-
Spotkania na drodze
Szarawe B5 Tdi nr.rej CW***** z naklejką klubowa na klapie widziana przed Ślesinem
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Fajnie wygląda A co to tam pod kierownicą takie niebieskie?
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
Kozacka
-
[ALL] BMW 330d e46 184PS*Czarna*17''
Tez nie za bardzo mi lezy bez zenonu. Musze zakupić w przyszłości
-
[ALL] BMW 330d e46 184PS*Czarna*17''
Daje rade
-
[ALL] BMW 330d e46 184PS*Czarna*17''
BMW 330d 184PS e46 Steptronic 2001r Sredne wyposażenie jak na bawarke: -Trójramienny kierok -Welur -Szyberdach -4 El.Szyby -Parktronic -Alu 17' -prawe lusterko Z Audi nie zrezygnowałem to moje drugie auto
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Moja dawna A4 2 lata temu moja wyglądała tak: A teraz po modach obecnego właściciela który jeździ nią 2 lata fotki przesłał mi jakoś zimą:
-
Michael Jackson nie żyje
http://www.youtube.com/watch?v=ex30DYwQlHU [*]
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Ładna sztuka A4-ki nie szkoda sprzedawać? Chyba że już długo jeździsz i sie znudziła
-
[AFN+] Keżorowóz
Te ciemne lampy fanie nawet wyglądają na srebrnym
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
Bierz golfa tu nikt Audi nie lubi
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Kozacko
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja bym nic nie ruszał bo i tak jest i ogień w szopie
-
Miss dziur
Myślałem ze jakies laski tam będą
-
[B6 AWX] Moja A4 po zmianach
Przed zmianami mi się bardziej podoba
audia4s4
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta