-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
---------- Post dopisany 18-07-2014 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 11:49 ---------- Do sprzedania stabilizatory z s4 ktos chetny??? I lecimy dalej Jakis tam gwint,pompa rs4 i stabi H&R no i Kpl nowych wahaczy.. Panowie jak cos felgi do sprzedania z mojej audi za 1000zl http://zapodaj.net/e1c2ee9602114.jpg.html http://zapodaj.net/30d7441ea9135.jpg.html http://zapodaj.net/cf6cd49ab4ef0.jpg.html Dawno nic nie wstawilem.. Auto przeszlo kuracje wygladowo i mocowo DIGITUN ogarnal silnik Turba K04 Wydechowe wagnery Dolot eres Duze wtryski Pompa 044 Sprzeglo spiek FX 400 Wydech 3" Hamulce tyl Rs4 312mm I wiele innych Auto bedzie na rolkach za jakis czas wiec o mocy nie ma co mowic... Jest dobrze ale nie wiadomo ile KM Caly dolot z Rs4 ... [/ URL] Kierownica i gala w swinskiej skorze... Lampy do sprzedania 300zl Z ostatniej chwili.. wpadly sistwy SPORTEC Black Piano RARYTAS.. Prawie nie do zlapania.. PRAWIE (-; O to i one
-
[ALL B5] Audi S4
Swietny poysl z wlotami... kombinowalem kiedys jak to ogarnac... masz moze nr tych wlotow??? Gdzie je kuiles???
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ile taki zestaw dys do eski ???
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poszedl email
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ponawiam pytanie Vin poszedl na pw
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie mam totalny metlik w glowie... nie mam pojecia jakie wahacze kupic... auto w roku robi max 3-4 tys km... ma 19 kola gwint i sport stabi jest to s4 b5 ... wszedzie czytam o MS szhkajac opini ktore wahacze i one tam przoduja... podpowiedzcie cos
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ponawiam pytanie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Prosze o cene wahaczy kpl na przod do s4 b5 2000r..
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Nooo nowe opaski... i smiga... po malowaniu i bez zmian... temp niska... w upaly Auto ciagnie jak trzeba.... ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Tak bede teraz wstawial fotki bo buba ma inna filozofie... poszukaj sobie... ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2014 at 19:47 ---------- Foto z trasy... [url=http://postimg.org/image/75l6wml3t/'>
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Tak .... Buba... wiekszosc ma czarne i jest git... u mnie jest zapylone.... nie szukaj sensacji bo jej tu nie znajdziesz...
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Nie no mit... on jest zapylony.... delikatnie.... ale z tym chlodzeniem to bajka....
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
- [ALL B5] szerokie s4
Piękna suczka- [ALL B5] Audi S4
Kolo jak kolo juz znane... co do bocZkow to idelnie - [ALL B5] szerokie s4