Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak to mniej wiecej wyglada, srebrny samochod i czarne dodatki

:slina: :slina: jak ma tam AWX'a to jak będzie sprzedawać to biore :slina: :slina:
Opublikowano
jak ma tam AWX'a

niestety jest to BBK

414da01457.jpeg

Opublikowano

a myślałem że tylko wygląda :slina: :slina:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam wszystko piękne . Kolego mam pytanie czy moze masz do sprzedania Grill od S4

Opublikowano

Kurcze wszytsko fajnie ale momentami ta dziewczynka wygląda jakby miala 14 lat............. :gwizdanie:

Auto momentami fajne. Sporo wyrezałeś. Gratki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystko piękne . Kolego mam pytanie czy moze masz do sprzedania Grill od S4

nie mam , jakbym miał to pewnie bym wystawił go w dziale sprzedam :gwizdanie:

Kurcze wszytsko fajnie ale momentami ta dziewczynka wygląda jakby miala 14 lat............. :gwizdanie:

w czasie robienia zdjęć miała jakieś 20 także tylko sie cieszyć że młodo wygląda :kox:
Opublikowano

Keżor ale ci kotleta odswierzyli :)

ps. jakies zmiany od tamtego czasu zaszły ?

Opublikowano
  • Autor

Keżor ale ci kotleta odswierzyli :)

ps. jakies zmiany od tamtego czasu zaszły ?

no ładny kotlet :) już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew: :polew:

co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni :)

Opublikowano

no i do nowych modow mozna zaliczyc grafike na aucie :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor ale ci kotleta odswierzyli :)

ps. jakies zmiany od tamtego czasu zaszły ?

no ładny kotlet :) już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew: :polew:

co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni :)

gdzie kolega ten felunek zakupił?? masz go moze jeszcze?? bo chetnie bym sie zamienił z dopłata na ori audi 17` z oponkami 225/45 i dystansami h&r :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Keżor ale ci kotleta odswierzyli :)

ps. jakies zmiany od tamtego czasu zaszły ?

no ładny kotlet :) już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew: :polew:

co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni :)

gdzie kolega ten felunek zakupił?? masz go moze jeszcze?? bo chetnie bym sie zamienił z dopłata na ori audi 17` z oponkami 225/45 i dystansami h&r :cool1:

to pokaż te Twoje fele, bo wsumie szukam czegoś co będzie pasować w ciemnym kolorze , bo te napewno nie :gwizdanie:
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item834464128_felgi_alu_oryginal_audi_a3_17_5x112_nowe.html

cos takiego. 4 oponki z duza iloscia bieznika w tym jedna jest innej firmy ale bieżnik praktycznie taki sam. A na te twoje oponki masz??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kezor nie moge ci wyslac pw :P pislem na gg ale sie nie odzywasz pilne :)

Opublikowano
  • Autor

kezor nie moge ci wyslac pw :P pislem na gg ale sie nie odzywasz pilne :)

aleś mnie odkrył , a już mi sie udało schować na 6tą czy 7ą strone :polew:

także korzystając z okazji , co powiecie , żeby do mojego paździocha wciepnąć na lato czarne felgi z porsche 17" :gwizdanie: ?

Opublikowano

Czemu tylko 17 :naughty:

Opublikowano

kezor nie moge ci wyslac pw :P pislem na gg ale sie nie odzywasz pilne :)

aleś mnie odkrył , a już mi sie udało schować na 6tą czy 7ą strone :polew:

także korzystając z okazji , co powiecie , żeby do mojego paździocha wciepnąć na lato czarne felgi z porsche 17" :gwizdanie: ?

18" pakuj nie będziesz żałował :naughty:

Ja prawdopodobnie celuję w 19" :naughty:

Opublikowano

kezor nie moge ci wyslac pw :P pislem na gg ale sie nie odzywasz pilne :)

aleś mnie odkrył , a już mi sie udało schować na 6tą czy 7ą strone :polew:

także korzystając z okazji , co powiecie , żeby do mojego paździocha wciepnąć na lato czarne felgi z porsche 17" :gwizdanie: ?

No byłeś fajnie schowany :naughty: Co do felg mogą się ładnie prezentować tylko czarnej je zmniejszy bardzo. :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

bo moge 17ki mieć za przysłowiową złotówke (jak za ori felgi z prosiaka) także tylko te wchodzą w gre , zwłaszcza że mam nówki opony na lato 17 :gwizdanie:

eb8b2466b1af4992.jpg

coś takiego by to było ,tylko to jest pewnie 18" no i ja nie mam ospojlerowania z S

no i chce czarną maske :decayed:

Opublikowano

bo moge 17ki mieć za przysłowiową złotówke (jak za ori felgi z prosiaka) także tylko te wchodzą w gre , zwłaszcza że mam nówki opony na lato 17 :gwizdanie:

eb8b2466b1af4992.jpg

coś takiego by to było ,tylko to jest pewnie 18" no i ja nie mam ospojlerowania z S

no i chce czarną maske :decayed:

Jak dla mnie spoko wygląda. Do czarnej maski i lamp z tyłu będą pasować :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.