Tomasz

• Skrzynia
    • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Tomasz

siemka, panowie zakładał ktoś ory hak z B7 do B6? (wypinany 8E0), będzie to pasować?
    2. Tomasz

Panowie, czy heble z B8 3.0Tdi pasują do B6 P&P?
    3. Mefiu miesiące się Tobie pop... , zobaczę co się da zrobić z spotem
    4. Tomasz

Reggi w kwestii pakowania kasy w auto to jesteś bardzo daleko za kosmo:wink:
    5. Tomasz

on się nie musi aby zapisywać bo i tak śpi w aucie, Oli mu to załatwi:decayed:
    6. Tomasz

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/index2.html#post4233305 ktoś od Was jedzie?
    7. Tomasz

kolego odkryłeś internet czy jak?, ten link zna nawet mój syn który ma 19 miesięcy:grin:
    8. Tomasz

:polew: dla Ciebie i połowy ludzi z forum to nie gleba.... 4 cm od serii wystarcza ale widziałem jak WHY ME meczył sie jadac do bukowiny to ja pierd..... bo to nie gleba, Ty masz delikatnie zmodyfikowane zawieszenie:decayed:, ja się nie męczyłem jadąc do Ostrowa:whistling:
    9. Tomasz

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- nie chyba a na pewno! no ale popatrz na inne fot na stronie: przejście dla pieszych, 2 miejsca na parkingu albo i więcej.... tam nie ma gdzie zaparkować w środy. a w tym konkretnym miejscu zawsze stoi jakieś auto. Rzuć kamieniem jeśli sam jesteś bez grzechu... mas zdrowe nogi to zapi...
    10. Tomasz

Czarne ori przecież ori czarnych nie było, ktoś je musiał polakierować
    11. Tomasz

18 to minimum!c:wink: