Treść opublikowana przez slaweq
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Slaweq +1
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Slaweq + 1
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja przyznaje ze w piątek woskowalem auto, 4 godz roboty... koszmar ?
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Slaweq
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie następny spot wypada 25 grudnia czyli w pierwszy dzień Świąt. Będzie się chciało komuś przyjechać? Kolejny termin to nowy rok Jakieś propozycje co do terminu spota?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam starą gwardie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jarek weź się nie wygłupiaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma za co dziękować Jak Tomek zgubił albo potrzebuje wiecej to mu dam przy najbliższej okazji
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z tego co pamiętam to 3
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Ja tez sie moze pojawie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajne fele..., bralbym tylko chwilowo jestem pozbawiony kasy na takie wydatki :/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zainteresowało mnie to ogłoszenie http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-quattro-sline-140ps-8v-bpw-xenon-navi-chrom-ideal-ID6yjQyH.html#33527c9021
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ogólnie, czy wiarygodny, czy warto zawracać sobie głowę ogłoszeniem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kupował ktoś od nas może auto w mpmoto z Błażowej?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na Forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widze ze spot sie udal Ja bylem w kraku na siatce, za 2 tygodnie zagladne na Podpromie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Były klubowicz o którym piszesz jest dorosły i powinien mieć trochę rozumu w głowie Bez przesady, żeby dorosłego faceta ratować jak nie potrafi się zachować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie no dwa lata to przesadziłem, w tamtym roku przyjeżdżałem na rowerze przecież Jareczku a Ty na Forum już 6 lat i ani jednego ogólnopolskiego na koncie ? Ja na ten przykład mam na liczniku chyba 12 zlotów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Żartowałem Za dwa tygodnie mnie nie będzie, ale w maju na pewno się pojawię to będę miał naklejki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik udany Tomek nawet naklejki miałem dla Ciebie Żałuj, że nie byłeś bo następnym razem pojawię się za rok, a może dwa
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Zieluu widziany dzisiaj po 15-tel na Lisa Kuli
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podstawowe pytanie, co chcemy zorganizować..., jednodniowy grill czy coś z wynajętymi domkami sobota-niedziela?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak naprawdę to nie ma kogo godzić bo wszystko jest ok. Harry wybrał inne forum, inne klimaty i to jest jego sprawa. Fajnie by było w tym roku zorganizować gdzieś grilla klubowego. Jeśli znacie jakieś miejscówki to wrzucajcie w wątek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Luz, nie krepuj sie Pytanko i przy okazji test dla Ciebie czy masz jaja Podtrzymujesz swoją prośbę, o której mówiłeś w piątek w BT do Huga? Jak byś nie pamiętał... Prosiłeś (żądałeś) o usunięcie konta Żeby sprawa była jasna i żebyś nie robił kiedyś z siebie męczennika i pokrzywdzonego... nikt nie zamierza Cie wyrzucać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nikt się z nikogo nie nabija. Harry odkąd go znam zawsze szczycił się i chwalił rożnymi ekscesami alkoholowymi. Dla mnie ta cała sytuacja nie jest śmieszna tylko żałosna.