Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatteoAlessandro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No dobra, wracam do tematu. Po drodze Audi jeszcze raz wróciło do mechanika (jak to po dużych robotach zawsze coś się jeszcze odezwie) dlatego podsyłam z opóźnieniem. Odległość równo 1m od ściany od początku zderzaka (lampy jak wiadomo są minimalnie dalej) Mijania: 30 080 lux Drogowe: 41 720 lux Także mijania mocniejsze a drogowe minimalnie słabsze niż ledy z golfa. W następnym tygodniuz ciekawości pomierzę sobie jeszcze bixenony z Mini R60
  2. ok, jak przyjdzie miernik to się pobawię w poniedziałek lub wtorek, zachowam te same parametry pomiaru co Ty
  3. ok, jak przyjdzie miernik to się pobawię
  4. dobra, jednak kupiłem, dam znać jak zmierzę
  5. ok
  6. Lux Light Meter Pro - Apps on Google Play PLAY.GOOGLE.COM Measure illumination and light intensity level Może ktoś z bixem zmierzyć u siebie tą apką? A ja sprawdzę u siebie i porównamy? Porównam też z bixem kóry mam w mini countrymanie.
  7. nie będę kupował sprzętu dla 1razowego zmierzenia, przy okazji na stacji diagnostycznej sprawdzę
  8. niestety ale nie byłem przy badaniu, wszystko przekazywał mi mój mechanik, przy okazji sam to sprawdzę, żeby mieć nomen omen jasność :-)
  9. wygląda mi na to że należy to rozumieć tak, że ledy mialy 5300 a xenony 2800, może urządzenie do pomiaru nie pokazuje w 1000ach?
  10. wg badającego moje led miały 53 luxy a xenony porównywalnie mają do 28 luxów (podkreślam, że cytuję diagnostę, nie wiem, czy rzeczywiście xenony mają te 28)
  11. na pewno też, ale jak już wyżej napisałem podczas badania technicznego wyszło, że te ledy są dużo jaśniejsze niż xenony i to widać
  12. na razie w deszczu nie jechałem, ale realnie w nocy jest znacznie jaśniej i lepsza widoczność
  13. .
  14. .
  15. jeżeli mówisz o moim drugim filmiku to tylko się upewnię, że wiesz, że obie lampy na nim to już zmienione biledy? oraz czysto odczuciowo mogę powiedzieć, że świecą o niebo lepiej niż wcześniejsze bixeonony i było warto to zrobić a czy na pewno świecą mocniej? badanie techniczne i ustawianie świateł nie pozostawiło żadnych złudzeń, ale szczegóły już pominę :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.