Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. http://www.webtvhq.pl/index.php tutaj nie ma kolejki z tego co wiem.
  2. A ja podejrzewam, że nasi zawiodą jak w meczu z Serbią
  3. Moja ukochana Holandia dała rady A teraz "prowadzi już trzeci mocz na tych mistrzostwach" sprawiło, że o mało się nie udławiłem ze śmiechu
  4. Nie zrozumieliśmy się. Udział własny mówi, że musisz dopłacić do naprawy. Nie masz udziału własnego na dwie szkody znaczy, że możesz wykonać dwie naprawy bez dokładania grosza. Ale nie ma to absolutnie nic w zwiazku ze zniżkami, czyli mogą przepaść, a mogą nie przepaść, zależnie od zasad danej ubezpieczalni. Najlepiej zadzwonić i się zapytać po prostu.
  5. Czytałem i zrozumiałem że chodzi o Rzecznika Praw Obywatelskich Bo to o nim wspominał ktoś kilka postów wyżej.
  6. Udział własny znaczy, że nie musisz nic dopłacać, a nie nie tracisz zniżek, to co innego. Przy kolejnych szkodach pewnie jest ileśtam % udziału własnego.
  7. Ja zaproponuję może jeszcze jedno wyjście: Rzecznik Praw Ubezpieczonych, myślę że warto spróbować zadzwonić, wiele nie kosztuje, a może coś pomoże. Dla mnie jest absurdem, że płacąc ubezpieczenie można być od czegoś nieubezpieczonym (będąc trzeźwym i z prawkiem).
  8. Cło / akcyza to opłaty za sprowadzenie samochodu, nie za zarejetrowanie... Myślę, że jeżeli istnieje jakakolwiek szansa, to może być to zadeklarowanie, że samochód został sprowadzony już w częściach, a nie w całości i dopiero rozebrany, ale to wymagałoby dokładniejszej analizy obowiązujących przepisów.
  9. Akcja jest ogólnoświatowa, trudno kazać Amerykanom bojkotować stacje Orlenu Ja się nie przyłączę, bo w Kaliszu okazuje się, że zdecydowanie najlepszą stacją jest Statoil, nagle okazuje się, że FIS przestaje przekłamywać 0,7/100km Jako jedyni nie podkręcają dystrybutorów...
  10. Yelo odpowiedział(a) na pet3r temat w Inne marki
    O, widzę że kolejna zmiana auta Pora zacząć jeździć? Fajna do jeżdżenia, nie tyle do pojeżdżenia. Ciekaw jestem jak dizla polubisz...
  11. Yelo odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    3 Audi z przodu, jak za dawnych lat [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 13:12_________________________________________________No i ostatni Peżot sie sfajczył, całe pudło dla Audi
  12. Od razu nałogowcy, to już się napić nie można
  13. W kwestii problemów z osiągami polecam hamownię. Sprawa groszowa, a rozwiewa wątpliwości, czy coś jest nie tak czy tylko dany kierowca ma wyższe wymagania co do osiągów... Znam takich, co im 2.5TDI 180PS nie idzie
  14. Można, pod warunkiem, że będzie to 8C Competizione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.