Jump to content

pet3r

Pasjonat
 • Content Count

  971
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About pet3r

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i tu Cię zaskoczę, chodzę na siłownię w klapkach (tylko akurat bez skarpetek ), jeden z trenerów + masa kolesi też i nie widzimy w tym nic złego. na siłkę chodzę ćwiczyć z ciężarami więc bieżni nie używam ale biegać na boso na bieżni nie zaszkodzi - a nawet pomoże - rozwijasz mięśnie stopy, która nie jest podpierana podeszwą i uczysz się stawiać kroki tak, by nie odbijać sobie pięt. na plaży biegam boso.
 2. a co jest w tym złego? nie wiem co w tym śmiesznego bardzo dobra rozgrzewka Widzę że zakończyłeś swoją edukację fizyczną na poziomie szkolnego wf'u żeby nie było OT
 3. polecam poszukać po necie trochę o tym filmie przerysowany i przekłamany, ta wioska jest pokazana w zupełnie innym świetle, niż jest to w rzeczywistości. typowa medialna papka dla mas, żeby się popodniecali a kaska do kieszeni.
 4. widocznie za mało ćwiczysz żeby nie było OT: http://forum.gazeta.pl/forum/w,384,115865311,,problem_z_trofazowym_wyhamiaczem_do_multywizatora.html?v=2
 5. aa ten myk znam, 2 pierwsze wozy rejestrowałem jako współwłaściciel, ten niestety musiałem wziąć w całości na siebie jest jeszcze jeden myk, jeżeli chodzi o zniżki - rejestracja przyczepki na siebie. mamy w firmie lekką przyczepę, OC to kilkadziesiąt PLN na rok, jest zarejestrowana na mojego brata, który dotychczas nie miał żadnego wozu ale ma już jakieś zniżki w PZU działa, podpowiedziała mi to moja agentka, nie wiem jak w innych ubezpieczalniach.
 6. tak, za samo OC zniżek mam mało i zwyżkę za wiek co prawda, ale i tak grubo polecieli. jaki sposób na obejście?
 7. hej, trochę mnie przestraszyłeś ale dzięki za radę byłem u przedstawicielki MTU, bardzo fajna laska, niestety trochę starsza ode mnie ale powiedziała, że, skoro mam potwierdzenie nadania faxu to załatwi sprawę :gwizdanie: ode mnie wołają coś ponad 1400 zł, a w PZU wyliczyli mi koło 900....
 8. witam, w czerwcu kupiłem samochód ubezpieczony w MTU, OC było ważne do 23.09.2010. rezygnację wysłałem faxem 21.09.2010 na nr podany na polisie (wysłałem na poczcie, mam potwierdzenie wysłania), jakiś czas później przyszło odnowienie polisy ale z datą wcześniejszą niż data mojej rezygnacji, więc to olałem. dziś przyszło wezwanie do zapłaty zaległej składki (termin do 02.10.2010). czy da radę to jakoś odkręcić? niestety do konsultanta nie mogę się dodzwonić, zostawiłem wiadomość ale chciałbym się dowiedzieć, czy jest tu ktoś z MTU, kto orientuje się w temacie? pozdrawiam Piotr
 9. jakie znowu nerki? dawcą jest prędzej 16-latek na odblokowanym skuterze albo jakimś crossie 125 ccm, z niego przynajmniej coś zostanie, tego gościa będą zbierać z asfaltu łopatą jak się ro***erdoli. kolejny, wg mnie większy hardkor:
 10. Wysłany: Dzisiaj 10:30 Tramwaj. Wsiada koleś koleś z miną srającego kotka. Siada i co chwila rzuca ni sobie ni muzom: - ŁOO KUURWA!! Pasażerowie wraz z motorniczym zdziwieni jego zachowaniem. - ŁOO KUURWA!! ... ŁOO KUURWA!! Pasażerowie wraz z motorniczym zdziwieni i powoli zirytowani jego zachowaniem. - ŁOO KUURWA!! ... ŁOO KUURWA!! Pasażerowie wraz z motorniczym porządnie zirytowani jego zachowaniem. - ŁOO KUURWA!! ... ŁOO KUURWA!! Pasażerowie wraz z motorniczym już porządnie wkurwieni jego zachowaniem. - ŁOO KUURWA!! ... ŁOO KUURWA!! Motorniczy nie wytrzymuje. Zatrzymuje tramwaj, podchodzi do typa i pyta: - Panie! Co pan tak krzyczysz?! Chcesz pan wysiąść?! Facet zbliża się ospale do motorniczego i zaczyna mu coś mówić na ucho. Jak skończył, motorniczy momentalnie krzyczy: - ŁOO KUURWA!! Pasażerowie ciskają w motorniczego gromami z oczu, a ten po chwili, trochę zmieszany ogłasza: - Proszę państwa. Ten pan mi właśnie powiedział, że jego żona urodziła bliźniaków. Pasażerowie trochę skonsternowani. Pojawiają się nieśmiałe gratulacje z końca wagonu. Motorniczy kończy: - I nazwała ich Lech i Jarosław. Pasażerowie chórem: - ŁOO KUURWA!!
 11. jak przelecisz któryś tysiąc km to zmienisz zdanie.
 12. odniosłem się bardziej do Twojego 'lubię za***rdalać' i Twojej pewności siebie, że zawsze potrafisz ocenić sytuację, nie do mocy. a pisanie lubię za***rdalać dla mnie = jebać przepisy. matka z wózkiem była tylko przykładem, nie bierz wszystkiego tak dosłownie bo nie chodzi o niepotrzebne analizowanie przykładów tylko zobrazowanie sytuacji.
×
×
 • Create New...