- Piłka nożna
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądał ktoś najnowszą część BAD BOYS 3? Bardzo dobry W skrócie - od miłości do nienawiści
-
Poczta kwiatowa. Ktoś korzystał? Warto?
Witam Chciałbym wysłać kwiaty Ktoś kiedykolwiek korzystał z poczty kwiatowej? Warto?
-
Lakiernik - Kraków
Ja znam dobrego lakiernika, ale z Kocmyrzowa. Dla zainteresowanych mogę podać nr kom
-
Piłka nożna
3 dni do Cardiff 21 lat bez LM to zdecydowanie za długo. Juventus musi wygrać
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Crash test Porsche z klocków LEGO :D
-
Piłka nożna
Sędziowanie w LM to KPINA W sytuacji kiedy Lewandowski był sam na sam z bramkarzem. Był na równi z Marcelo... Druga żółta dla Vidala z d*py... Aż się boję jutrzejszego meczu... Jedynie Marciniak dobrze sędziuje w LM
-
Piłka nożna
Alexis Sanchez trafi do JUVE w letnim okienku transferowym Wg. mnie Marciniak dobrze sędziował. TO jest czas JUVE Cieszy 3:0, ale w rewanżu trzeba strzelić min 2 bramki
-
Piłka nożna
UEFALONA Dwa karne z d*py. KARNY na 3:0 https://gfycat.com/HeavenlyPastelInvisiblerail KARNY na 5:1 https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra
-
Piłka nożna
FIFA MAFIA ma się dobrze . Tylko $$$$ się liczy Od MŚ 2026 na turnieju ma uczestniczyć 48 drużyn. Wg. mnie to zabije rywalizację i prestiż MŚ. Tak samo jak fartownie Portugalia awansowała z 3 miejsca i zdobyła ME 2016... http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/657998/oficjalnie-48-druzyn-na-mistrzostwach-swiata
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Można się pośmiać 8/10. Bajka dla dorosłych
-
Piłka nożna
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/oscar-przenosi-sie-z-chelsea-londyn-do-shanghai-sipg-transfery/gqedxm Oscar przechodzi z Chelsea do Shanghai SIPG za 60 mln funtów. Kolejny Brazylijczyk bez ambicji..., a ma dopiero 25 lat...
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
To już pewne w 100%, że ta akcyza ma wejść w 2017 roku? Złodziejski Rząd...
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=CzB5hFINC_k
-
Piłka nożna
To JUVE zaszalało z tym transferem Higuaina... . Za tą kwotę spokojnie by kupili Lewandowskiego, ale pewnie woleli ogranego w Serie A Higuaina. Alves, Pjaca, Pjanić, Benatia, a teraz Higuain. Niezła paka się szykuje . To we wrześniu lub październiku trzeba na meczyk jechać Pogba nie trafi do Manchesteru UTD