Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najs :good:

Widzę, że zapanowała moda na świńskie felgi :naughty:

Opublikowano

będzie kosa jak porobisz co tam wypisałeś :naughty:

alee... co tak wysoko? :decayed:

Opublikowano

no ładne cacko się szykuje :naughty:

lampy z przodu zostają ori czy idą w czerń?

Opublikowano

no ładne cacko się szykuje :naughty:

lampy z przodu zostają ori czy idą w czerń?

aż się prosi o czarne :)

Keżor tak w ogóle to nie przejmuj się tym zderzakiem ja nie mam na aucie drzwi, zderzaków, maski, lusterek, klapy i błotników :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

spy photo :naughty:

8e7e7fd8523910d0.jpg

odazu uprzedzam że:

-z przodu nie ma ślizgu , bo robi mi sie zderzak i był mi potrzebny ślizg :naughty:

-auto jest brudne :wink4:

-za pare dni wskakuje przedni zderzak RS , progi eSSS , tylna dokładka w kolor , grill RS , czarna folia na dach i lusterka , przyciemnione ori tylne lampy IIlift :radocha:

-koła są z RH porsche style , 9x17" z oponą 225/45 pięęęęęękny naciąg

-po odebraniu auta od lakiernika , napewno wrzuce porządną sesyje :naughty:

czyzby schwarzc pakit sie szykuje :decayed::tongue4:
Opublikowano

Fajnie sie prezentuja te felgi :good: Czekam na zderzaki az zamontujesz i nowe foty Pozdro

Opublikowano

no no kezor jestem w szoku bo widze ze tu sa ogromne postepy ! :D

Opublikowano

czemu tylko 17" ? strasznie mala sie wydaje

pozatym czekam na fotke po zrealowaniu tych planow co do body bo moze byc kozak

Opublikowano

czemu tylko 17" ? strasznie mala sie wydaje

pozatym czekam na fotke po zrealowaniu tych planow co do body bo moze byc kozak

ale przód od RSa, i koło 17 :gwizdanie:, niewiem czy to będzie dobrze wyglądać :decayed:

Opublikowano

ale przód od RSa, i koło 17 :gwizdanie:, niewiem czy to będzie dobrze wyglądać :decayed:

tym bardziej że będzie bardziej "zabudowana" progami i tą dokładką z tyłu :)
Opublikowano
  • Autor

czemu tylko 17" ? strasznie mala sie wydaje

pozatym czekam na fotke po zrealowaniu tych planow co do body bo moze byc kozak

ale przód od RSa, i koło 17 :gwizdanie:, niewiem czy to będzie dobrze wyglądać :decayed:

fela 19cie i hamulec 288 , już wole 17ki z tym co jest , najlepiej sie jeździ i są fajnie szerokie :)

alee... co tak wysoko? :decayed:

optymalnie na drogi którymi sie poruszam i ... garaż, gdzie już ciulam podwoziem przy wjeżdżaniu :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor masz racje 17ki są idealne dla szybkiego POLSKIEGO dizla, na 18 to tylko wybranymi drogami polecisz poand 120 :wink4: a na reszcie będziesz sie rozgladał czy można :naughty: ja też zostaje przy 17kach

Opublikowano
  • Autor

dokładnie ! nie po to wzmacniam silnik , żeby jeździć wolniej :good:

Opublikowano
na 18 to tylko wybranymi drogami polecisz poand 120 a na reszcie będziesz sie rozgladał czy można

ooo TY moja wyrocznio :kox:

ja na 19kach jakoś specjalnie nie zwracam uwagi na drogi, nawet do lasu wjeżdżam :)

Opublikowano

Aju to zapraszam przejedź na tych kołach koło giełdy mysłowickiej 60 km/h od Katowic w strone Sosnowca :decayed: :decayed: niestety na śląsku drogi są straszne

Opublikowano
niestety na śląsku drogi są straszne

przecież wy na śląsku tacy Niemcy jesteście a drogi nie są niemiecki :mysli: :>

tylko żeby nikt nie brał tego osobiście do siebie, sam ma rodzinę na śląsku

Opublikowano
  • Autor
niestety na śląsku drogi są straszne

przecież wy na śląsku tacy Niemcy jesteście a drogi nie są niemiecki :mysli: :>

tylko żeby nikt nie brał tego osobiście do siebie, sam ma rodzinę na śląsku

:banned:

a tak poważnie , to na śląsku w porównaniu do innych województw , drogi są naprawde OK

ale to nie zmienia faktu , że do dojczów nam jeszcze sporo brakuje

i tak mi wszyscy gadają że mnie podupiło z tą glebą , i wtedy mówie , że wcale nie mam najniższej a4ki w klubie :decayed:

jak dla mnie ten setup co mam jest optymalny , może z czasem go jeszcze centy,etr posadze , ale wtedy odpadnie garaż :disgust:

Opublikowano

pieprzycie że aż głowa boli :naughty:

w polsce czy nie wszędzie da się pojeździć... przecież sam latałem Keżor dobrze wiesz na glebie nie mniejszej niż Twoja (a na dużo niższej niż ta co masz teraz) na 18tkach i było spoko mimo że do Ciebie do garażu wjechałem na milimetry... teraz siedzi jeszcze niżej i wejdzie 19 to też płakał nie będę...

jak się chce znaleźć wymówkę to zawsze się znajdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pieprzycie że aż głowa boli :naughty:

w polsce czy nie wszędzie da się pojeździć... przecież sam latałem Keżor dobrze wiesz na glebie nie mniejszej niż Twoja (a na dużo niższej niż ta co masz teraz) na 18tkach i było spoko mimo że do Ciebie do garażu wjechałem na milimetry... teraz siedzi jeszcze niżej i wejdzie 19 to też płakał nie będę...

jak się chce znaleźć wymówkę to zawsze się znajdzie :decayed:

ja nic w glebie nie zmieniałem , cały czas mam ten sam setup , a ja tre jak wjeżdżam do garażu a Ty nie otarłeś , także wcale nie miałeś niżej.

pewnie że da sie mieć większą glebe i większe felgi , ale po c**j ? żeby móc napisać : " EJ , mam najbardziej zglebione auto w Klubie , jestem dojebany :jerk: " dla mnie na tym co jest jeździ sie mega za***iście i skończmy już temat zawieszenia i felg , bo nie planuje zmieniać ani tego ani tego :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie mówię Keżor że jest źle tylko że nigdy nie jest tak by nie mogło być lepiej :wink4:

z tymi glebami i felgami oboje wiemy że to jest tak że albo wybierasz komfort albo lansss... poszedłeś na kompromis.. ja nic nie mówię :) ja tam wolę sobie przeturlać się wolniej po mieście ale poszaleć przy większych prędkościach na łukach i tyle... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.