-
Lakiernik - Kraków
Witam, Poszukuje dobrego zakładu lakierniczego na terenie Krakowa lub niedalekich okolic.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Dziś zauważyłem, że jak zjeżdżam ze wzniesienia i np. w połowie wzniesienia się zatrzymam trzymając hamulec i potem próbuje ruszam czuć stuknięcie. To samo jak wjeżdżam na wzniesienie. Auto rusza, w trybie D zmienia z 1 na 2 i czuć stuk.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Efekt zasprzęglania to po wrzuceniu na D lub S i trzymaniu na hamulcu i obserwować obrotomierz?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Witam ponownie, Pomoże ktoś w diagnostyce ?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
A powiedzcie jak przetestować tą skrzynię? Jest jakaś procedura? Szereg czynności aby ją sprawdzić? Dzwoniłem do serwisu i mechanik powiedział, że najlepiej jakbym przyjechał z kompletem informacji tj. konkretnie kiedy i co się dzieje bo tam będzie prościej diagnozę postawić. Teraz pytanie do Was jako użytkowników tych skrzyń - jak ją dobrze przetestować?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
W trybie D stuknięcie podczas przełączenia z 1 na 2 to raczej nie jest normalne... ?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Przebieg 100% realny, serwisowanie też realne bo w ASO. Czy to normalne, że w trybie sport przy redukcji przy zwalnianiu czuć zapinanie się kolejnych biegów? W Drive jest tak, że przy zmianie z 1 na 2 słuchać stuk, ale bieg się zmienia.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Olej zmieniany co 60 tyś. km. Ostatnio wymienione jakieś 500 km temu. Objawy nie ustąpiły.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Ma ktoś pomysł co to może być lub gdzie w okolicach Krakowa lub Warszawy można to dobrze zdiagnozować ? pozdrawiam,
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Modelowo 2013
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
115 tyś. km.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic (7speed) - stukanie
Witam, Zauważyłem problem, że podczas jazdy na DRIVE i zmianie biegów przez skrzynie z 1 na 2 słychać stuk. Przy redukcji biegów np. podczas hamowania czuć lekkie szarpnięcia. Olej w skrzyni wymieniony. Macie pomysł co może być powodem? pozdrawiam,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Polska, Małopolska, Kraków Witam wszystkich, jestem tu nowy Mam na imię Marcin mieszkam w Krakowie i przymierzam się do zakupu swojego pierwszego Audi. Obecnie użytkuję Octavię Kombi z nieśmiertelnym turbo klekotem 1.9 TDI o mocy astronomicznej 105 koni. Pozdrawiam, *To jest dział: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy. Z resztą pytań zapraszam na forum ->https://a4-klub.pl/forum/24-zakup-kontrolowany-kupujemy-auto/
MarcinKrk84
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta