-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.webtvhq.pl/index.php tutaj nie ma kolejki z tego co wiem.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
A ja podejrzewam, że nasi zawiodą jak w meczu z Serbią
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Moja ukochana Holandia dała rady A teraz "prowadzi już trzeci mocz na tych mistrzostwach" sprawiło, że o mało się nie udławiłem ze śmiechu
-
Strace znizki? spotkanie z psem
Nie zrozumieliśmy się. Udział własny mówi, że musisz dopłacić do naprawy. Nie masz udziału własnego na dwie szkody znaczy, że możesz wykonać dwie naprawy bez dokładania grosza. Ale nie ma to absolutnie nic w zwiazku ze zniżkami, czyli mogą przepaść, a mogą nie przepaść, zależnie od zasad danej ubezpieczalni. Najlepiej zadzwonić i się zapytać po prostu.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Czytałem i zrozumiałem że chodzi o Rzecznika Praw Obywatelskich Bo to o nim wspominał ktoś kilka postów wyżej.
-
Strace znizki? spotkanie z psem
Udział własny znaczy, że nie musisz nic dopłacać, a nie nie tracisz zniżek, to co innego. Przy kolejnych szkodach pewnie jest ileśtam % udziału własnego.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Ja zaproponuję może jeszcze jedno wyjście: Rzecznik Praw Ubezpieczonych, myślę że warto spróbować zadzwonić, wiele nie kosztuje, a może coś pomoże. Dla mnie jest absurdem, że płacąc ubezpieczenie można być od czegoś nieubezpieczonym (będąc trzeźwym i z prawkiem).
-
Kupno auta z zagranicy bez zamiaru rejestracji w PL, a oplaty
Cło / akcyza to opłaty za sprowadzenie samochodu, nie za zarejetrowanie... Myślę, że jeżeli istnieje jakakolwiek szansa, to może być to zadeklarowanie, że samochód został sprowadzony już w częściach, a nie w całości i dopiero rozebrany, ale to wymagałoby dokładniejszej analizy obowiązujących przepisów.
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
Akcja jest ogólnoświatowa, trudno kazać Amerykanom bojkotować stacje Orlenu Ja się nie przyłączę, bo w Kaliszu okazuje się, że zdecydowanie najlepszą stacją jest Statoil, nagle okazuje się, że FIS przestaje przekłamywać 0,7/100km Jako jedyni nie podkręcają dystrybutorów...
-
'99 E46 320d na glebie :)
O, widzę że kolejna zmiana auta Pora zacząć jeździć? Fajna do jeżdżenia, nie tyle do pojeżdżenia. Ciekaw jestem jak dizla polubisz...
-
24h Le Mans
3 Audi z przodu, jak za dawnych lat [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 13:12_________________________________________________No i ostatni Peżot sie sfajczył, całe pudło dla Audi
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Od razu nałogowcy, to już się napić nie można
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
A 95%?
-
[B6 ALT] Remont silnika, bierze olej ... :(
W kwestii problemów z osiągami polecam hamownię. Sprawa groszowa, a rozwiewa wątpliwości, czy coś jest nie tak czy tylko dany kierowca ma wyższe wymagania co do osiągów... Znam takich, co im 2.5TDI 180PS nie idzie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Można, pod warunkiem, że będzie to 8C Competizione
Yelo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta