Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjechales z PL i od razu dziwna mentalnosc widzisz. Wrzuciles posta, to czego oczekiwales? Wyrazilem swoje zdanie, od tego jest forum dyskusyjne.

Wazne, ze w nazwie tematu jest kolejny markowy mod :grin:

Opublikowano
  • Autor
Wyjechales z PL i od razu dziwna mentalnosc widzisz. Wrzuciles posta, to czego oczekiwales? Wyrazilem swoje zdanie, od tego jest forum dyskusyjne.

Wazne, ze w nazwie tematu jest kolejny markowy mod :grin:

Dokladnie i tego sie bede trzymal bo tak niestety jest. Co do markowego mod-u to otworz na stronie nasze auta na tematy i posmiej sie z reszty oni maja wiecej.

Opublikowano

A to przepraszam za wyrażenie swojego zdania

Kurde za***isty mod. rewelacja. Na pewno temp w dolocie spadnie o 15 stopni a zwiększony o 10% przeplyw podniesie moc o 15KM. Szkoda że nie udało mi się kupić zanim jeszcze poprzedni właściciel sprzedawał. Zazdroszcze. Też chciałbym takie coś mieć. Będziesz malował lub polerował żeby było ładnie pod maską?

Opublikowano
  • Autor
A to przepraszam za wyrażenie swojego zdania

Kurde za***isty mod. rewelacja. Na pewno temp w dolocie spadnie o 15 stopni a zwiększony o 10% przeplyw podniesie moc o 15KM. Szkoda że nie udało mi się kupić zanim jeszcze poprzedni właściciel sprzedawał. Zazdroszcze. Też chciałbym takie coś mieć. Będziesz malował lub polerował żeby było ładnie pod maską?

Na zielono

Opublikowano

Ej no ja mam zielony

Sid i Gracjan ma niebieski

LCQ ma biały

Musisz jakiś inny kolor zastosować

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Akcja turba...

[ Dodano: 2013-10-22, 12:42 ]

309ee1caa4c4ea55med.jpg

[ Dodano: 2013-10-22, 18:59 ]

e926ab3ad56cb017med.jpg

c8cd43052bb27ec6med.jpg

86e95c8c3c2a95b5med.jpg

[ Dodano: 2013-10-24, 21:47 ]

I skladanie

f034a9a02f9b971cmed.jpg

3a824004696fdecdmed.jpg

09f3dc3cb6297209med.jpg

dbdd77e8bc817eb7med.jpg

37df89cecfd1c6d3med.jpg

I juz na drodze

058df4a36c94f88fmed.jpg

01d5d66a895bb948med.jpg

a2e4be831d05dfdemed.jpg

0465f1ff14d0a5d5med.jpg

bd0000e207e28c91med.jpg

f2493d3d4676a2ffmed.jpg

f14698e197f2703fmed.jpg

74240456de1cdcbemed.jpg

Auto jezdzi swietnie na Hybrydzie.Arek naprawde zrobil profi robote...

Opublikowano

Jak na lawecie dojechało to znaczy że seryjne padły?

Wystrojone?

Opublikowano
  • Autor

Tak padla seryjna... nie wystrojone ... ale jedzie lepiej niz jechala ... gto dostroi jak przylece nastepny raz.

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

20131028_113351.jpg

Opublikowano

to teraz jakie są?

Opublikowano
  • Autor

Hybrydy

Opublikowano

niezle niezle :)

Opublikowano

Hybrydy to wiem ale z jakich turbin

Opublikowano

Z tego co pamiętam miały być K03 z większymi wirnikami...

Opublikowano

Jakie K03 ?

Bo jest ich kilka. ..

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie K03 z wirnikami K04

Opublikowano

S4 ma K03S w serii. Bedziesz miec K04 tylko od zimnej strony, na goracej serie bo trzeba zmieniac tez muszle gorącą.

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie... Takie mam....

Opublikowano
S4 ma K03S w serii

Nie wydaje mi się:wink:

Opublikowano

Wez do lapy k03 i k03 z s4 to bedziesz wiedziec jaka jest roznica

Opublikowano

mam w bagażniku parkę:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.