-
Dobrzy chiptunerzy
PROTURBO Panowie co powiecie o usługach tej firmy?
-
Wasze opinie
Panowie potrzebuje waszego zdania na temat silnika 3.2 fsi w A4 B7 a mianowicie spalanie i żywotność tego silnika z góry dziękuje.
-
[ALL] Folia 3m
nie nie carbon odpada tylko i wyłącznie biały mat tak przypuszczałem ze mogą być problemy na dłuższa metę dokładnie tak jak piszesz tylko w moich okolicach ciężko o dobrego lakiernika a jak się już takowy trafi to poda mi taka cenę za malowanie auta ze obracam się na piecie i uciekam w podskokach ale dobrze wiem decyzja należny do mnie dzięki za odp
-
[ALL] Folia 3m
Panowie chodzi mi dokładnie o wasze prywatne opinie na temat oklejania aut folia.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
A dla mnie fura koks i te lampy malina
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
Chcesz mocnych felg proszę
-
[B6 AKE] Zgrzyty przy ruszaniu i dodawaniu gazu
A faktycznie bez trakcji jest git ale dalej coś boruje [br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 21:00_________________________________________________No i w końcu znalazła się przyczyna rura od kolektora była złe przymocowana i przy ruszaniu dostawała wibracji
-
[B6 AKE] Zgrzyty przy ruszaniu i dodawaniu gazu
Tak trakcji nie ma ale co za tym idzie w parze nie mam mocy
-
[B6 AKE] Zgrzyty przy ruszaniu i dodawaniu gazu
Mam problem a mianowicie wygląda to w ten sposób że gdy dodaje gazu powoli wszystko jest ok.Problem ujawnia się gdy raptownie wciskam gaz wtedy zaczyna coś borować i zapala się kontrolka kontroli trakcji i auto zwalnia pomocy
-
[B6 AWX] Brakuje mocy- czy to turbo?
Kolego mam podobny problem ale w moim przypadku to elektrozawór EGR podobno jak wymienie ta cześć to będzie wszystko w oki ale musze poczekać do piątku i wszystko się okaze
-
S3 weekendowe
A nie zmieniasz przednich lamp na po liftingowe ładniej by się prezentowała
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Moim pierwszym samochodem był :> Opel Corsa 1.2i szatan jego 45km rozpędzało go do niebotycznych 135km/h :shocked:na 4 biegu bo jak wrzucałem 5 to spadała prędkość następnie przyszła kolej na wściekle BMW E34 2.5 192km nissan primera B11 2.0d 92km skoda octavia I 1.9Tdi 130km z wirusem 155km I w tym momencie nastąpił przełom w moim życiu mistrz Joda pokazał mi droge :polew: audi A3 1.6 101 km audi A3 1.8T 180km quattro audiA6 1.8T 180km quatto obecnie dosiadam audi A4 cabrio 180km szkoda ze bez quattro ale dla mnie i tak jest sliczna i tak zostanie Audi forever straciłeś 31s życia czytając te bzdety :polew:
-
Potrzebuje trochę czarnej nuty
Jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy i miał chwilkę wolnego czasu to czy nie mógł by wysłać utworów na maila [email protected] serdecznie dziekuje :hi: :hi:
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Ale lampy to z tyłu musisz zmienić na po liftingowe
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
u panie będziesz kozaczył ale Rh zw3 jaki rancik 10j
Ar4turo88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta