Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN+] Keżorowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ja już tego auta ze dwa lata nie widziałem, działaj !

Opublikowano

No to czekamy... :kox:

Opublikowano

Keżor widze ze wkoncu bedzie kox :decayed: a powiedz mi rezasz zderzaki progi RS a co z tylnym zderzakiem trzeba bylo brac zderzak odemnie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Keżor widze ze wkoncu bedzie kox :decayed: a powiedz mi rezasz zderzaki progi RS a co z tylnym zderzakiem trzeba bylo brac zderzak odemnie :facepalm:

Trzeba bylo gadac ze sprzedajesz fure :whistling:i

Opublikowano
Keżor widze ze wkoncu bedzie kox :decayed: a powiedz mi rezasz zderzaki progi RS a co z tylnym zderzakiem trzeba bylo brac zderzak odemnie :facepalm:

Trzeba bylo gadac ze sprzedajesz fure :whistling:i

zderzaki były w dziale sprzedam :decayed: a mow co Ty zakładasz esowy?? czy rezasz RSa??

Opublikowano

ciekawie ciekawie, lubie takie foty:kox: na kiedy planujesz efekt koncowy z fura?

Opublikowano

Keżor jak chciałeś zostawić ten RS'owy zderzak z przodu i dorabiasz do niego progi to czemu nie rezasz od razu całego body RS?

widze, że wyciągałeś szyby w aucie, masz już nowe górne uszczelki na przód i tył?

Opublikowano

efekt bedzie koks juz to widze :decayed:

Opublikowano

Keżor tylko nie zakładaj tego zderzaka co miałeś wczesniej na przodzie, załóż ori, bo ten to spiertoli wszystko:facepalm:

czekam na efekt końcowy:naughty:

Opublikowano
Keżor tylko nie zakładaj tego zderzaka co miałeś wczesniej na przodzie, załóż ori, bo ten to spiertoli wszystko:facepalm:

czekam na efekt końcowy:naughty:

no jak nie jak juz skrzela zaszpachlił :facepalm: tyle roboty psu w zad
Opublikowano
  • Autor

no co poradzić , że mi się te skrzela nie podobają , nie będę robił auta pod kogoś , jak dla mnie to tylko w RSie te skrzela wyglądają sensownie , w innych autach uważam to za wioche ;)

a co do tego , że nie zrobiłem całego body RS , to dlatego , że po pierwsze , koszty by mnie przerosły bo błotniki , drzwi , zderzaki i zawieszenie z RS do tanich nie należą :) a po drugie mam w tym aucie 150km , więc robić z niego RSa to też byłby żart :wink:

Opublikowano

Czyli B5 ma u Ciebie dożywocie :wink: Kawał dobrej roboty oby tylko silnik wytrzymał :whistling::naughty:

Opublikowano

IMG_8466.jpg

IMG_8468.jpg

to są te listwy

Opublikowano

poka poka auto:naughty:

Opublikowano
  • Autor
poka poka auto:naughty:
stronę wcześniej masz fotki ;) na aktualniejsze sam czekam
Opublikowano
poka poka auto:naughty:
stronę wcześniej masz fotki ;) na aktualniejsze sam czekam

aha te widziałem, czekam na kolr subaru:naughty:

Opublikowano

Dzialaj kezorku dzialaj z swoja posluszna b piateczka :-)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

pokaż pokaż już audi:whistling::whistling:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

jako że niedawno powróciłem na forum to odnawiam swój profil jakby kto był ciekawy jak wygląda aktualnie moje a4 ;) auto udało się odebrać od lakiernika, poskładać, pojeździć i zepsuć... facet wymusił pierwszeństwo zmieniając pas bez lusterek, najechałem i policja uznała moją winę, i nikt mi póki co nie oddał za grill z rsa czy za fmica... i nikt zapewne nie odda jak auto wyceniono na 7tysięcy, ale srał to pies. zobaczymy czy sędzia będzie bardziej ogarnięty niż gliniarz który był przy kolizji i uznał moją winę :)

kilka zdjęć poglądowych

-stan sprzed roku
7UIpbw.jpg
DGDdnE.jpg
PWZylB.jpg
82jwpX.jpg
mtb42R.jpg
MO1Vo0.jpg
NxAdAZ.jpg
SSM0q9.jpg
EnkE4p.jpg

-kolizja

AkXIWK.jpg

-stan aktualny

9mnEfX.jpg
UOMeGB.jpg

Edytowane przez keżor

Opublikowano

kolego kolorek piękny ale zderzak rs4 zamienić na s4 nigdy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.