Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slaweq

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slaweq

  1. Ja przyznaje ze w piątek woskowalem auto, 4 godz roboty... koszmar ?
  2. Panowie następny spot wypada 25 grudnia czyli w pierwszy dzień Świąt. Będzie się chciało komuś przyjechać? Kolejny termin to nowy rok Jakieś propozycje co do terminu spota?
  3. Jarek weź się nie wygłupiaj
  4. Nie ma za co dziękować Jak Tomek zgubił albo potrzebuje wiecej to mu dam przy najbliższej okazji
  5. Z tego co pamiętam to 3
  6. Ja tez sie moze pojawie.
  7. Fajne fele..., bralbym tylko chwilowo jestem pozbawiony kasy na takie wydatki :/
  8. Zainteresowało mnie to ogłoszenie http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-quattro-sline-140ps-8v-bpw-xenon-navi-chrom-ideal-ID6yjQyH.html#33527c9021
  9. Ogólnie, czy wiarygodny, czy warto zawracać sobie głowę ogłoszeniem
  10. Kupował ktoś od nas może auto w mpmoto z Błażowej?
  11. Witamy na Forum
  12. Widze ze spot sie udal Ja bylem w kraku na siatce, za 2 tygodnie zagladne na Podpromie.
  13. Były klubowicz o którym piszesz jest dorosły i powinien mieć trochę rozumu w głowie Bez przesady, żeby dorosłego faceta ratować jak nie potrafi się zachować
  14. Nie no dwa lata to przesadziłem, w tamtym roku przyjeżdżałem na rowerze przecież Jareczku a Ty na Forum już 6 lat i ani jednego ogólnopolskiego na koncie ? Ja na ten przykład mam na liczniku chyba 12 zlotów
  15. Żartowałem Za dwa tygodnie mnie nie będzie, ale w maju na pewno się pojawię to będę miał naklejki
  16. Spocik udany Tomek nawet naklejki miałem dla Ciebie Żałuj, że nie byłeś bo następnym razem pojawię się za rok, a może dwa
  17. Zieluu widziany dzisiaj po 15-tel na Lisa Kuli
  18. Podstawowe pytanie, co chcemy zorganizować..., jednodniowy grill czy coś z wynajętymi domkami sobota-niedziela?
  19. Tak naprawdę to nie ma kogo godzić bo wszystko jest ok. Harry wybrał inne forum, inne klimaty i to jest jego sprawa. Fajnie by było w tym roku zorganizować gdzieś grilla klubowego. Jeśli znacie jakieś miejscówki to wrzucajcie w wątek
  20. Luz, nie krepuj sie Pytanko i przy okazji test dla Ciebie czy masz jaja Podtrzymujesz swoją prośbę, o której mówiłeś w piątek w BT do Huga? Jak byś nie pamiętał... Prosiłeś (żądałeś) o usunięcie konta Żeby sprawa była jasna i żebyś nie robił kiedyś z siebie męczennika i pokrzywdzonego... nikt nie zamierza Cie wyrzucać.
  21. Nikt się z nikogo nie nabija. Harry odkąd go znam zawsze szczycił się i chwalił rożnymi ekscesami alkoholowymi. Dla mnie ta cała sytuacja nie jest śmieszna tylko żałosna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.