Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idealnie na tych 19'' siadła :) no i te heble, brawo.

Poszło PW do Ciebie.

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie idalo sie ... ostateczna odslona...

DSC_0042_1.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

Opublikowano

Eksa elegancka, już wystrojona na tych nowych turbach ?? ciekawi mnie wynik na tych hybrydach :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety jeszcze nie... Termin u GTO jest na kwiecien zabukowany...

---------- Post dopisany 19-02-2014 at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 11:25 ----------

Panowie jak cos to hamulce s4 przednie z tarczami do sprzedania za jedyne 300 zl..

Lampy variant poliftowe 250 zl tylne

Opublikowano
Niestety jeszcze nie... Termin u GTO jest na kwiecien zabukowany...

---------- Post dopisany 19-02-2014 at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 11:25 ----------

Panowie jak cos to hamulce s4 przednie z tarczami do sprzedania za jedyne 300 zl..

Lampy variant poliftowe 250 zl tylne

Hample bym zabral, tylko mi powiedz w jakim sa stanie i co w komplecie dajesz?

Opublikowano
  • Autor

Zaciski , tarcze i troszke klockow chyba nawet sa przewody...

Opublikowano
Zaciski , tarcze i troszke klockow chyba nawet sa przewody...

osłony ? rzuć jakimś zdjęciem w wolnej chwili to będzie jasne ;-) Skąd jesteś ?

Opublikowano
  • Autor

Tak oslony sa tez... Dolnyslask

Opublikowano
Tak oslony sa tez... Dolnyslask

Zrób zdjęcie jak możesz i mniej więcej zmierz tarcze, oki ? Wstępnie zabieram ;-)

Chętnie bym podjechał po nie i zobaczył przy okazji eSę ale kurier chyba wyjdzie trochę mniej ;-)

Opublikowano
  • Autor

No napewno... sluchaj sprawa ze zdjeciem.. hm powiem tak... nie ma mnie w pl... poprosze rodzicow ale to moze potrwac kilka dni bo auto stoi od nich 45 km...

Opublikowano
No napewno... sluchaj sprawa ze zdjeciem.. hm powiem tak... nie ma mnie w pl... poprosze rodzicow ale to moze potrwac kilka dni bo auto stoi od nich 45 km...

A kiedy wracasz ? Bo w razie W poczekam ;-)

PS: Dobra rada bo teraz zauważyłem. Zamazuj tablice jak wrzucasz gdzieś fotki.

Opublikowano
  • Autor

bede w kwietniu... a co to z tymi rejestracjami czemu tak piszesz????

Opublikowano
bede w kwietniu... a co to z tymi rejestracjami czemu tak piszesz????

to w razie W pewnie nawet ich nie spakują ;-) ?

Spoko, to muszę poczekać w takim razie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok... Postaram sie zrobic te foto wczesniej... podesle

---------- Post dopisany 21-04-2014 at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 09:24 ----------

Strojenie hybryd u GTO..

20140419_184259.jpg

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

20140419_184218.jpg

20140419_184142.jpg

20140419_184159.jpg

Opublikowano

Wiela wyszło ??? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie udalo sie juz zonaczyc... ale jest fajnie... ori wtryski sa za slabe... do pelnej mocy brakuje wtryskow... ale to juz nastepnym razem.. albo polece po calosci i wskoczy setup 500+ ... bo jiz obgadywalem z gto ze mi to zrobi...

Opublikowano

Kurfa 0.o

Ale ten samochód wyglada . :slina:

LALA

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

DSC_0105_1.jpg

DSC_0106_1.jpg

DSC_0100_1.jpg

DSC_0103_1.jpg

Opublikowano

Sam malowałes cooler??

Gorzej chlodzi?

Sprawdzałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.