Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sonnen_x

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a podczas jazdy OK? U mnie drgania są mniejsze, czasem większe - nie potrafię odnaleźć zależności. Zazwyczaj z rana po nocy jak jadę to jest prawie idealnie, pochodzi trochę i zaczynają się telepania...
  2. U mnie na jałowym nie. Chociaż przy odpalaniu silnik taki większy ruch wykonuje (skok). Wibracje jeżeli chodzi o odczuwalność na kierownicy nie przeszkadzają mi aż tak, tylko toważyszy temu taki głuchy pogłos rezonansowy, co na dłuższą metę (jazdę) denerwuje...
  3. A u mnie wtryski OK, prócz tego rzeczy wymienione przez Ciebie też. Mech chce zaeXperymentować i założyć poduchy od AJM, jakoby one miały lepsze tłumienie wibracji. Normalnie takie wibry odbierają radość z Audi i wogóle z jazdy, żuk blaszanka przy tym to luX.
  4. ona jest łączona na wcisk z 2 części. Rzadko pęka, najczęściej się rozłącza. (ten w nadkolu) Co do rureczki przy silniczku, to ja zrobiłem tak, że od strony spryskiwacza delikatnie rozwierciłem, a od strony przeciwnej nabiłem rurkę na gwóźdź i wyciągnąłem.
  5. pewnie nie masz takiego czegoś w stadium "przedpobraniowym"? Zarzuć jakies fotki zamontowanego implantu:-)
  6. czadzik co było dawcą?
  7. no to tylko wężyk na łączeniu puścił, w okolicach elektryki. Było wcześniej...
  8. ale w którym miejscu masz wyciek pod autem...?
  9. a w którym miejscu leci woda?
  10. odkręcasz wkręt pod rączką zamykania (od strony bagażnika) i z wyczuciem w rękach odciągasz poszycie tak by wyskoczyło z zatrzasków, bodajże są 4. Ja wsadziłem dłoń w szczelinę i delikatnie podważyłem i zatrzaski ustąpiły.
  11. Czego poszycie? klapy bagażnika?
  12. Dajcie spokój, jakiś normalnie racjonalizator to zaprojektował. W zeszłym roku ułamałem obydwa poprzez uchylenie zwisającej części rolety. Ok, zmieniłem boczki. I niedawno znowu nie wiedząc od czego popękały. Normalnie co za tandet. A tak strasznie na nie uważałem trzeba na sztywno ten patent zapodać z rurką i finał.
  13. to nie omieszkaj napisać o efektach:-)
  14. właśnie ja chcę się wybrac na zrobienie logów dynamicznych. am nie mam na tyle wiedzy żeby je poprawnie zinterpretować:-(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.