Skocz do zawartości
IGNOROWANY

'99 E46 320d na glebie :)


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

'99 320d 136KM

z ciekawszych opcji to

- sportowy, podgrzewany fotel

- 3-ramienna kiera

- zawias Eibach (podobno, jeszcze nie sprawdzane)

- 18"

- ciemne świeczki

- czarna podsufitka

- klimatronik

- parktronik tył

- jakiś subwoofer i wzmak pod podłogą bagażnika

przedwczoraj kupiona, nigdy dieslem nie jeździłem, ale muł jest straszny, zwłaszcza od dołu. trzeba będzie w dalszej lub bliższej przyszłości coś z tym zrobić.

idealne nie jest, ale zawias i koło robi robotę - przepięknie chodzi w zakrętach.

S8 w porównaniu do tego wozidełka było pontonem, nie wiem jak mogłem myśleć, że dobrze trzymała się drogi :blink:

kilka fotek na szybko (prawa strona wygląda tak samo jak lewa to nie fotografowałem :decayed: ) :

img001t.th.jpg img002f.th.jpg img003g.th.jpg img004so.th.jpg img005rs.th.jpg img006sj.th.jpg img007uo.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu takie auto?

Zupelnie nie rozumiem tego kierunku zmiany po S8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty utrzymania ?! :decayed:

Podobno białogłowe lecą na czarną skórę :D:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r kope lat :naughty: dawno Cię na forum nie było widać ;)

co do autka, to trochę bida :decayed: 2,0 d i do tego brak xenia, brak m-pakietu, brak skórki :kwasny:

Ale zawias i koło fajne :good: Ogólnie spoko, ale brakuje mi tu przede wszystkim xenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj... Cześć Peter, faktycznie dawno Cię tu nie było, ale mogłeś dać znać na forum np. w dziale "zakup kontrolowany", że akurat tą sztukę chcesz kupić, a tak..., po ptokach..., wiadomo Twój wybór, więc abyś wytrwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno białogłowe lecą na czarną skórę :D:tongue4:

chyba w spodniach :naughty:

_________________________________________________

fajne BeMeWe, sam rozważałem touring'a w e46, fajny wypas i rzeczywiście niezły skok z S8 :decayed: nie za ciasno Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje :)

ale zmiana z S8 na BMW E46 to tak jak zmiana z Garnituru na Dres :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj... Cześć Peter, faktycznie dawno Cię tu nie było, ale mogłeś dać znać na forum np. w dziale "zakup kontrolowany", że akurat tą sztukę chcesz kupić, a tak..., po ptokach..., wiadomo Twój wybór, więc abyś wytrwał.

a co, wiesz coś ciekawego o wozie? był prześwietlony dokładnie i znam historię, ale jak masz coś ciekawego to PW :)

a zmiana na taki wóz a nie inny z kilku powodów. po pierwsze S8 zżerało mnie finansowo, po drugie ciężko jeździło się tym po mieście, po trzecie diesla w kombi łatwiej sprzedać :P

wyposażenie bidne ale nie zależało mi na limuzynie, dla mnie ważna jest klima, manual i sportowe fotele. a, że zawias i koło robią niesamowitą robotę jeżeli chodzi o prowadzenie, to na razie jestem mega zadowolony.

wydech będzie wybebeszony, potem wskoczy program i myślę, że będzie ok bo na razie jest mułek. ale to prawdopodobnie już nie w tym sezonie :)

do dostarczania adrenaliny będę miał motocykl (który dziś jadę oglądać i mam nadzieję, że wezmę bo sprzedawca pewny :) ) więc szybki wóz mi niepotrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie połakomiłeś się na wersję 150KM, te starsze motorki mają swoje za skórą :kwasny:

Ładne autko - ładny skok w dół, ale "ludzie" z niego jeszcze będą :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że kolejna zmiana auta :tongue4:

Pora zacząć jeździć? :decayed:

Fajna do jeżdżenia, nie tyle do pojeżdżenia. Ciekaw jestem jak dizla polubisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma identyczną, sporo nią jeździłem,ale wolę Audi :decayed:

On niema ze swoją problemów, myślę,że nie bedzie źle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że kolejna zmiana auta :tongue4:

Pora zacząć jeździć? :decayed:

Fajna do jeżdżenia, nie tyle do pojeżdżenia. Ciekaw jestem jak dizla polubisz...

tragedii nie ma, dynamika z dołu słaba ale jak już się rozkręci to jakoś się odpycha :P jeździ mi się tym lepiej niż S8 - mniejsze, zwinniejsze, dużo lepiej trzyma się drogi, mogę pozwolić sobie na dużo większą dynamikę jazdy więc jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze e46 mi sie podobaly :)

Szkoda, ze mam juz dziecko bo z checia przesiadlbym sie na taka w coupe z 204 konnym dieslem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...