Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis samochodu:

- Marka: Audi

- Model: S4 B5 wyprodukowano 4186 szt Potwierdzenie S4 Avant ť B5 ť S4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska

- Rok produkcji: ostatni miesiac 2000

- Kolor: Czarny

- Pojemność:2.7 Bi turbo

- Moc: Niby seria 265

- Silnik: AGB

- Wyposażenie: Recaro skory,pelna elektryka,climatronic , reszta to co w S4

Modyfikacje zewnętrzne:

- Gril czarny , znaczek w grill srebrny , auto w wersji Black , seria OM

Modyfikacje wewnętrzne:

Wszystko ori bo tak najlepiej

System Car Audio:

Jakies radio z navi ale bedzie ori audi na cd

Felgi:

Avus 2 18" z audi s8 na oponie 225/40/18 Pirelli

Zawieszenie:

- kit SPAX

Silnik:

Wlozona wkladka Pipercross , Dv 710n , olej v300 MOTUL

Wydech

supersprint

Auto zostanie tak jak jest nie bedzie z nim robione juz nic innego.Preferuje serie chce zachowac je w jak najlepszym stanie przez lata.

Jestem pasjonatem , wczesniej przez 5 lat jezdzilem zmodyfikowanym MK3 GTI ze swapem 2.9 ABV

b2189908eb1348f2med.jpg

327a546149dfc25bmed.jpg

i teraz postawilem na prawie serie.

Auto jest 3 samochodem w rodzinie , zastosowanie jego to wypady na wakacje i delektowanie sie z jazdy , jego przebiegi roczne beda opiewaly na jakies 2000 km

40982f62c54b2ed8med.jpg

9ca06c99acb29996med.jpg

cd2a9115f578503fmed.jpg

e467e1651e48502emed.jpg

cb45763ca9823874med.jpg

7cccc858dbfa41b2med.jpg

17163d97a7d777a2med.jpg

7426221716b6539bmed.jpg

eb1356b3c4153109med.jpg

Opublikowano

Jest piękna z tego co widać..... :) :)

Opublikowano

Zerwij folie, albo przyciemnij przód:wink:

Opublikowano

ladna,w S4 nie szly relingi chrom jako standart?

Opublikowano

piekna sztuka tylko dbac o nią i cieszyc sie jazda ;p

Opublikowano
ladna,w S4 nie szly relingi chrom jako standart?

nie ma pakietu chrom, jak widać ma typowe dla S4 ramki wokół szyb, według mnie ładniejsze niz te chromowane:kox:

Opublikowano
  • Autor

Co do szyb,nie lubialem czarnych,tutaj jednak zostaly bo pasuja.Co do przyciemniania przodow to odpada,ori szyba jest ciemna wiec na LIVE sie komponuje lepiej.Auto ma pelna historie servisowa , kupione od 1wszego wlasciciele ze szwajcarii.Sprawdzalem je w ASO audi wroclaw wszystko zgadza sie co do joty.Traktuje ja jako auto kolekcjonerskie jest i bedzie dopieszczana w najwyzszym stopniu.Tylko czesci ASO , juz niebawem idzie na calosciowy DETAILING.

Opublikowano
juz niebawem idzie na calosciowy DETAILING.

Czyli drugi gracjan:decayed:

Opublikowano
juz niebawem idzie na calosciowy DETAILING.

Do kogo oddajesz?

Opublikowano

bardzo ładna sztuka, zapodaj więcej zdjęć, pokaż środek...

...muszę to napisać... szkoda, że nie w sedanie :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

http://www.fleshcar.pl/ Dzwonilem,musze podjechac bo chca ogladnac auto.

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 14:33 ----------

Auto na ta chwile, z duzymi coolerami RS4 programem by GTO,na gwincie FK

f2b1daa5a04ea7b9m.jpg

ea5f4750509d6fe3m.jpg

904b4c1f991b5606m.jpg

76d6962ae3476553m.jpg

d972a0b95faffb5fm.jpg

d064756fd2dde11fm.jpg

00953360b90262d4m.jpg

3e23559969b3c259m.jpg

f78289041ed77457m.jpg

b12570d2ed953c5dmed.jpg

Opublikowano

sliczna esa :jerk:

Opublikowano

golf był zacny to i audi będzie :)P

Opublikowano

no golf był niczego sobie ;d Bezawaryjnosci, bo jest cudowna :wink:

Opublikowano

sper esa, kolor, zawias i fele wszystko na duży plus,.

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

masz wykres auta po programie, jakie wrażenia przed i po???

Opublikowano
  • Autor

Wykres wkleje za jakis czas.

Opublikowano

Fajna sztuka! ale chcę zwrócić uwagę na poprzednie wozidło - SZACUN ZA MK3 :slina: ale do eSy wrzucił byś gwint i jakieś koło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Esa ma Gwint FK co do kola nie da rady ma byc zachowane w ori wygladzie,przypominam jednak ze kolo to 18stka s S8 wiec jak by nie bylo nie jest ori ;-)

Opublikowano

Przyciemnij jeszcze przód i pakiet chrom. Będzie bardzo ładnie, co prawda nie tak ładnie jak moje audi ale coś po środku :jerk::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Eska nie ma pakiety chrom,chyba nawet takie nie wychodzily,listwy sa czarne ale daja jakis tam polysk.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.