Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto kupione przeze mnie w 2005 roku jako najzwyklejsze a4 b5 w kolorze srebrnym, było i jest to moje pierwsze auto w życiu :) dlatego zostanie ze mną na zawsze.

muszę porobić zdjęcia środka , ale nie ma tam super wypasu ;)

a tutaj lista rzeczy które zostały zmienione:

-zderzak przód wzór RS4 , ale od paru dni nieaktualne i wskoczył zderzak z S4

-progi wzór RS4

-maska z polifta

-czarny lakier z palety subaru

-reflektory 2lift + HID 5k - koniecznie muszę oddać do malowania środki.

-lampy 2lift + folia

-brak bocznych migaczy w błotnikach, są customowe w lusterkach

-grill RS4,ale chyba teraz bardziej mi spasuje eSkowy.

-prawe duże lusterko

-gwint FK

-malutkie koła 8x17"

-usunięcie znaczków z klapy

-proste końcówka wydechu w kolorze czarnym

-usunięcie wszystkich listew z drzwi i błotników

-wywalenie drewnianych dekorów, chyba pomaluje w kolor nadwozia

-ramki na zegary w kolorze czarnym

-czarna podsufitka z alakantary

-podłokietnik(z za***nym uchwytem na telefon...)

-ręczny w skórze

-skrzynia i radyjko, chciałym by w concercie dało się sterować basem bo bardziej pasuje jednak ori radyjko

-turbina AWX

-brak EGR

-sztywny dolot od turba do kolektora ssącego

-kolektor ssący AWX

-FMIC

-wlutowane podstawki pod kości w kompie :naughty:

to chyba wszystko , chociaż przez tyle lat mogło mi coś umknąć :)

-stan sprzed 11lat ;)

ipiZKp.jpg

-stan sprzed roku
7UIpbw.jpg
DGDdnE.jpg
PWZylB.jpg
82jwpX.jpg
mtb42R.jpg
MO1Vo0.jpg
NxAdAZ.jpg
SSM0q9.jpg
EnkE4p.jpg

-niestety po kolizji jaką miałem w styczniu, gdzie stary dziad zmienił pas nie patrząc w lusterka, a policja uznała moją winę, bo przecież najechałem na tył... musiałem jakoś poskładać go do kupy i przy okazji wskoczył zderzak eSkowy

AkXIWK.jpg

-stan aktualny

9mnEfX.jpg
UOMeGB.jpg

Edytowane przez keżor

Opublikowano

Pamiętam to autko z dawnych czasów :good: Najlepsze było to jak założyłeś HIDy 14kK i wszystkie inne przy nich świeciły na żółto :polew:

Opublikowano

No, wypadaloby zmienic przedni zderzak zeby schowac tego fmica.

Czemu zrezygnowales z czarnych felg?

Opublikowano
  • Autor

były za szerokie , mam przez to skorodowane błotniki z tyłu , w końcu to 9x18 :przebiegly: a z przodu starła sie opona od wachacza, a już troche wystawała poza obrys :chytry:

co do zderzaka, to narazie sie nie pali , ten już tak wyciąłem, że by go nikt nie kupił :polew: jak widać na ostatnich fotach to wyciąłem sobie między środkową kratką a dokładką wloty :decayed: oraz przerobiłem środkową kratke tak żeby wlatywało jak najwięcej powietrza do FMIC'a :)

niestety po bokach tak mocno wychodzą rury , że nie da sie dopasować ori kratek :przebiegly:

Opublikowano

masz może jeszcze ten znaczek audi na tylnej klapie co się świeci ze stopem :?:

Opublikowano

Jak dałeś fotki z dziewczyną to mogłeś przynajmniej logo gównianego forum jakoś zlikwidować :cool1:

Opublikowano

Poziu, do kalendarza dadzą radę :naughty:

9569939841aeb6f0m.jpg 7b3a4de2f3153e80m.jpg dbc88b0bd67bc0b8m.jpg 0d54684cdc4677cdm.jpg 814bad48273243fem.jpg

51d40fc85249c98em.jpg 75ae3b4286a87097m.jpg 9fb647393accbc3dm.jpg 9df7a6cafdb8d41bm.jpg 93bce7c799e51c6bm.jpg

203a44a23ad2cebbm.jpg 995f4f1f03c09888m.jpg 1a5c9620cccb12bbm.jpg f904a8df49141f66m.jpg d781b55096a2a8aem.jpg

Opublikowano

Ciekawa historia modów :good:

Opublikowano

Keżor a może? http://moto.allegro.pl/item624219076_audi_s4_a4_b5_1994_2000_zderzak_przedni.html :) Tylko wtedy progi i zderzak tył :wink4:

Jak ja wam zazdroszczę, że Was nikt za xenia nie ściga :decayed: W tym pierd@l@nym Lublinie wyjazd na HIDzie w nocy kończy się kontrolą i bezpodstawnym odebraniem dowodu :wallbash: Nie odpuszczę... xenio wróci. :chytry: Myślisz o spryskach? :rolleyes:

Widzę, że raz masz grill polift raz stary czarny :wink4: Felgi jakie planujesz od Ski to avuski? 17''? Ja polecam felgi od S6 8'' et 35 :wink4: Nie chowają się :)

We wnętrzu coś zmieniałeś? :rolleyes:

Opublikowano

Poziu, do kalendarza dadzą radę :naughty:

Szczególnie z tym logo.

Opublikowano
  • Autor

Jak dałeś fotki z dziewczyną to mogłeś przynajmniej logo gównianego forum jakoś zlikwidować :cool1:

bez obrażania mi tu,zanim napisałeś to to zauważyłem i już poprawione

masz może jeszcze ten znaczek audi na tylnej klapie co się świeci ze stopem :?:

miałem ale już nie mam , za niedługo czeka mnie wizyta u lakiernika także naprawi odrazu dziurke ;)
Opublikowano

Jak dałeś fotki z dziewczyną to mogłeś przynajmniej logo gównianego forum jakoś zlikwidować :cool1:

bez obrażania mi tu,zanim napisałeś to to zauważyłem i już poprawione

Przepraszam w którym miejscu Ciebie obraziłem? No chyba, że przeszkadza Ci, że o tamtym forum napisałem "gówniane"? :cool1:

Opublikowano

masz może jeszcze ten znaczek audi na tylnej klapie co się świeci ze stopem :?:

miałem ale już nie mam , za niedługo czeka mnie wizyta u lakiernika także naprawi odrazu dziurke ;)

a czemu zrezygnowałeś :?: lipnie wyglądało, działało kijowo :mysli:

Poziu, do kalendarza dadzą radę :naughty:

Szczególnie z tym logo.

poprawił :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jak dałeś fotki z dziewczyną to mogłeś przynajmniej logo gównianego forum jakoś zlikwidować :cool1:

bez obrażania mi tu,zanim napisałeś to to zauważyłem i już poprawione

No chyba, że przeszkadza Ci, że o tamtym forum napisałem "gówniane"? :cool1:

dokładnie to, bo to nie temat do rozważań które forum jest lepsze :hi:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 13:54_________________________________________________

masz może jeszcze ten znaczek audi na tylnej klapie co się świeci ze stopem :?:

miałem ale już nie mam , za niedługo czeka mnie wizyta u lakiernika także naprawi odrazu dziurke ;)

a czemu zrezygnowałeś :?: lipnie wyglądało, działało kijowo :mysli:

no działało jak większość z pierwszej serii , dostałem niby poprawiony , ale narazie nie będe ryzykować ;)
Opublikowano

Ale ja nie snuje rozważań, które jest lepsze..., nazywam tamto po imieniu tylko :) Chyba nie zapomniałeś pierwotnej nazwy tego tworu :naughty:

Opublikowano

Panowie bez zbędnych sprzeczek :gwizdanie:

Opublikowano

powiem krótko piekny samochod a do tego jeszcze piekniejsza dziewczyna :evil: co do samochodu to powodzenia w modach a co do dziewczyny radze niczego nie zmieniac a raczej nikogo :naughty:

Opublikowano

Dobrze,ze zmieniles barwe zarnikow.Zabilbym za taki kolor....

Zmiany na duuuzy plus :good:

Opublikowano
  • Autor

Zabilbym za taki kolor....

to jak chcesz to Ci podam link gdzie je kupiłem jak Ci tak bardzo zależy :> na zloty fajna sprawa :evil:
Opublikowano

Fajnie zrobiona nie powiem :decayed:

Sledzac te mody to dobrze ze zmieniles kolorek swiatla bo byla kiszka fiolet taki ze hoho..

Lampy valeo :good:

Grilek s4 :good:

Lampy tylne :good:

I te felgi 18 super sa :kox:

Ladnie zrobiles bagaznik :naughty:

Kiszka tylko z funkcjonalnoscia jego no ale cos kosztem czegos :decayed:

Tylko te ledy dzienne choinkowo troszke.. :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.