Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

FMIC został zakupiony okazyjnie od kumpla który sobie założył go miesiąc wcześniej i postanowił sprzedać fure :rolleyes:

wtryski bym chciał zmienić, ale to odrazu bym zakładał 230 , a do tego trzeba zmienić pompe , także pewnie w tym sezonie sobie podaruje :hi: auto i tak lata dużo lepiej :decayed:

Opublikowano

widze, że hdr poszedł w ruch :decayed::good:

Opublikowano

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

Opublikowano
  • Autor

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

ale że o szo chodzi :embarrassed: ??
Opublikowano

w awatarka se obrazek wciśnij , promujemy Bpiuntki :naughty:

Opublikowano

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

ale że o szo chodzi :embarrassed: ??

Żeś Ive namącił dzisiaj.

Lata dzisiaj po forum, jak kot z wywieszonym pęcherzem, i karze se obrazki w avatar w wstawiać.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: j**any
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: j**any

może po ...... :tongue4::polew: :polew:
Opublikowano

A Ty , prześmiewco, byś wreszcie pokazał tego swojego paścia , to też byś był w gangu , end OT :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

a moge se w podpis dać ten obrazek ? bo avatar mam ładny :polew:

Opublikowano

A Ty , prześmiewco, byś wreszcie pokazał tego swojego paścia , to też byś był w gangu , end OT :embarrassed:

nie ma czasu umyć i przyfocić szaraka :gwizdanie:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

troche odświeże temacik , bo zastanawiam sie które lampki zostawić , znalazłem fotki jak jeszcze miałem czarny grill z przymiarek ;) teraz mam grill od eSki , ale to szczególik, które lampki według was są fajniejsze?? mnie sie te czarne podobają , oczywiście ringi były by nie podpięte , ale z wyglądu. Jeszce zastanawiam sie nad czarną maską :decayed:

adccd80c3d00284dm.jpg 03d76137f9cccf22m.jpg b2f88dae0b4b5354m.jpg 66b613264ef5c67bm.jpg 2185f01e367c4672m.jpg 9c0e2dbf599b9c53m.jpg

a tu filmik z mojego ostatniego rezania :)

http://www.youtube.com/watch?v=INHA2D7CkOM

a tu link do tematu jakby ktoś chciał sobie wyrezać sam taki ściemniacz :> http://www.a4-klub.pl/smf/potrzebny_ktos_kto_rozkoduje_mi_ten_niemiecki_schemat-t91882.0.html;msg1052395#msg1052395

Opublikowano

Ja bym zostawił black + maska w mat :kox:

Opublikowano

z czarnymi wygląda lepiej :tongue4: moze dlatego sam mam takie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża :confused4:

do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach :decayed: no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru :wink4:

Opublikowano

najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża :confused4:

do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach :decayed: no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru :wink4:

Ori na ciemno :kox:

Jeza zostaw w spokoju :decayed:

Opublikowano
najbardziej to bym chciał te ori polakierować na czarno , ale to mi sie chyba nigdy nie uda , bo zabieram sie do tego jak pies do jeża

dokladnie tak jak u mnie :decayed: ale ja z modami poczekam do nastepnego sezonu aby od razu wiecej rzeczy zmienic :wink4:

do tego czarna maska , czarny grill , czarny dach no i może na koniec czarne felgi , ale nie te bo te mi jakoś nie pasują do czarnego koloru

opis prawie idealnie pasuje do samochodu mojego kuzyna (fotke wrzuce pozniej) i bardzo ladnie to wyglada na zywo

Opublikowano
  • Autor

Jeza zostaw w spokoju :decayed:

:decayed:

opis prawie idealnie pasuje do samochodu mojego kuzyna (fotke wrzuce pozniej) i bardzo ladnie to wyglada na zywo

to postaraj sie żeby kuzynek sie przybujał na spot :kox: chętnie bym obaczył jak by to wyszło :cool1:
Opublikowano
to postaraj sie żeby kuzynek sie przybujał na spot

nie ma problemu, ale dopiero w przyszlym roku :wink4:

tak to mniej wiecej wyglada, srebrny samochod i czarne dodatki

8de4f8888b720af6med.jpg

869d157724b87ebbmed.jpg

46f1715f9596f318med.jpg

Opublikowano

za***iście wyglądają ciemne szyby z czarnym dachem na sreberku :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.