Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C5] Czarna Kula


shiz

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, a oto moj wozik:

silniczek 1,9TDI

pełna elektryka

dwu strefowa klima

ogólnie wszystko podstawowe co potrzebne :)

autko w posiadaniu u mnie prawie 1,5 roku

fele 17

gwintowane zawieszenie

przyciemnione lampy tył

ksenony

zmieniony grill

przyciemnione szyby

zdjęte znaczki

lusterka chrom in.pro (na zdjeciach nie ma)

Fotki (z zesszłego roku niestety, sam biore je wlasnie z forum a6 bo mój komputer coś padł i aktualnie używam "zapasowego" laptoka gdzie nie ma fot)

f362848d9b640060m.jpg

7f3fcea7d4a040a9m.jpg

225b74eeeb86309fm.jpg

8d84884963750dc2m.jpg

a85f88575fdfb13dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła, ale dla całości efektu pomalowałbym jeszcze dokładki w kolor, bo za bardzo się odróżniają.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, zazdroszczę C5-ki, też chciałbym taką kupić :confused4:, ale kaski wystarczy jedynie na A4 B5 i to też leciwą...

Ale nie będę narzekał, Audik będzie :) , to najważniejsze.

Przyjdzie czas i na A6 :)

Póki co - oby się spisywała jak najlepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładki w kolor od początku były w planach, ale jakoś do skutku nie doszło, a w sumie aktualnie zastanawiam się nad przesiadką do a4 b6 dlatego też znalazłem się na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezla czarnula, rozumiem ze na psiarzy masz wyjebke i szyby ciemne przod musza byc, tez mialem robic przod ale jednak jest bez :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezla czarnula, rozumiem ze na psiarzy masz wyjebke i szyby ciemne przod musza byc, tez mialem robic przod ale jednak jest bez :disgust:

Raz dowodzik miałem zabrany :confused4: no ale wiadomo trzeba się z tym liczyć jak chce się mieć ciemnice w wozie :) już sobie nie wyobrażam jezdzić cały czas wozem bez przyciemnionych szyb :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna. Nie jestem zwolennikiem usuwania loga Audi ale tu to ładnie i ze smakiem zrobiłeś. No i czarne lampy tył rządzą :> Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wsi pewnie dziewczyny robią lol :dance:

Rozwiń swoją myśl prosze ;> nie do konca chyba rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć :P coś tu wygląda wiejsko?

Co do usuwania znaczka audi - od zawsze bardziej MI sie podobały gołe czyste samochody bez jakichkolwiek znaczków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ta audiolka :D czym przyciemniales tyle lampy?

I jak sobie radzi ten silniczek w tym aucie? :P ile spala mniej wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill bez OOOO wyglada brzydko, chromy pod lampami tez nie pasuja :thumbdown: :thumbdown:

Felga 19 zrobic na czarno, chrom z klapy out, lusterka chrom out, wyrezac czarne lampy przednie, chromy z szyb out i bedziesz mial blak madafake :wink4:

Te chromy psuja caly efekt :thumbdown:

Gleba jest za to koxiarska :kox: :kox:

Robilem "wizualizacje" calkowicie bez chromu (calusia czarna) wyglada to kiepsko, czarne felgi wygladaja jak stalówki(IMO), zima idzie niestety gleba niedlugo w góre :P za znaczkami tez nie przepadam, wszystkie leżą w szafce :P

@Ans

Powiem Ci, że na moje potrzeby w 100% wystarczająco ( nie mam we krwii wyścigowca) ale zawsze mogloby być te 130km jak po lifcie, co prawda gdybym mial teraz wsadzić 1 tys zł w auto napewno nie był by to virus, bo tak jak mowie wystarcza mi, no i pali tyle co nic :) 7l. nie przekracza nawet w miescie.

Co do lamp to były 3 opcje:

1) spray - odpadł nie da się "przy policji zdjąć" a dowodzik znajomemu zabierali

2)folia - mozna zerwac przy policji/ jak sie znudzi <<< jest ta opcja

3)czarne oryginalne lampy jak sprawdzalem kosztowaly ok 800zl, wolalbym za ta kase pomalowac dokladki :P

@Pucek

Co przesadzone? jest podstawa + grill bez znaczka i ciemne lampy. No chyba dla Ciebie gleba i ciemna szyba nie jest standardowym zabiegiem. Felgi kwestia gustu.

Pozdrawiam Panowie i dzieki za komentarze :) jak są jakieś sugestie chętnie posłucham.

Planowałem wogóle na biało okleić :P ale koszt w ubiegłym roku mnie troche przerósł i sie nie zdecydowałem ( teraz nie wiem ile kosztuje, ale kosztowało 3,5tys podczas promocji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie nie przemawiają tylne lampy, grill i felgi, ale to kwestia gustu :wink4:

najbardziej mnie odpychają te lampy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył w sumie chciałem by był maksymalnie "kulisty" przyciemnione lampy "w kolor" ujednolicają go (IMO) i z tego efektu jestem zadowolony. Nie wiem czy zmiana koloru lampy w kolor wozu można nazwać wsią (mam troche inną definicję tego słowa, i trochu zabolało ;p), no ale każdy ma swoje zdanie, jeszcze poprostu się z taką opinią nie spotkałem, dlatego jestem zdziwiony :P w koncu sama w sobie bryła jest serią, tylko całkowicie oślepioną / zmienioną na czarno. Co do grilla true true, passat z daleka z czarnym grillem tez jest podobny, ale nie zmienia to faktu, że wolę wozy całkierm bez znaczków. Nie wiem czy w niedalekiej przyszłości nie kupie ledowych lamp na tył w standardowym kolorze, ale to czekam na wolną gotówkę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill bez znaczka wszystko psuje.

Przód powinien mieć dominantę, w Twoim przypadku jest jednolita masa. Coś nie wyszło :thumbdown:

Tak samo z tyłu, niby projekt ciemność a dominuje chromowany pasek na klapie bagażnika.

Żadną sztuką jest zrobienie z czarnego auta jeszcze bardziej czarnego. Sztuką jest dobranie odpowiedniej ilości czarnych elementów i zostawieniu kilku "kolorowych". Miała być kula a wyszła czarna kupa, niestety :disgust:

Zwyczajne ledy na tył (mogą być przyciemnione ale nie całe czarne), pomalowanie dokładek i grill ze znaczkiem ale z czarną ramką, wywalenie chromów.

Przydałyby się większe felgi bo przy gabarytach a6 te są zwyczajnie za małe.

Btw, grill bez znaczka sprawdza się przy kanciastej bryle auta np. w golfie II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill bez znaczka wszystko psuje.

Przód powinien mieć dominantę, w Twoim przypadku jest jednolita masa. Coś nie wyszło :thumbdown:

Tak samo z tyłu, niby projekt ciemność a dominuje chromowany pasek na klapie bagażnika.

Żadną sztuką jest zrobienie z czarnego auta jeszcze bardziej czarnego. Sztuką jest dobranie odpowiedniej ilości czarnych elementów i zostawieniu kilku "kolorowych". Miała być kula a wyszła czarna kupa, niestety :disgust:

Zwyczajne ledy na tył (mogą być przyciemnione ale nie całe czarne), pomalowanie dokładek i grill ze znaczkiem ale z czarną ramką, wywalenie chromów.

Przydałyby się większe felgi bo przy gabarytach a6 te są zwyczajnie za małe.

Btw, grill bez znaczka sprawdza się przy kanciastej bryle auta np. w golfie II.

j/w napisałem że taka bryła miała być, symulację bez chromu robiłem, całkowity jego brak jest beznadziejny, za duża ilość też, więc klamek nie dokładałem. Porównania do kupy nie komentuję. To Twoje zdanie. Brak znaczka nie wiem co komu przeszkadza :) ja się tam nie jaram że ludzie widzą chrom znaczek audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...