Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu tylko 17 :naughty:

bo w tym kraju na większych się nie da jeździć :naughty::kox:

ja mam skromne 16" i większych nie wsadzę :no:

Opublikowano

no i chce czarną maske :decayed:

a może czarny dach? :naughty:

prosiaki 17" powinny być git :kox: tylko planujesz je w połysk czy mat walnąć?

Opublikowano

no i chce czarną maske :decayed:

a może czarny dach? :naughty:

prosiaki 17" powinny być git :kox: tylko planujesz je w połysk czy mat walnąć?

też bym był za czarnym dachem :wink4::decayed:

Opublikowano

tak razem ze słupkami :slina:

Opublikowano
  • Autor
:gwizdanie: jeżdżone przez kobiete :tongue4:

ale od tego czasu już mam nowe łożyska i przeguby także jest git :decayed:

Te prosiaki na esce aw69 to 17" :wink4:

teraz zauważyłem , że to auto z polski :> znalazłem zdjęcie na googlach :polew: mam nadzieje że właściciel nie ma nic przeciwko , że je sobie użyłem :notworthy:
Opublikowano

mnie się nie podobają takie fele :thumbdown: ale o gustach się niedyskutuje :>

Opublikowano

Ale tych modów było :wink4: fajne fotki z tymi 18 :decayed: ogólnie fajne wygląda :hi: a jak mają być czarne od S to grill też myślę że powinien być czarny :good:

Opublikowano
  • Autor

a jak mają być czarne od S to grill też myślę że powinien być czarny :good:

plan sie zmienił , mają być czarne koła od prosiaka :) , a grill jest z S cały czarny (ramka i znaczek) :naughty:
Opublikowano

kezor chyba jakies piwko wypijemy pacz jak ladnie ci temat odswiezylem ;p z7 strony na 1 ;p

Opublikowano

a jak mają być czarne od S to grill też myślę że powinien być czarny :good:

plan sie zmienił , mają być czarne koła od prosiaka :) , a grill jest z S cały czarny (ramka i znaczek) :naughty:

Keżor kupuj te Prosiaki to Ci je odkrece na zlocie bo mi sie cholernie podobaja tez na takie polowalem swego czasu tylko ze w poler.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no i jak tam panie Rożek ruszyło cos od stycznia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i jak tam panie Rożek ruszyło cos od stycznia :naughty:

tak :naughty:

ale chciałem odświeżyć kokleta jak będe miał fotki

ogólnie zmieniło sie wch*j rzeczy :decayed: szczegóły za pare dni jak auto będzie wstępnie gotowe :wink4:

Opublikowano

no to czekam na fotki, wskoczą czarne lampiony na przód :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to czekam na fotki, wskoczą czarne lampiony na przód :naughty:

no ten mod chodzi za mną od kilku lat :gwizdanie: ale narazie są ori i zostają ori dopóki sie nie ogarne i nie wyrezam :decayed:
Opublikowano

no to czekam na fotki, wskoczą czarne lampiony na przód :naughty:

fiu fiu

napiszę tylko tyle...jak Keżor wyjedzie to będzie lans i jeszcze raz lans :kox:

Opublikowano

do sreberka za***iście wyglądają ciorne, myślałem o tym do mnie ale odpuściłem temat, bo do mojego koloru tak średnio mi to pasuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

spy photo :naughty:

8e7e7fd8523910d0.jpg

odazu uprzedzam że:

-z przodu nie ma ślizgu , bo robi mi sie zderzak i był mi potrzebny ślizg :naughty:

-auto jest brudne :wink4:

-za pare dni wskakuje przedni zderzak RS , progi eSSS , tylna dokładka w kolor , grill RS , czarna folia na dach i lusterka , przyciemnione ori tylne lampy IIlift :radocha:

-koła są z RH porsche style , 9x17" z oponą 225/45 pięęęęęękny naciąg

-po odebraniu auta od lakiernika , napewno wrzuce porządną sesyje :naughty:

Opublikowano

No to zaczyna sie :kox: mój wczoraj tak stał ze zderzakiem :naughty: dzisiaj jak byłem to już ładnie wszystko spasowane :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.