-
Strefa Śmiechu
i tu Cię zaskoczę, chodzę na siłownię w klapkach (tylko akurat bez skarpetek ), jeden z trenerów + masa kolesi też i nie widzimy w tym nic złego. na siłkę chodzę ćwiczyć z ciężarami więc bieżni nie używam ale biegać na boso na bieżni nie zaszkodzi - a nawet pomoże - rozwijasz mięśnie stopy, która nie jest podpierana podeszwą i uczysz się stawiać kroki tak, by nie odbijać sobie pięt. na plaży biegam boso.
-
Strefa Śmiechu
a co jest w tym złego? nie wiem co w tym śmiesznego bardzo dobra rozgrzewka Widzę że zakończyłeś swoją edukację fizyczną na poziomie szkolnego wf'u żeby nie było OT
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a powiedz po co w wolnossaku miałby znaleźć się coolery?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ale zajebaliście OT
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb nie kombinuj bo powtórzy się historia SIDa ... składaj, odpalaj i ciesz się jazdą a 500+ przecież z 2.7 też wyrezasz (tylko koszty większe).
-
'99 E46 320d na glebie :)
328 nie kupię w moim budżecie, zostaje mi 320 lub 325
-
'99 E46 320d na glebie :)
Vario na razie mnie nie stać na Q, szukam E36 a co kupię - nie wiadomo co do E39 to znajomy miał (maniak BMW) i bardzo chwalił...
-
'99 E46 320d na glebie :)
nie nie, sprzedałem bo przez zimę pozbyłem się kasy a szykuje się sezon i trzeba motocykl kupić 320d auto fajne, mega wdzięczne, nigdy problemów nie sprawiało więc na razie zostanę pewnie przy BMW
-
'99 E46 320d na glebie :)
obecnie z tyłu zima, nie ma czego fotografować [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 02:45_________________________________________________sprzedana, można zamknąć
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel a masz kogoś w Poznaniu kto mógłby podskoczyć na giełdę? gadałem z kolegą, który latem tam śmiga, mówi, że pewnie gdyby ktoś poszukał, popytał to znalazłby się tył od RS B7.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel obserwuj otomoto, niedawno pojawiła się RS4 B7 na części w Ostrowie Wlkp - jedynie przód rozjebany. kumpel znalazł ją jakoś o 14 i wysłał mi link, o 21 jak patrzyłem to już nie było ogłoszenia więc musisz polować.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no to kutfa ma być? to ja specjalnie odpaliłem moje wieśniackie Beemfu (w końcu jest obniżone tylko dla wyglądu, że niby naśladuje auta jeżdżące po torze, a przecież po torze nie jeżdżę), zapierdzielałem do Tesko po piwo i popcorn, wracam a tu koniec tematu?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wieśniaki, po jednym c**ju wszystko pier**l B7, rób z niej B5 i to jeszcze jakieś obite, każde drzwi w innym odcieniu, żeby nie było wiochy!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
toście się pazurkami podrapały następnym razem - nie karmić trolla
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
pet3r
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta