwestia gustu

Pozdrawiam

Opublikowano

No jasne, lampy to nastepna zmiana ktora poprzedza jedynie wymiana sprzegla. Ring z soczewka + zestaw ksenonowy ktory przywiozl mi kuzyn ze stanow i juz czeka. Takze teraz czekamy na przyplyw gotowki :) Powolutku do celu - przeciez jak sie powiada... "nie od razu Rzym zbudowali..."

ps. galke bez mojej zgody i wiedzy zalozyl mi kumpel pod sklepem i powiedzial ze to prezent i tak ma byc. Tak wiec niech tak bedzie. Jak sie podniszczy to sie wsadzi seryjna :) ale to juz razem z 3-ramienna kierownica w parze :)

Opublikowano

To srebro w srodku wyglada fatalnie do spolki z galka moim zdaniem.. Felgi i bodykit wygladaja razem ok, ale nie jestem fanem tego typu rozwiazan.

Opublikowano

tak jest, sreberko kiła. Ale reszta supero:-)

Opublikowano

Wiem, ze sreberko kicha ale z takim juz kupilem a nie moge znalesc nigdzie takiej jakiejs normalnej okleiny na ta ramke. Lakierowac jej nie chce bo bedzie blyszczaca, a wolalbym cos matowego.

A moze macie jakis pomysl co z nia zrobic?

Opublikowano

kupić ori czarną i będzie spoX. Okleiny to nie to...

Opublikowano

nie umiałem sie powstrzymać :tongue:

42f21e4211dc70afm.jpg

może taki tył by był fajny :afro: z nową felą dobrzze już wygląda chociaż ten zderzak z przodu wygląda jak niedopasowany :rolleyes:

Opublikowano

17" niby mała zmiana, a wygląd całkiem inny :cool:

Opublikowano

Ładnie prezentuje się na felgach :a4fan:

Nie myślałeś jeszcze o kierunkach?

Opublikowano

nie umiałem sie powstrzymać :tongue:

42f21e4211dc70afm.jpg

może taki tył by był fajny :afro: z nową felą dobrzze już wygląda chociaż ten zderzak z przodu wygląda jak niedopasowany :rolleyes:

Wywal ta fotke bo sprzedam auto. Feee

Opublikowano

Super furka, mnie osobiscie sie bardzo podoba , w środkuwywyalił bym to srebro.... gałkę zmiany biegów oraz mienił kiere.

Opublikowano

Wywal ta fotke bo sprzedam auto. Feee

to sprzedaj , bo ten tył co masz teraz jest brzydki :grin:
Opublikowano

Wywal ta fotke bo sprzedam auto. Feee

to sprzedaj , bo ten tył co masz teraz jest brzydki :grin:

nono, poczekaj az kupie lampki ktore sobie upatrzylem do tylu to bedzie Ci slina siekla ;p Ale wszystko niestety w swoim czasie

Opublikowano

ładne zderzaczki:) ale felgi koniecznie zmień:)

Opublikowano

Bardzo ładne autko a przede wszystkim zadbane :smiley:

Opublikowano

Autko moim zdaniem byłoby fajne ale seryjne + ładne fele17, białe migacze itd. troszke te dokładki nie pasują do A4 ale to guścik właściciela :mysli: motorek 1Z :oklaski: stary, dobry, poczciwy kondonik (jak go nazywają) :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.