-
[b5 asj] rs4
Prosze kolega Norbi zawitał A już myślałem że nie napisze żadnego posta na tym forum Auto mega, nie korci zrobić okolice 450 KM ? z tych turbin da się bez większego rezania
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Eksa elegancka, już wystrojona na tych nowych turbach ?? ciekawi mnie wynik na tych hybrydach
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Malik robiłeś już softa ? czytałem wcześniej że chciałeś ale tyle stron ma ten temat że nie jestem na czasie pytam bo ciekawy jestem ile wyjdzie na ile wydajne są seryjne IC itp
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Już nie raz udowodnił że zna się na temacie więc teraz pewnie też da radę To że projekt się przedłuży wcale nie musi wynikać z nie fachowości mechanika...jak coś się robi pierwsze w PL albo nawet w EU to zawsze są po drodze jakieś bolączki, coś nie pasuje itp.... Ogólnie roboty od cholery ale według mnie warto...motor bajka...wydech + program + ewentualnie IC i ma się okolice 750KM a takie zmiany w silniku to praktycznie nic...pojemność robi swoje
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Ten gość w dresiku to człowiek który buduje to auto....
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Mam pytanie czy pod felge 18 taką jak Ty masz wszedł by hamulec z RS4 B7 ?
-
RS4 Cantona
No ładnie się zaprezentował w OPT i Adaś nawet nie był jakoś mocno stremowany :wink4:
-
RS4 B5 Dyno Day
Czy 3 ostanie fotki były robione na zakładach w Ursusie ?
-
RS4 B5 Dyno Day
Przejedź się na Mineralną 26 do MR Motors ( Witek ) on według mnie bardzo dobrze i dokładnie hamuje auta i wszystko wyjdzie
-
RS4 B5 Dyno Day
Kiedy coś z mocą ?
-
RS4 Cantona
PIXI turbiny nie są przerobione pod kątem mocy ( wirniki ) tylko pod kątem aby pasowały do 2.7 BiT w RS6 troche inaczej wychodzi rura dolotowa i trzeba przespawywać ją tak aby pasowała pod 2.7
-
RS4 Cantona
Tomasz13 pewnie że się da jeździć w przypadku Piotrka jeszcze nie ma takiego hardcoru jest seryjny silnik itp ( jak na razie ) Ludzie bardziej zmodowanymi autami latają na codzień...np. pewne czerwone EVO z Wrocka z mocą ponad 600KM na dodatek na tyle z fotelikiem dla dziecka... :gwizdanie:
-
RS4 Cantona
- RS4 Cantona
Thom4s jakie kłopoty hahaha co na psy zakablujesz ??? hahah Piotruś auto nice, pierwszy tak profi RS jakiego widziałem, życze powodzonka na strojeniu Ciekawe jak się spisze w pojedynkach na Warszawskich spotach na których zawsze jesteś mile widziany PS. Nie przejmuj się gadką tych ludzi ja też to przerabiałem...kiedyś się przyczepili że za szybko jechałem moim 1.9 TDI hehe więc olewaj i będzie git- RS4 B5 Dyno Day
No ja też już tam latam sporo czasu - RS4 Cantona
A3
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta