Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak wpadł FMIC?

Opublikowano
  • Autor

Juz dawno sa Aluminiowe z RS4

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Zdj_cie0110.jpg

Opublikowano

Małe pytanie co do tych turbin, to K03 ze zmienionymi wirnikami?

Jeśli można wiedzieć jaka cena, bo też pomału się musze rozglądać za nowymi.

Opublikowano
  • Autor

Zaplacilem po znajomosci u SID 2500 normalnie 3 tys

Opublikowano

Dzięki za info, jak przyjdze pora to się będe musiał do niego uśmiechnąć.

Opublikowano

chłodnica oliwy to kolejny brakujący element w tym silniku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
chłodnica oliwy to kolejny brakujący element w tym silniku

Lezy w garage i czeka na zalozenie.Wszystko juz jest tylko czasu brak.

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:10 ----------

Copy_of_DSC03677.jpg

U mnie bedzie dokladnie tak.

Opublikowano

Stosujac tak dlugie przewody olejowe nie bedzie zadnych problemow?

Opublikowano
  • Autor

Jakie problemy? Polowa swiata tak jezdzi. Zrob inaczej to moze bedzie idealnie. Osobiscie robie tak jak na zdjeciu.

Opublikowano

jedyna zmiana to litr oleju wiecej w układzie

Opublikowano

Ile takie przewody?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
jedyna zmiana to litr oleju wiecej w układzie

Tylko i wylacznie to jest jedyna zmiana.

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Udalo sie dostac dolot APR. Nareszcie nie bede sie martwil czy 3nik gumowy wytrzyma czy nie. Odrazu zmieni sie doplyw powietrza i zmaleje jego temp.

bb77ff8c30240d2bmed.jpg

Opublikowano

Widze że wyprzedaż garażowa u Sid'a służy :grin:

Opublikowano

taaaaa, 15 minut za późno na forum wszedłem :decayed: no nic, gratuluję :thumbup1:

Opublikowano

Fajne... ale to zbędny gadżet. Sam się przez chwilę zastanawiałe jak wystawił to żabba.

Na k03 raczej trójniki nie strzelają, a jak strzelą, to za 50PLN kupujesz nowy.

Pod większe moce już się ten dolot raczej przerabia...

Opublikowano
  • Autor
Fajne... ale to zbędny gadżet. Sam się przez chwilę zastanawiałe jak wystawił to żabba.

Na k03 raczej trójniki nie strzelają, a jak strzelą, to za 50PLN kupujesz nowy.

Pod większe moce już się ten dolot raczej przerabia...

E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz....

Opublikowano
Fajne... ale to zbędny gadżet. Sam się przez chwilę zastanawiałe jak wystawił to żabba.

Na k03 raczej trójniki nie strzelają, a jak strzelą, to za 50PLN kupujesz nowy.

Pod większe moce już się ten dolot raczej przerabia...

E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz....

Prawde pisze:wink:

Opublikowano
  • Autor
Fajne... ale to zbędny gadżet. Sam się przez chwilę zastanawiałe jak wystawił to żabba.

Na k03 raczej trójniki nie strzelają, a jak strzelą, to za 50PLN kupujesz nowy.

Pod większe moce już się ten dolot raczej przerabia...

E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz....

Prawde pisze:wink:

Panowie zreszta kur.... Co jest w kieszeni mi siedzicie czy co. Kupilem bo chcialem. Stac mnie bralem. Nawet nie wiecie za ile poszlo......

Opublikowano

Ale czy ktoś pisze o Twojej kieszeni (wyjustuj bo nie widze)? Uwierz mi mało nas to obchodzi (chociaż może Fly sprawdza historie Twojego konta). Piszemy tylko o sensowności tego zakupu. Chill out:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ale czy ktoś pisze o Twojej kieszeni (wyjustuj bo nie widze)? Uwierz mi mało nas to obchodzi (chociaż może Fly sprawdza historie Twojego konta). Piszemy tylko o sensowności tego zakupu. Chill out:wink:

Jakas dziwna mentalnosc. Pokazuje ze kupilem a nie interesuje mnie czy waszym zdaniem dobrze zrobilem i czy byl sens tego. WYwalilo mi juz 2 razy nowe 3niki. Strona wizualna tez wazna. Napewno bedzie chlodniej i przeplyw wiekszy. Napisze raz jeszcze ze za kwote jaka kupilem to tylko frajer by nie bral. Nowy to koszt 345 dolcow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.