Treść opublikowana przez MarcinS4
-
Kierownica z B9 do B8 lift
Poprosiłem o p pomoc w celu potwierdzenia czy na pewno da się zamontować tą kierownicę poduszka jest w komplecie . Jeśli ktoś może pomóc i napisać czy będzie Pasować to będę wdzięczny bo szkoda mi wydać pieniądze i zostać z kierownicą w ręku . Dziękuje bardzo z pomoc osobom przychylnym . Marcin
-
Kierownica z B9 do B8 lift
Witam serdecznie , Mam pytanie czy będzie pasować kierownica z audi B9 do B8 lift 2012 . Zamieszczam zdjęcie kierownicy którą chcę kupić. Firma z Gdańska która doposaża Audi twierdzi że wszystko będzie działać i wszystko da się zrobić ale czytałem że nie będzie działać multi funkcja . Bardzo proszę o rzetelną odpowiedz bo nie wiem czy kupować . Dziękuje . Marcin
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Tak oczywiście zderzak standard , a możesz przesłać mi zdjęcia jak to u Ciebie wygląda.
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc w doradzeniu. http://allegro.pl/grill-audi-a4-b7-rs-type-11-04-3-08-chrome-i6109851260.html lub http://allegro.pl/grill-przedni-bez-znaczka-audi-a4-b7-05-black-i6108554627.html Będę wdzięczny za sugestie i ewentualne propozycje zdjęcia linki. Marcin
-
Lusterka z Audi B8 do Audi B7
Witam, ale masz morze wskazówki instrukcję jak to zrobić po polsku ?
-
Lusterka z Audi B8 do Audi B7
Witam serdecznie, bardzo proszę o wskazówki co dokładnie trzeba zrobić zaby zamontować lusterka zewnętrzne z Audi B8 do Audi B7.
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Witam tak mam zamontowaną instalację lpg . ale mam jeszcze inny problem czy to na benzynie czy na gazie jak jest pogoda wilgotna rześkie powietrze samochód zbiera się z 1 i 2 w miarę dobrze ale jak są upału jak kilka dni wcześniej to jak ruszam to czuje jak by ktoś samochód trzymał z tyłu brak mocy ewidentny brak mocy na 1 i dwójce . Co to morze być. Będę wdzięczny jeśli Pan mi pomorze . Marcin
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Jak to sprawdzić i naprawić wystarczy wymienić sondę.
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Ale co dokładnie za tym stoi i co jest uszkodzone.
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Witam serdecznie, bardzo proszę o przetłumaczenie i wytłumaczenie tego błędu za co on odpowiada. 17545 - Fuel trim bank 1 (Add) - P1137 System too rich Bardzo dziękuje. Marcin
-
Cieknie z silnika wycieraczek tył B7 Avant
Witam serdecznie, szukałem ale nic nie znalazłem, mam pytanie do kolegów czy da się naprawić silnik wycieraczek tył aby nie ciekła z niego płyn do spryskiwaczy, czy jest jakiś zestaw naprawczy będę wdzięczny za wskazówki i pomoc nr silnika 8E9 995 711C Marcin
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Proste pytanie czy fotele z Audi A4 B6 Avant Będą pasować do Audi A4 B7 Avant, bo słyszałem że, rozstaw szyn jest inny czy to prawda czy ktoś montował. Marcin
-
Concert 1din zamiana na 2din jaka przejściuwka A4 B7
Witam kolegów , mam pytanie posiadam radio concert 1din w Audi A4 b7 zestaw głośno mówiący sterowanie głosowe kupiłem Concert ale 2din jakiej przejściówki potrzebuje do podłączenia. Tunele konsole itp. , już posiadam. Marcin
-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
Gdzie w warszawie jest warsztat profesjonalny który dobrze to zrobi i nie drogo !!! Zapłacę za wymianę zerwanego sprzęgła Warszawa Nadal cisza nikt nie jest w stanie polecić lub wymieni sprzęgła .
-
Zlecę wymiane sprzęgła klimatyzacji Denso A4 B7 2 benzna
Witam serdecznie szukam osoby która wymieni mi zerwane sprzęgło klimatyzacji Denso Audi A4 B7 2 l. 2006 Odczynik znajduje się w układzie . Marcin
-
Adaptacja tempomat i pełen Fis Warszawa zapłacę za montaż
Wszystko zmontowane dziękuje za pomoc i montaż . kolegom Zibione i Golem1
-
Brak mocy na 1 i 2 biegu ALT
to wszystko jest ok
-
Brak mocy na 1 i 2 biegu ALT
Witam, bardzo proszę o podpowiedzenie co może być przyczyną zamulenia silnika na 1 i 2 biegu, mianowicie jak ruszam rano jak silnik jest zimny to wszystko w miarę jest ok. po nagrzaniu silnika auto jest strasznie zamulone na 1 i 2 biegu wkręca się dopiero na 3 biegu przy 4 tyś obrotów. Ze świateł ciężko szybko energicznie ruszyć bo muszę szybko redukować 123 i przyspiesza ale dopiero czuć tak jak by turbo się załączało przy 4 tyś obrotów. Proszę o podpowiedź od czego zacząć .
-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
Jakie poniosłeś koszty? ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Czy ktoś wymieniał samo sprzęgło bez diagnozy co było powodem zerwania??? Co mi radzicie co zrobić .... ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- Czy ktoś wymieniał samo sprzęgło bez diagnozy co było powodem zerwania??? Co mi radzicie co zrobić .... Witam czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał ?
-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
Ale co dokładnie miałeś uszkodzone , gdzie naprawiałeś? jak wyglądał dławik, jak dawno naprawiałeś
-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
jakiego koloru powinien być dławik , byłem w inny warsztacie i odciągnęli odczynnik i wykręcili dławik i był koloru szarego , powiedzieli że, powinien być biały, tylko że, on nigdy nie był wymieniany siatka w dławiku widoczna nie zapchana tylko koloru szarego .
-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
Byłem w warsztacie w warszawie i powiedzieli że, pewnie zatarty kompresor do wymiany: skraplacz, osuszacz, kompresor, czyszczenie układu, montaż, nabicie i koszt prawie 3000 zł
-
Zerwane sprzęgło kompresora Denso 2.0 BENZYNA
Witam tak jak w temacie , oznacza to że, zatarł się kompresor i muszę szykować 3000 zł na uruchomienie . Jak powinien wyglądać dławik. Co może być przyczyną zerwanego sprzęgła. Klima jest nabita i sprzęgło zerwane klima oczywiście normalnie chodziła . Bardzo proszę o pomoc i podpowiedzi i może dobry warsztat w warszawie. A może wystarczy wymienić samo sprzęgło i będzie ok. może ktoś przesłać foto dławika jak wygląda po kilku latach nie wymieniania. Audi A4 b7 2l benzyna
-
Adaptacja tempomat i pełen Fis Warszawa zapłacę za montaż
Witam serdecznie, zakupiłem manetki tempomat i fis do Avanta . Posiadam kierownicę multifunkcyjną fabrycznie zamontowaną i zestaw bluetooth . Chcę dołożyć tempomat i pełną obsługę komputera . Audi A4 B7 2006 Avant Za montaż i pomoc zapłacę mieszkam w warszawie. proszę o info lub tel. 602 220 444 Marcin
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
pomyślę o tym. a jakie mogą być to koszta całkowite silnik 1,8 bez T. wszystkie graty [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:34_________________________________________________Witam