Treść opublikowana przez Tomasz
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Gratki!
-
B6 DIVISION
siemka, panowie zakładał ktoś ory hak z B7 do B6? (wypinany 8E0), będzie to pasować?
-
B6 DIVISION
Panowie, czy heble z B8 3.0Tdi pasują do B6 P&P?
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
gratki, to możemy na wiosnę zrobić spota 80 cabrio SLU
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mefiu miesiące się Tobie pop... , zobaczę co się da zrobić z spotem
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
gratki fury, kiedy odstawiasz do VarioC?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
pochwal się nowym kołem bo słyszałem że jest a nie widziałem:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a ja słyszałem na olej do Twojego 2.0:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
kto się taki ważny żeni? Ty? to bym jeszcze zrozumiał
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
+1:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
To może przydałby się jeszcze jakiś chirurg co by szybki przeszczep zrobił Wątroby zamówione, namawiam szwagra ordynatora, ale opory skurwensyn stawia - ale z tego co mi wiadomo, to jakieś pielęgniarki będą ooo widzisz, ja już kubik jesionki zamówiłem i jadę półtora miesiąca przed zlotem do Polski, żeby trumny pozbijać, to po zlocie od razu transport na Powązki pójdzie Jakie Powazki! Wawel k... Wawel!!!!!!!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
tak,
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Tak było babka nieźle zdziwiona była jak poprosiłem o tabletki w którym sklepiku? na tej ulicy, co jest Hotel? bo każdy sklep obsługiwałem na tej ulicy jak robiłem w piekarni tak na tej ulicy jadać w kierunku centrum po prawej
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Karol lepszy zgon niż ogórkowa na trampku:decayed: a co do monopolu to sysek27 był i się pytał o coś na ból głowy a Pani mu wskazała lodówkę z wódką
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
on się nie musi aby zapisywać bo i tak śpi w aucie, Oli mu to załatwi:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/index2.html#post4233305 ktoś od Was jedzie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzieki za spota:hi:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Narazie sie ciesze tym co jest, ale raczej sie nie zdecyduje bo mam 5 letnia gwarancje i szkoda by ja bylo stracic
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kuredu nie bądź gorszy https://www.facebook.com/media/set/?set=a.698876610154596.1073742239.154822821226647&type=1
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
ale to ładnie za***rdala:kox:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
masz komunię w marcu:polew:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
hamuj się trochę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kolego odkryłeś internet czy jak?, ten link zna nawet mój syn który ma 19 miesięcy:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: dla Ciebie i połowy ludzi z forum to nie gleba.... 4 cm od serii wystarcza ale widziałem jak WHY ME meczył sie jadac do bukowiny to ja pierd..... bo to nie gleba, Ty masz delikatnie zmodyfikowane zawieszenie:decayed:, ja się nie męczyłem jadąc do Ostrowa:whistling:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: