Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co do goracej strony k04 ma takie same mocowania do wydechu co k03... Tak czy siak auto na hybrydzie jedzie bardzo fajnie i w konch jest naprawde mocna gora...

---------- Post dopisany 30-10-2013 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2013 at 14:22 ----------

20131028_113426.jpg

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 11:16 ----------

Panowie ze wzgledu na to ze w stycznu wpadaja nowe hamulce (330 zimmerman zacisk porsche 6 tloczkow) mam do srzedania ori zestaw s4 z tarczami ... info na pw...

Opublikowano

Papol skoro wlatuje zestaw od Porsche, może chciałbyś felgi Porsche?:sly:

Wysłane z monopola 24/7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

[/color]04012014585.jpg

Dzieki kola juz sa..... 19'' 225 35 19

04012014586.jpg

---------- Post dopisany 21-01-2014 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 18:50 ----------

Zapowiedz nowego.... po kompletnej renowacji... szkielkowanie i proszek

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - b579ca19bd86b.jpg

Opublikowano

To trzeba 360 mm a nie jakies marne 330mm:grin:

Opublikowano

jakie one maja szerokosc?

Opublikowano
  • Autor

Dobre beda 330 kola et45 8cali 225 35 19

Opublikowano

wyścigi zbrojeń i to dosłownie hm... przypomina mi to kumpli z siłowni w marcu tuz przed sezonem plażowym... Dla mnie posiadanie samej s-ki to już nielada rarytas i mam nadzieje, że kiedyś taka sobie kupię i zachowam oryginał bo jest fajny, Ale fakt faktem autko sliczne powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Nie zadne zbrojenie... mam korbe przez cale zycie moje 35 lat posiadam... robie to wylacznie dla siebie... jest forum to moge pokazac cos tam....

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 20:21 ----------

20140124_233156.jpg

Tarcze 330 przewody i sruby.....

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 08:03 ----------

20140125_133204.jpg

20140125_130502.jpg

20140125_130453.jpg

Auto na kole... pogoda do bani ... bedzie nisko w kwietniu...

Opublikowano

te koło ma swoje lata ale nadal robi piękną robotę

Opublikowano

Czarna to czarna czysta ładnie się prezentuję! osobiście wrzuciłbym na tył dystans z 10 bo chowa koło się dosyć mocno w błotnik. U mnie są na lato bbs ch et35 8,5j na oponie 225/40 i jest niemal równo...

Opublikowano
  • Autor

Zaloze gwint i jamulce zobacze co bedzie po obnizeniu... jak sie da to zaloze dystanse..

Opublikowano

ile dałeś za hamulce z przewodami ?

Opublikowano

Mam taki sam zestaw hebli jak papol i zregenerowane zaciski, odnowione profi i na nowo pomalowane, tarcze zimmerman nowa + klocki ferodo nowe + przewody stal w oplocie z przesyłką ponad 2,5 tys zl

Opublikowano

ta 330 tarcza to od czego? rezana?

Opublikowano

Od MLa

Opublikowano

Droższe są one od np 320 czy 345?

Opublikowano
Droższe są one od np 320 czy 345?

Widzę, że walczysz na sportaudi o 4 tłoki u mnie siedzą 6 tłoki. poza tym jak chcesz sprawdzić ceny to tu masz link: HAMULCE - SidMotorSport.pl

Opublikowano

bardziej pytam z ciekawosci

walcze nie walcze, szukam konkretnych zaciskow montowanych od gory na 130mm rozstaw srub, do mnie zwykle 6 tloki VAG nie pasuja bo mam zwrotnice starego typu, ale nie bede robil tu koledze offtopu :)

ale prawde powiedziawszy to juz wybralem zacisk, kwestia kupna i doboru odpowiedniej srednicy tarczy pod to co złoże, zaciski bede mial z alfy brery 4x 42mm tłok

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaciski i kpl. Do zalozenia jak kolega wyzej jakies 2500

---------- Post dopisany 14-02-2014 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 18:16 ----------

Hamulce juz na aucie....

DSC_0057.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.