Treść opublikowana przez Hosse88
-
Skrzynia GYA b7 1.9 na jaka wymienic?
Podpinam sie, jaka inna skrzynia (poza GYA) pasuje do BRB 1.9 2007 ??
-
Jaka skrzynia? (Zamiennik) BRB 1.9 2007 manual
Tak jak w temacie, prosba i pytanie do osob posiadajacych wiedze... Czy do silnika BRB podchodzi jakas inna od fabrycznie montowanej srzyni GYA? Dzieki
-
skrzynia z b7 115km 6 do b6 avf 6jaka roznica przelozen
Jws? A to nie jest od 2.0tdi?
-
skrzynia z b7 115km 6 do b6 avf 6jaka roznica przelozen
GYA tak mam w papierach ze to kod skrzyni podam zaraz VIN moze ktos pomoże i wyczyta co tam jest. Oto VIN WAUZZZ8E18A028801 Bede wdzieczny za kazda pomoc
-
skrzynia z b7 115km 6 do b6 avf 6jaka roznica przelozen
No dobra a orientuje sie ktos czy wogole i ewentualnie jakie inne skrzynie (oznaczenia, kody silnikow cokolwiek) mozna zalozyc do a4 b7 2007 (1.9 TDI) BRB?? Wysypala sie obecna skrzynia i szukam nowej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Opowiedz nam o tym no wlasnie ja tez jestem ciekaw :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ale zeby z 1.8t (150) zrobic 200+ to chyba nie wystarczy sam program :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie felgi + opony do B5 - wygląd + zachowanie komfortu
Kolego zima latam na 15' a latem na 18' i do tego delikatna glebunia(-40mm) powiem ze roznica w komforcie wiadomo jest ale jak patrze na auto na 18stce to juz o niej zapominam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ch Chcesz zaoszczedzic kilka zlotych czy co? Nie mozesz kupic z forum od dzika albo Toma? O opinie na ich temat nie musiszmpytac bo juz sporo osob pisalo raczej same pozytywne wiec po co cudowac??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
odwolac zawsze sie warto tymbardziej ze masz swiadkow, a jesli sprawa trafia do sadu to owszem pewnie dostaniesz te 60fuli ale do tego koszty sprawy|(bodajze 60f, tzn tak bylo ze 2 lata temu), ja kiedys jechalem na motore bez prawka i z niewaznym OC (mialem wykupione ale nie obowiazywalo bo nie mialem prawka) i sprawa tez trafila do sadu i dostalem razem 180 i 6pkt karnych ktore i tak sie chyba nie licza bo nadal mam polskie prawko.
-
bura sukA / wiejski mod str3
Sorki misiu w pospiechu czytalem i cos mi sie pokickalo, ale swojej bejbi tez bys juz mogl zrobic profil na stronie i jak chcesz lampy dymic to jedz do witka bo moze na dwa razy tego sprayu zostalo. KANAL Wiosny nie ma ale i tak jest za***iście gumy zmienilem w sobote bo razily mnie w oczy juz te sliczne i mega wielkie alukolpaki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ON to nie problem gdzie niegdzie to nadal jest po 70 albo 80p gorzej jak trzeba bene lac
-
bura sukA / wiejski mod str3
Ty panie gienek nie cwaniakuj tylko swoje auto pokaz i nie piernicz ze sie nie swieca lampy po malowaniu bo jak sa czyste to poki co sie blyszcza jak psu dzwonki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no wiemy wiemy tez pozdrawiam
-
bura sukA / wiejski mod str3
dzieki [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 09:18_________________________________________________wiec czas pokazac kolejnego modzika za 20zloty chodzi o: unikalne niepowtarzalne ciemne lampy rodem z calibry "tuning" mozecie sie smiac lachy drzec ale mi sie podoba i poki co zostaje :gwizdanie: zdjecie kiepskie ale niedlugo szykuje sie sesja to cos nowego wjedzie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czytaj temat i zamawiaj z forum motula, oczywiscie 5w40 ja przeszedlem pierw z mobila 10w40 na castrola edge 5w40 a teraz zalalem motul bo "rzekomo" mialy po nim ucichnac popychacze ktore sobie juz u mnie poklepywaly i zrobilem narazie 2tys km na motuluni rzeczywiscie popychaczy nie slychac juz i wogole chyba jakos silnik ciszej chodzi.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A mi na trasie Zdunska wola-londyn (1512 km + 2 godziny spania z wlaczonym praktycznie caly czas silnikiem) wyszedl 5.9 Predkosc przejazdu od 110 do 130km/h 2 osoby + auto cale w tobolach, latem na tej samej trasie pali mi wiecej troche bo i predkosc przejazdu jest wieksza. Po Miescie (londyn) pali mi 7.5-8.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A ja robie tak: jak mi sie chce spac to staje jak nie to wiadomo tylko na toalety i fajka, do polski jak jade to chyba jeszcze nigdy nie spalem gorzej jest spowrotem bo nieraz stawalem na godzinke, dwie ale generalnie w wiekszosci podrozy jade bez snu. A Ty buszek czytaj prv i pamietaj ze te jabole to dla mnie bardzo wazna sprawa, pozdrow Age i oby to Twoje quattro sratro sie dotoczylo jakos na to Boskie dollis hill
-
Dobrzy chiptunerzy
chyba Ci sie troche kolego watki pokickaly proponuje EOT
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no zgodze sie z buszkiem, snigu ni ma, ale za to mroz jest i to tak nawet nieraz po -6 nad rancem, a w ciagu dnia po -2, sniegu nie bylo generalnie za wiele ale juz zdazylem atakowac kilka fajnych parkingow bo slizgawka byla niezla, niestety bylem osamotniony w swych poczynaniach bo buszkowi bylo szkoda jego turbo qatrro na sniegu czesac
-
Muzyka w naszych autkach
a basior to w tym kawalku wydupia solidnie, tez jestem na etapie jarania sie tym kawalkiem
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
No ja wczoraj zarzucilem juz zimowki, ma padac w tym tyg wiec wrzucilem i z bani
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to tak,jak moje-tyle,że te podkowy mogą utknąć gdzieś w śniegu...-a poza tym-to nap***a znów... no i jak w zwiazku z tym sniegiem teraz tam u was zycie sie toczy? Szkoly otwarte? Transport miejski daje rade? Czy wszystko pozamykane, poploch i panika?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no zimowki zimowkami, tez mam ale co z tego jak i tak prawie nikt nie ma i w razie sniegu korki sie momentalnie robia do tego trzeba dodac ze lokalna ludnosc nie umie jezdzic w warunkach zimowych, a wladze nie maja nawet spychow do sniegu tylko solarki a to wszystko daje baardzo duze opoznienia...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kuzwa dajcie spokoj moze padac ale dopiero po 17stym bo zeby tylko nie bylo tak jak w tamtym roku ze znowu nie bedzie mozna z tej dziury wyjechac