Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomow

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam mam problem z kontrolką poziomu oleju, na fisie wyswietla sie ze "olej min" a stan oleju na bagnecie jest w porządku silnik to ASN 2001 rok, olej Millers wymieniany niedawno, silnik nie bierze oleju, auto ma moc, poza tą denerwującą kontrolką wszystko ok czujnik poziomu oleju do wymiany? jakieś pomysły? z góry dziekuję z odpowiedzi
  2. tomow opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam potrzebuje się upewnić czy znalazłem dobry nr pompy paliwa do mojego audi nr pompy 8E0906091D A4 B6 3.0 ASN Quattro 2001 rok vin WAUZZZ8E92A113957 z góry dziękuję
  3. a czy ucho do holowania o nr 8E0 805 616 D będzie pasowało do A4 B6 3.0 Quattro? literka D w nr częsci robi jakąś różnice?
  4. tomow odpowiedział(a) na tomow temat w 3.0
    dzis rano auto zapaliło normalnie, bez żadnego problemu... nie wiem o co chodzi... może coś się przytkało albo... jakieś pomysły o co kaman??
  5. tomow odpowiedział(a) na tomow temat w 3.0
    auto nie zapala,jakby nie dostawało paliwa... wyglada na to ze pompa umarla bo nie bzyczy przy właczaniu zapłonu...
  6. tomow opublikował(a) temat w 3.0
    witam mam jedno szybkie pytanko: czy w A4 B6 3.0 ASN Quattro jest tylko jedna pompa paliwa (ta w baku) czy jest jeszcze jakaś inna dodatkowa? z góry dzięki za info
  7. czy ktokolwiek z Was kto wywalił katy czuje poprawe dynamiki auta? mysle czy nie wyciać u siebie ale katy mam nowe (niemiec wymienił tuż przed sprzedażą auta) ... więc nie wiem czy jest sens to ruszać
  8. według mojej skromnej wiedzy zeby uzyskac te załozone 250PS musiałbys wpakowac GT2260 albo turbo od 3.0 TDI ale w tym drugim przpadku bedzie problem ze sterowaniem... co do wiekszych wtrysków to ponoc Rogal cos tam ma w ofercie... no i nie wiem kto przerobi VP44 na wieksza wydajnosc... licząc na szybko to montaż tych gratów, przeróbki plus strojenie to min 10 tysi ciekawy jestem co wymodzisz.. zycze aby sie udało
  9. jakie turbo? jakie wtryski? pompa wtryskowa? ... i za całość 5 tysi tak... ? :gwizdanie:
  10. jak zwykle u Mirasa ,profi robota
  11. tomow odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    auto sprzedane temat do zamknięcia
  12. tomow odpowiedział(a) na shiz temat w Audi A6/S6/RS6
    fajna gleba
  13. tomow odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    no trafiłeś... jednak zasugerowałem się fotką znalezioną w necie pozatym stwierdziłem że już nigdy więcej czarnej felgi, stąd ten wybór
  14. tomow odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    dlatego że poliftowy ksenon swieci gorzej niż przedliftowy tylko krowa nie zmienia poglądów
  15. tomow odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    żadnych czarnych środków nie będzie, ani bordowych ani białych , taka konfiguracja mega mi się podoba i wizualnie już żadnych modów nie będzie co do czarnej maski to muszę niektórym przyznać rację że było to nieporozumienie nagrałem krótki filmik telefonem, niewiele widać ale zawsze coś :> klikać w obrazek aby obejrzeć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.