Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie no mit... on jest zapylony.... delikatnie.... ale z tym chlodzeniem to bajka....

Opublikowano

Też sobie malne:wink:

Opublikowano
Nie no mit... on jest zapylony.... delikatnie.... ale z tym chlodzeniem to bajka....

are you siur?

Opublikowano
;)
Opublikowano
  • Autor

Tak .... Buba... wiekszosc ma czarne i jest git... u mnie jest zapylone.... nie szukaj sensacji bo jej tu nie znajdziesz...

Opublikowano

Marzenie ... :slina:

Opublikowano
Tak .... Buba... wiekszosc ma czarne i jest git... u mnie jest zapylone.... nie szukaj sensacji bo jej tu nie znajdziesz...

poka tą większość

Opublikowano
  • Autor

Tak bede teraz wstawial fotki bo buba ma inna filozofie... poszukaj sobie...

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2014 at 19:47 ----------

Foto z trasy...

20140709_134608.jpg

[url=http://postimg.org/image/75l6wml3t/'>20140709_134706.jpg

20140709_135417.jpg

Opublikowano

ładnie się spasowało widzę :thumbup1:

Opublikowano

I jak po malowaniu? Jakieś odczucia?

Opublikowano
  • Autor

Nooo nowe opaski... i smiga... po malowaniu i bez zmian... temp niska... w upaly

Auto ciagnie jak trzeba....

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

20140709_134621.jpg

Opublikowano

Czyli mit mamy obalony :decayed: Lubię to twoją suke :jerk:

Opublikowano
Nooo nowe opaski... i smiga... po malowaniu i bez zmian... temp niska... w upaly

Auto ciagnie jak trzeba....

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

http://s15.postimg.org/e7xf170w7/20140709_134621.jpg

jaka masz temp w dzisiejsza pogode??

z ciekawosci sprawdze tez u mnie.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

20140711_103111.jpg

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 11:49 ----------

Do sprzedania stabilizatory z s4 ktos chetny???
I lecimy dalej

Jakis tam gwint,pompa rs4 i stabi H&R no i Kpl nowych wahaczy..

95b1a0d59813a56amed.jpg

46f42d725e5fa1efmed.jpg
Panowie jak cos felgi do sprzedania z mojej audi za 1000zl

http://zapodaj.net/e1c2ee9602114.jpg.html


http://zapodaj.net/30d7441ea9135.jpg.html
http://zapodaj.net/cf6cd49ab4ef0.jpg.html

Dawno nic nie wstawilem..

Auto przeszlo kuracje wygladowo i mocowo

DIGITUN ogarnal silnik

Turba K04

Wydechowe wagnery

Dolot eres

Duze wtryski

Pompa 044

Sprzeglo spiek FX 400

Wydech 3"

Hamulce tyl Rs4 312mm

I wiele innych

Auto bedzie na rolkach za jakis czas wiec o mocy nie ma co mowic... Jest dobrze ale nie wiadomo ile KM

8767169bf0c2fd7cmed.jpg
0aeb92cd6cbdc933med.jpg
Caly dolot z Rs4 ...
URL]
Kierownica i gala w swinskiej skorze...
4c0ddb36af2988cbmed.jpg
15a61ddbbea52740med.jpg
65342eacb5c917efmed.jpg
8d07c0c7730e035dmed.jpg
5097cf46b161a5bdmed.jpg
5cd010e3c536c899med.jpg

Edytowane przez papols4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.