-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
a podczas jazdy OK? U mnie drgania są mniejsze, czasem większe - nie potrafię odnaleźć zależności. Zazwyczaj z rana po nocy jak jadę to jest prawie idealnie, pochodzi trochę i zaczynają się telepania...
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
U mnie na jałowym nie. Chociaż przy odpalaniu silnik taki większy ruch wykonuje (skok). Wibracje jeżeli chodzi o odczuwalność na kierownicy nie przeszkadzają mi aż tak, tylko toważyszy temu taki głuchy pogłos rezonansowy, co na dłuższą metę (jazdę) denerwuje...
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
A u mnie wtryski OK, prócz tego rzeczy wymienione przez Ciebie też. Mech chce zaeXperymentować i założyć poduchy od AJM, jakoby one miały lepsze tłumienie wibracji. Normalnie takie wibry odbierają radość z Audi i wogóle z jazdy, żuk blaszanka przy tym to luX.
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
ona jest łączona na wcisk z 2 części. Rzadko pęka, najczęściej się rozłącza. (ten w nadkolu) Co do rureczki przy silniczku, to ja zrobiłem tak, że od strony spryskiwacza delikatnie rozwierciłem, a od strony przeciwnej nabiłem rurkę na gwóźdź i wyciągnąłem.
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
pewnie nie masz takiego czegoś w stadium "przedpobraniowym"? Zarzuć jakies fotki zamontowanego implantu:-)
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
czadzik co było dawcą?
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
no to tylko wężyk na łączeniu puścił, w okolicach elektryki. Było wcześniej...
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
ale w którym miejscu masz wyciek pod autem...?
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
a w którym miejscu leci woda?
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
odkręcasz wkręt pod rączką zamykania (od strony bagażnika) i z wyczuciem w rękach odciągasz poszycie tak by wyskoczyło z zatrzasków, bodajże są 4. Ja wsadziłem dłoń w szczelinę i delikatnie podważyłem i zatrzaski ustąpiły.
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Czego poszycie? klapy bagażnika?
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
Dajcie spokój, jakiś normalnie racjonalizator to zaprojektował. W zeszłym roku ułamałem obydwa poprzez uchylenie zwisającej części rolety. Ok, zmieniłem boczki. I niedawno znowu nie wiedząc od czego popękały. Normalnie co za tandet. A tak strasznie na nie uważałem trzeba na sztywno ten patent zapodać z rurką i finał.
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
to nie omieszkaj napisać o efektach:-)
-
[B5 AFN] Trzęsie cały czas
właśnie ja chcę się wybrac na zrobienie logów dynamicznych. am nie mam na tyle wiedzy żeby je poprawnie zinterpretować:-(
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Mariusz szybę czołową sprawdzałeś?
sonnen_x
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta