-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
witam mam problem z kontrolką poziomu oleju, na fisie wyswietla sie ze "olej min" a stan oleju na bagnecie jest w porządku silnik to ASN 2001 rok, olej Millers wymieniany niedawno, silnik nie bierze oleju, auto ma moc, poza tą denerwującą kontrolką wszystko ok czujnik poziomu oleju do wymiany? jakieś pomysły? z góry dziekuję z odpowiedzi
-
Nr pompy paliwa
witam potrzebuje się upewnić czy znalazłem dobry nr pompy paliwa do mojego audi nr pompy 8E0906091D A4 B6 3.0 ASN Quattro 2001 rok vin WAUZZZ8E92A113957 z góry dziękuję
-
[B6] sedan - hak Holowniczy wkręcany
a czy ucho do holowania o nr 8E0 805 616 D będzie pasowało do A4 B6 3.0 Quattro? literka D w nr częsci robi jakąś różnice?
-
Pompa paliwa
dzis rano auto zapaliło normalnie, bez żadnego problemu... nie wiem o co chodzi... może coś się przytkało albo... jakieś pomysły o co kaman??
-
Pompa paliwa
auto nie zapala,jakby nie dostawało paliwa... wyglada na to ze pompa umarla bo nie bzyczy przy właczaniu zapłonu...
-
Pompa paliwa
witam mam jedno szybkie pytanko: czy w A4 B6 3.0 ASN Quattro jest tylko jedna pompa paliwa (ta w baku) czy jest jeszcze jakaś inna dodatkowa? z góry dzięki za info
-
Wycięcie katalizatora w Audi A4 B6 3.0
czy ktokolwiek z Was kto wywalił katy czuje poprawe dynamiki auta? mysle czy nie wyciać u siebie ale katy mam nowe (niemiec wymienił tuż przed sprzedażą auta) ... więc nie wiem czy jest sens to ruszać
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
według mojej skromnej wiedzy zeby uzyskac te załozone 250PS musiałbys wpakowac GT2260 albo turbo od 3.0 TDI ale w tym drugim przpadku bedzie problem ze sterowaniem... co do wiekszych wtrysków to ponoc Rogal cos tam ma w ofercie... no i nie wiem kto przerobi VP44 na wieksza wydajnosc... licząc na szybko to montaż tych gratów, przeróbki plus strojenie to min 10 tysi ciekawy jestem co wymodzisz.. zycze aby sie udało
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
jakie turbo? jakie wtryski? pompa wtryskowa? ... i za całość 5 tysi tak... ? :gwizdanie:
-
[ALL B5] [AVG] po wizycie w EcuProject ;)
jak zwykle u Mirasa ,profi robota
-
S3 weekendowe
auto sprzedane temat do zamknięcia
- [A6 C5] Czarna Kula
-
S3 weekendowe
no trafiłeś... jednak zasugerowałem się fotką znalezioną w necie pozatym stwierdziłem że już nigdy więcej czarnej felgi, stąd ten wybór
-
S3 weekendowe
dlatego że poliftowy ksenon swieci gorzej niż przedliftowy tylko krowa nie zmienia poglądów
-
S3 weekendowe
żadnych czarnych środków nie będzie, ani bordowych ani białych , taka konfiguracja mega mi się podoba i wizualnie już żadnych modów nie będzie co do czarnej maski to muszę niektórym przyznać rację że było to nieporozumienie nagrałem krótki filmik telefonem, niewiele widać ale zawsze coś :> klikać w obrazek aby obejrzeć
tomow
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta