Tomasz

Treść opublikowana przez Tomasz

1. Tomasz

B6 DIVISION

siemka, panowie zakładał ktoś ory hak z B7 do B6? (wypinany 8E0), będzie to pasować?
  2. Tomasz

B6 DIVISION

Panowie, czy heble z B8 3.0Tdi pasują do B6 P&P?
  3. gratki, to możemy na wiosnę zrobić spota 80 cabrio SLU
  4. Mefiu miesiące się Tobie pop... , zobaczę co się da zrobić z spotem
  5. gratki fury, kiedy odstawiasz do VarioC?
  6. pochwal się nowym kołem bo słyszałem że jest a nie widziałem:decayed:
  7. To może przydałby się jeszcze jakiś chirurg co by szybki przeszczep zrobił Wątroby zamówione, namawiam szwagra ordynatora, ale opory skurwensyn stawia - ale z tego co mi wiadomo, to jakieś pielęgniarki będą ooo widzisz, ja już kubik jesionki zamówiłem i jadę półtora miesiąca przed zlotem do Polski, żeby trumny pozbijać, to po zlocie od razu transport na Powązki pójdzie Jakie Powazki! Wawel k... Wawel!!!!!!!
  8. Tak było babka nieźle zdziwiona była jak poprosiłem o tabletki w którym sklepiku? na tej ulicy, co jest Hotel? bo każdy sklep obsługiwałem na tej ulicy jak robiłem w piekarni tak na tej ulicy jadać w kierunku centrum po prawej
  9. Karol lepszy zgon niż ogórkowa na trampku:decayed: a co do monopolu to sysek27 był i się pytał o coś na ból głowy a Pani mu wskazała lodówkę z wódką
  10. on się nie musi aby zapisywać bo i tak śpi w aucie, Oli mu to załatwi:decayed:
  11. http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/index2.html#post4233305 ktoś od Was jedzie?
  12. Narazie sie ciesze tym co jest, ale raczej sie nie zdecyduje bo mam 5 letnia gwarancje i szkoda by ja bylo stracic
  13. kuredu nie bądź gorszy https://www.facebook.com/media/set/?set=a.698876610154596.1073742239.154822821226647&type=1
  14. kolego odkryłeś internet czy jak?, ten link zna nawet mój syn który ma 19 miesięcy:grin:
  15. :polew: dla Ciebie i połowy ludzi z forum to nie gleba.... 4 cm od serii wystarcza ale widziałem jak WHY ME meczył sie jadac do bukowiny to ja pierd..... bo to nie gleba, Ty masz delikatnie zmodyfikowane zawieszenie:decayed:, ja się nie męczyłem jadąc do Ostrowa:whistling: